start 2465624 1280Ir aizsākusies ļoti dinamiska un notikumiem bagāta nedēļa. 20. martā, ar Saules ieiešanu Auna zīmē, sākas pavasaris un astroloģiskais jaunais gads. Saules enerģija ar milzu spēku modinās dabu un mūsu apziņu tiekties pretī gaismai.

Tomēr viss nav tik vienkārši. Mūsu degsmi piebremzēs klāt esošā kārtības, pamatīguma un nopietnības enerģija, kā arī gaidāmais retrogradīgā Merkūra periods no 23. marta līdz pat 15. aprīlim. Tā ietekmē iespējami dažādi pārpratumi komunikācijā, atceltas tikšanās, augsts kļūdu risks dokumentos un problēmas ar auto, telefonu un datoriem. Tādēļ no piektdienas ir stingri rekomendējams neuzsākt ko pilnīgi jaunu, bet drīzāk sakārtot un pabeigt jau iesākto.

Līdz ar to, lai arī pavasarīgā iedvesmā gribēsim kur traukties, klāt esošās enerģijas to kavēs. Visticamāk, tās veicinās kādu svarīgu, drīzāk atkārtotu, uzdrošināšanos, kas prasa sistemātisku darbu, pacietību un diezgan lielu piepūli, lai lietas iekustinātu, un, šajā procesā motivējot atbrīvoties no visām šaubām, nepārliecinātības vai nedrošības.

Nedēļa piemērota drosmīgām, aktīvām, bet arī ieturētām un pamatotām aktivitātēm.

Auns

Daudz laimes jubilāriem – Auniem. Jūsu laiks ir pienācis – ar iniciatīvu, ar uzdrošināšanos, ar spēju un vēlmi būt pirmajiem itin visā. Tas ir kā ieskrējiens lēcienam no tramplīna – aktivitātēm, kur ar degsmi tiecamies augstāk, tālāk, vairāk un ātrāk. Tomēr svarīgāko noteikti būtu jāiespēj paveikt līdz 22. martam, jo no piektdienas, vairāku nedēļu garumā – runāsi, tiksies, risināsi un braukāsi varbūt pat vairāk nekā citām kārtām, bet lietas tā raiti gan nevedīsies. Šeit galvenais atcerēties – nemēģini visu dabūt gatavu tūlīt un tagad, elpo dziļi, necīnies ar vējdzirnavām, visam ir savs laiks, sagatavojies tam, lai brīdī, kad tev iedod zaļo gaismu un saka “hop”, tu tiešām būtu tam arī gatavs.

Vērsis

Vēršiem tuvākais laiks būs vairāk noslēgts un vērsts uz iekšējo pasauli. Iespējams daudz laika pavadīsi vienatnē vai nodosies kādai dziļi personiskai iecerei vai apcerei. Visharmoniskākās šonedēļ būs otrdiena un trešdiena, kad var paveikt visvairāk no iecerētā. Dominējošā Auna enerģija, veicinās Vēršu noslēpumainību, kā arī darbu ar savu zemapziņu. Arī retrogradīgais Merkūrs no 23. marta liks pastiprināti pievērsties dažādiem iekšējās pasaules jautājumiem un palīdzēs atbrīvot galvu no destruktīviem scenārijiem un programmām. Neskatoties ne uz ko, šis var izvērsties par ļoti produktīvu laiku, kad mācīties, ko jaunu apgūt un strādāt kādas tālejošas ieceres virzienā, doties ceļojumā vai vienkārši atpūsties.

Dvīnis

Dvīņiem apmēram mēneša garumā centrālo vietu dzīvē ieņems draugi, līdzīgi domājošie un kādi ilgtermiņa plāni. Būs daudz tikšanās, sarunas un pārrunas, kas var kļūt kā par prieka, tā arī par lielākā satraukuma avotu. Novērojamā impulsivitāte vārdos un situāciju bremzēšanās, var radīt spēcīgu iekšēju neapmierinātību ar notikumu gaitu. Gaidāmais retrogradīgais Merkūrs no 23. marta līdz 15. aprīlim, jo īpaši spēcīgi ietekmēs Dvīņus – radot pārpratumus norunās, atceltas tikšanās un kļūdas dokumentos. Tāpat tas apgrūtinās iespēju ieviest skaidrību draudzības jomā, sevišķi, ja attiecības ir iegājušas daudz dziļākā vai kaislīgākā gultnē. Arī ilgtermiņa plānos visticamāk būs jāievieš kādas korekcijas.

Vēzis

Vēzim tuvākais laiks būs piemērots kādiem karjeras un profesionālo mērķu realizācijas jautājumiem. Ambiciozitāte un vēlme gūt panākumus, tikt pamanītam un atzītam būs stiprāka nekā citā periodā. Bet, tā kā visticamāk, Vēzītis jau pirms tam būs situāciju novilcinājis, un, iespējams, pat palaidis garām īsto brīdi, tad tagad kaut ko sasniegt var prasīt papildus piepūli. Bet tas nekas, tā palīdzēs pašam pārliecināties par to, ko tu vēlies un kam tu esi vai neesi īsti gatavs. Nedēļas gaitā var ne vienu reizi vien saskarties ar apkārtējo atšķirīgo viedokli, kad tev pārliecinoši būs jāaizstāv sevi un savu pārliecību. Arī retrogradīgais Merkūrs veicinās vēlreiz pārskatīt reiz pateikto, solīto vai parakstīto.

Lauva

Lauvām ir sācies ļoti produktīvs laiks, daudz pārdomātu soļu un rīcības ikdienas darbā. Viņu uzmanības centrā būs nepieciešamība palielināt savu profesionālismu, pievērsties kādam ceļojumam vai pārskatīt kādu no savām ilgtermiņa iecerēm. Tomēr, lai arī idejas var lidot kā no pārpilnības raga, ikdienas pienākumi liks apstāties, iepauzēt, apdomāt, un rīkoties salīdzinoši saprātīgi. Retrogradīgais Merkūrs liks vairākkārtīgi atgriezties pie vēlmes pabeigt kādas agrāk iesāktas apmācības, atkārtoti griezties pēc padoma pie kāda profesionāļa, apmeklēt kādu sen iemīļotu tūrisma gala mērķi. Galvenais, dari to ko esi iepriekš ieplānojis, pie vajadzības maini plānus un no piektdienas neuzsāc neko pilnīgi jaunu.

Jaunava

Jaunavas tieksies uz dziļumu. Uzmanības centrā var nonākt kā dažādu psiholoģisko labirintu šķetināšana, tā arī tīri praktiski jautājumi kā kredīti, partnera finansiālais atbalsts vai mantojums. Pateicoties retrogradīgā Merkūra ietekmei, atkārtoti uzmanības centrā var nonākt viena un tā pati problēma, nenokārtotas finansiālās saistības, kāda neizprasta ideja vai nepabeigta situācija ar kādu cilvēku no tavas pagātnes. Patiesībā visa notiekošā nolūks – attīstīt tavu prasmi ielūkoties aiz ārējās perifērijas. Lai arī kas notiktu Jaunavas dzīvē, tas viss būs vērsts uz sevis pārkausēšanu jaunā kvalitātē, jeb citiem vārdiem – transformāciju. Tādēļ esi vērīgs un nesteidzies, tagad darbojas princips – kurš lēnāk ies, tas tālāk tiks.

Svari

Tuvākais mēnesis, sevišķi precētajiem Svariem, aktualizēs dažādus partnerattiecību jautājumus. Savukārt no piektdienas, retrogradīgā Merkūra ietekme veicinās arī situāciju atkārtošanos un nepieciešamību atrisināt, saprast un izrunāt savstarpējos konfliktus. Tas no Svariem prasīs iemācīties pastāvēt par sevi un spēt nospraust veselīgas robežas. Pretējā gadījumā partneris vai apkārtējie var ievilkt notikumu virpulī, kurā Svaru mēģinājums izpatikt visiem, vairos tikai pašu iekšējo neapmierinātību. Rezultātā, kad “spainītis būs pilns”, viss tā vai tā izlauzīsies, tikai tagad jau ar trīskāršu sparu, visnepiemērotākajā brīdī un veidā. Tādēļ esi vērīgs un mācies savlaicīgi teikt “nē”.

Skorpions

Skorpiona dzīves centrā izvirzās darba tēma. Ar sev ierastu mērķtiecību un apņēmību, Skorpions vēlēsies visu izdarīt ātri, precīzi un pēc sava prāta. Tomēr kāda izdarīta izvēle darbā vai pienākumu izpildes kvalitāte var pacelt kādu nopietnu diskusiju vai pat problēmu par to kā visam ir jābūt un kāda tiesvedība jāievēro. Tādejādi liekot tev atkārtoti atgriezties pie jau padarīta darba, skrupulozi veicot tajā neskaitāmas korekcijas un uzlabojumus. Vislabākais, šajā retrogradīgajā Merkūra laikā, būtu apzināti ķerties klāt pie kāda vajadzīga un visnotaļ piņķerīga, kaut kad iepriekš iesākta un nepabeigta darba, sevišķi ja tas ir saistīts ar dokumentiem, informāciju un tās apriti.

Strēlnieks

Strēlniekiem ar pilnu sparu aktivizējas mīlestības sfēra. Šis būs piemērots laiks, lai ietu uz randiņiem, iepazītos, izklaidētos un ļautos romantikai. Strēlniekiem – vecākiem bērni sagādās ne mazums prieka un arī raizes. Retrogradīgais Merkūrs var veicināt atgriešanos pie kāda agrāk tuva un mīļa hobija, izklaides, aizraušanās vai par sevi var atgādināt kāda sena mīlestība. Aktīvā izklaides un bērnu tēma radīs iepriekš neieplānotus izdevumus. Atsevišķos gadījumos, satraukumā par naudu, Strēlnieks var atteikties no kādas izklaides, pirkuma bērnam, vai arī izmēģināt savu roku azartspēlēs. Periods ir orientēts uz to, lai tavā ikdienā netrūktu rodoši prieka pilni brīži.

Mežāzis

Apņēmība, griba un mērķtiecība raksturos Mežāzi šajā nedēļā. Tomēr trauksmainais dienas ritms, tuvinieku vēlme pēc aprunāšanās vai savas gribas uzspiešanas, var diezgan pamatīgi pārbaudīt Mežāža dabiskās pacietības robežas. Papildus tam, retrogradīgais Merkūrs no piektdienas var veicināt kādu provokatīvu jaunumu vai idejas uzrašanos, vai aktualizēt kādu neatrisinātu dzīves vietas problēmu (kā remonts vai nepieciešamība pārslēgt līgumu). Tāpat arī mājinieku lielā vēlme pēc uzmanības, var nesaskanēt ar Mežāža šā brīža plāniem. Vissarežģītākā būs nedēļas nogale, jo nebūs iespējams noignorēt apkārtējo emocionālās vajadzības un tā vai citādi būs jāiesaistās to risināšanā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem dzīves priekšplānā izvirzās komunikācija, sarunas, dokumenti, visa veida socializēšanās, kā arī dažādi izbraucieni. Tomēr, tā kā no piektdienas sākas retrogradīgā Merkūra laiks, tad Ūdensvīriem šis var izvērsties par īpaši sarežģītu periodu, kas tiešā veidā var skart visas iepriekš minētās jomas. Piemēram, iespējamas kādas ķibeles ar autotransportu, telefonu, datoru, internetu un pieslēgumiem. Tāpat būtu jāuzmanās nepārsteigties ar vārdiem un norunām, bet ja par ko vienojies, tad vairākkārtīgi pārjautā un pārliecinies, vai viss ir saprasts pareizi. Protams, ja ir iespējams, labāk būtu paņemt atvaļinājumu, jo lietas tā vai tā nevirzīsies uz priekšu tik raiti kā gribētos.

Zivis

Zivīm tuvākais mēnesis aktualizēs naudas tēmu. Var gribēties ātri nopelnīt un vēl jo ātrāk notērēt tavā rīcībā nonākušās naudas summas. Daļa no taviem tēriņiem var būt saistīti ar nepieciešamajiem ieguldījumiem ilgtermiņa plānu realizācijai, daļa ar kādām domu biedru aktivitātēm, apvienībām vai ar vēlmi turēt līdzi kādam draugam. Retrogradīgais Merkūrs arī testēs tevi tieši naudas jautājumos, tādēļ lielus un svarīgus pirkumus nebūtu ieteicams veikt no piektdienas līdz pat 15. aprīlim, jo var sanākt iegādāties brāķi. Būtu ieteicams atsākt izsvērt dažādus ienākumu palielināšanas variantus, sevišķi atgriežoties pie kādas senas, vēl nerealizētas, bet sirdij tuvas ieceres.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt