young woman 2194038 1280Nedēļa paies dilstošā mēness fāzē. Ikdienu būtu ieteicams pavadīt mierīgi un nesteidzīgi – pievērsties iesākto darbu pabeigšanai un pavasara izbaudīšanai. Paralēli tam, fonā dunēs izvēle vai svārstīšanās starp komfortu un nepieciešamajām pārmaiņām, starp mierīgumu un sevis izaicināšanu.

Līdz ceturtdienai būs vairāk tendence plūst “pa straumi”, pastiprināsies intuīcija, kā arī vēlme nodoties sapņiem un fantāzijām. Tomēr fona noskaņojums - kaut kur steigties, ātri pieņemt lēmumus, ātri visu izdarīt - līdz ar nedēļas nogali kļūs aizvien pamanāmāks. Sevišķi līdz ar piektdienas vakaru paaugstināsies risks pārsteigties vārdos un izvēlēs, kā arī sasteigt vai pavirši izpildīt kādus darbus.

Nedēļas nogale un arī pirmdiena nav piemērotas jauniem plāniem, projektiem un darbiem. Tomēr, šo dienu darbīgums un enerģiskums noteikti noderēs pavasarīgai rosībai dārzā, jebkura veida aktīvai atpūtai vai iesākto darbu pabeigšanai.

Šonedēļ ieteicams pabeigt iesākto un atbrīvoties no nevajadzīgā.

Auns

Šajā nedēļā ļoti svarīgi kļūs naudas jautājumi, kas tiešā veidā izrietēs no jūsu pašvērtējuma un pašapziņas. Nedēļas pirmo pusi vēlēsities vairāk pavadīt noslēgtībā, neviena netraucēts. Nedēļai ejot uz priekšu, jums pieaugs aizvien lielāka vēlme aizstāvēt savu viedokli un pārliecību, kuru dēļ varat pat sastrīdēties ar kādu autoritāti. Nedēļas nogalē jums būs vajadzīgais spars, lai izcīnītu kādu projektu, plānu vai aizstāvētu sevi augstākstāvošo priekšā. Ja jums nav par ko cīnīties, tad tā vietā – ieplānojiet fiziski aktīvu atpūtu. Laiks būs piemērots, lai pārskatītu savus mērķus, atmestu iluzoros un pārvērtētu tos no finansiālo ieguvumu puses. Savukārt nav piemērots – jauniem aizsākumiem.

Vērsis

Apkārtējo cilvēku piedāvātās iespējas un pat dāvanas var paprovocēt jūsu vēlmi pēc mierīgas un omulīgas laika pavadīšanas. Vispatīkamākās un harmoniskākās būs trešdiena un ceturtdiena, kad varat ieplānot jauku laika pavadīšanu ar draugiem, saņemt iedvesmojošus un sirsnīgus dzimšanas dienas sveicienus un dāvanas. Ja esat ieplānojuši ceļojumu, tad tas solās būt ļoti vērtīgs, intensīvs un redzesloku mainošs. Nedēļas nogalē būsiet nemierīgāki un pa galvu skraidīs simtiem domu. Tomēr, rezultātā, jūs spēsiet atteikties vai būtiski pārveidot kādu senu ieceri. Ieteicams ieplānot laiku savas telpas atbrīvošanai no liekām mantām un, ja ir iespēja, arī ķermeni palutināt ar atslodzes dienām.

Dvīnis

Jums ir labas iespējas parādīt sevi ļoti pievilcīgā gaismā, iepatikties un saņemt uzmanību. Jūs labprāt pievērsīsieties savam ārējam izskatam, līdz ar to, būsiet motivētāki iepirkties vai apmeklēt kādu skaistuma procedūru. Nepieciešamība sabalansēt laiku sev un darbam, var radīt iekšēju spriedzi. Nedēļas viducī labāk veiksies, ja jūs pievērsīsieties darba un karjeras jautājumiem. Savukārt nedēļa noslēgums būs piemērots: biznesa cilvēkiem vai ar finanšu institūcijām saistītajiem – darbam, bet pārējiem ļoti nozīmīga un atklājumiem bagāta var izrādīties kāda saruna vai pat konflikts ar draugu. Joprojām ir jāsargājas no pārslodzes un jāsaudzē sava veselība, ieteicams ieplānot laiku arī vienatnei.

Vēzis

Lielākā Vēžu šīs nedēļas dilemma būs izvēle starp draudzību un mīlestību. Līdz piektdienai jūs to risināsiet vadoties pēc intuīcijas vai sajūtām, palīdzēs arī spēja paskatīties uz notiekošo no plašāka skatu punkta. Savukārt jau piektdien un sestdien – laulātais draugs, vai ja tāda nav – apkārtējie cilvēki, jums var sniegt neatsveramu ieskatu un atbalstu jebkuras iekšējās pretrunas atrisināšanā. Jūs būsiet apņēmības pilns aizstāvēt savu patiesību, mērķi un pārliecību, tikai jāuzmanās nepārcensties, jo savādāk iespējams kāds konflikts ar partneri. Kopā ar mēness cikla noslēgumu, ieteicams ieviest skaidrību savā dzīves kursā un būt gana drosmīgam, atteikties no nedzīvotspējīgiem scenārijiem.

Lauva

Nu jau vairāku nedēļu garumā, jūs ļoti daudz un pat smagi strādājat. Jūsu šā brīža iekšējo dilemmu starp darbu un mājas dzīvi ļoti labi sabalansēs elastīgs skatījums uz notiekošo un ļaušanās pārmaiņām. Savukārt spēja pašdisciplinēti un plānveidīgi pieiet ikdienas darbu izpildei, noteiks arī to, kā jūs šajā laikā jutīsities. Haoss vai pat pārāk brīva diena var kaitēt jūsu veselībai. Kādas zināšanas, atklājums vai speciālista padoms var radīt iekšēju stresu un spriedzi, jo var izrādīties, ka vēl ir jāpapildina vai jāpārskata jau tā garais pienākumu saraksts. Šobrīd jums ir viegli sevi parādīt kā zinošu speciālistu un atstāt labu iespaidu uz augstāk stāvošajiem, kā arī pašam izpausties kā autoritātei.

Jaunava

Visa veida zināšanām, pieredzei un gudrībai šobrīd ir īpaša vieta jūsu dzīvē. Jūs tieksieties pēc izpratnes un izcilības, tomēr dzīve var atkārtoti vērst uzmanību, ka arī par vienkāršajām un “mazsvarīgajām” lietām nedrīkst piemirst. Apkārtējie cilvēki, arī partneris, var palīdzēt gūt intuitīvu lietu izpratni. Savukārt tīri praktisku un daudz piezemētāku redzējumu jūs varat gūt pateicoties bērnam vai kādai radošai nodarbei. Nedēļas nogale būs spontāniem un neieplānotiem notikumiem bagāta, ar paaugstinātu kļūdu, neuzmanības vai negadījumu risku. Tādēļ ieteicams lieko enerģiju apzināti novirzīt seksam vai citām veselīgām aktivitātēm. Iespējamas nozīmīgas iekšējās pārmaiņas.

Svari

Šajā nedēļā jums būs iespēja risināt neskaitāmas ar veselīgu pašapziņu saistītās tēmas. Šā brīža finansiālā situācija uzskatāmi ļauj nodiagnosticēt, kā jums patiesībā ir ar pašvērtējumu. Var saaktualizēties kredītu un parādu atdošanas jautājumi. Ja nedēļas sākumā darba vide, kolēģi un ikdiena pati par sevi piepildīs jūs ar pašapziņu, tad nedēļas nogalē vairāk jau ģimene palīdzēs ieraudzīt patieso ainu. Partnerattiecībās šis var būt sarežģīts laiks, jo sevišķi nedēļas nogalē, pastāv liela iespējamība pārsteidzīgi kaut ko pateikt vai sasolīt. Piemērots laiks, lai pārceltos, veiktu remontu, vai vienkārši attīrītu savu dzīves vietu no liekām mantām. Ja ceļojat – akcents uz komfortu un iepirkšanos.

Skorpions

Skorpions saskarsies ar dilemmu – koncentrēties uz sevi vai uz citiem cilvēkiem un viņu vajadzībām. Lielāko nedēļas daļu jūsu izvēle balstīsies uz iedvesmu vai iespēju izklaidēties, savukārt nedēļas otrā pusē viss var izmainīties dēļ kādas saņemtas ziņas vai novēlotiem jaunumiem. Jums būs paaugstināta vēlme pēc tuvības un seksuālām attiecībām. Darbā un sarunās ar kolēģiem jums būs tendence pārsteigties ar vārdiem un spriedumiem, kas var radīt konflikta situāciju. Uzmanieties sasteigt veicamos darbus un pienākumus, jo ir paaugstināts kļūdu risks. Nedēļas nogalē būtu ieteicams pārskatīt savu ikdienu, izslēgt no tās visu nederīgo, neveselīgo un kaitīgo, vai arī fiziski aktīvi pavadīt visu savu brīvo laiku.

Strēlnieks

Šonedēļ darba jautājumi būs īpaši aktuāli, tomēr būtu ieteicams ieplānot arī laiku vienatnei un atpūtai. Jums būs īpaši svarīgi iepatikties citiem cilvēkiem, tādēļ būsiet gatavi pielāgoties, meklēt kompromisus un izdabāt gan citiem, gan savam partnerim. Līdz ar to, uz savas pašsajūtas rēķina, varat kļūt par apkārtējo mīluli un slavinājuma objektu, “galvu nepacēlis” strādājot, atbalstot un palīdzot. Ģimene būs liels jūsu iedvesmas avots. Tomēr arī iespēja nopelnīt - ne mazāk svarīgs motivators. Attiecībās ar bērniem būs novērojama sasteigta un nepārdomāta rīcība – tie var būt spontāni tēriņi vai pārāk skarbi pateikti vārdi. Nedēļas nogali ieteicams pavadīt aktīvās izklaidēs, vēlams ar bērniem.

Mežāzis

Mežāži vēl joprojām jutīsies apņēmības un gribasspēka pilni. Šobrīd galvenā izvēle pastāv starp bērniem un draudzību, starp ieplānotu vai neieplānotu laika pavadīšanu, starp vēlmi izpaust sevi un nepieciešamību iekļauties komandā un rēķināties ar pārējiem. Nedēļas pirmajā pusē šo dilemmu, visdrīzāk, risināsiet intuitīvā ceļā, tomēr jau ar piektdienu - daudz vairāk paļaujoties uz sevi un nebaidoties kļūt apkārtējiem neērts. Darbā un ar kolēģiem būs salīdzinoši viegli veidot mierīgas un savstarpēji saprotošas attiecības, bet nedēļas nogalē iespējami konflikti ar mājiniekiem. Tādēļ labāk centieties savu enerģiju novirzīt praktiskai saimniekošanai un savas dzīves telpas atbrīvošanai no liekām mantām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri visvairāk savu uzmanību pievērsīs mājas dzīvei, lai arī profesionālās izaugsmes iespējas šobrīd ir visnotaļ labas. Jūs labprāt atpūtīsities, izklaidēsities, apmeklēsiet kādu koncertu vai izstādi, nepievēršot īpašu uzmanību tēriņiem. Nedēļas otrajā pusē jūsu mērķus un karjeru var ietekmēt kādi praktiski neietekmējami, politiski ekonomiskie procesi vai tendences. Sākot ar piektdienu ir paaugstinātas bīstamības risks braucot ar mašīnu. Ieteicams ļoti uzmanīgi sekot līdzi visam ko jūs runājat, rakstāt un publicējat – varat tikt pie slepeniem ienaidniekiem vai negatīvas slavas. Ļoti piemērots laiks ceļošanai, laika pavadīšanai vienatnē vai ļoti šaurā, tuvo cilvēku lokā.

Zivis

Zivīm šī būs gana izdevusies nedēļa, īpaši labi un harmoniski jutīsities no trešdienas līdz piektdienai, kad varat ieplānot atpūtu, izklaides vai kādas radošas nodarbes. Jau kādu laiku jums ir īpaši svarīgi izteikties un tikt sadzirdētam, iespējams saistībā ar kādu radošu projektu vai darbu, ko esat paveicis. Šis ir piemērots laiks, lai reklamētos, ievietotu sludinājumu vai ko pārdotu. Arī draugu ietekme un atbalsts šajās dienās var būt ļoti nozīmīgs un vērtīgs. Tomēr nedēļas otrajā pusē ir paaugstināts risks pieņemt pārsteidzīgus un nepārdomātus finansiālos lēmumus, sevišķi, ja iesaistīta būs kāda interešu grupa. Labprāt pavadīsiet laiku pa mājām, kā arī pievērsīsieties tās labiekārtošanai.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt