oasis 2335767 1280Lielākā daļa nedēļas paies dilstoša mēness fāzē. Attiecīgi pamazām palēnināsies dienas temps un būtu vēlams noslēgt kādas pēdējā mēneša aktivitātes un procesus. Neskatoties ne uz ko, vēl otrdien un trešdien, varat tikt pie jaunas dzīves vīzijas vai perspektīvu izjūtas.

Šonedēļ produktīvākais laiks būs līdz ceturtdienai. Savukārt piektdienu un sestdienas pirmo dienas pusi būtu jāvelta lietu pabeigšanai, noslēgšanai, atlaišanai vai savas telpas sakārtošanai un atbrīvošanai no visa liekā.

17. marta pēcpusdienā, pl. 15:11., sāksies jauns mēness cikls Zivs zīmē, kas mudinās jauniem, iedvesmojošiem aizsākumiem. Tādēļ vēl sestdienas pēcpusdienu būtu rekomendējams noskaņoties jaunajam, svētdien – izbaudīt aktīvu brīvā laika pavadīšanu un uzlādēt sevi visam mēness ciklam, bet jau ar pirmdienu ļoti mērķtiecīgi uzsākt rosīties visos šī gada pavasara svarīgākajos virzienos.

Šonedēļ gatavojamies lielajiem pavasara notikumiem un situācijām. 

Auns

Spriedumos un vērtējumos, vārdos un izvēlēs, jau pilnībā izpaužas Auna temperaments – ar tiešumu, ātrumu, patstāvību un fokusēšanos tikai uz sevi. Tanī pašā laikā, visā citā vēl ir nojaušams klusums pirms īstās vētras, kad atvadīsimies no ziemas miega un miera, un ar pavasarīgu degsmi nodosimies savu mērķu sasniegšanai. Citiem vārdiem, īstais uzrāviens sāksies tikai ar nākamo pirmdienu. Tam gatavojoties, šīs nedēļas pirmajā pusē vēl var noformēties kāda jauna perspektīva vai vīzija, kā arī var tikt pārskatīti kādas draudzības motīvi. Savukārt sestdien jau kaļam dziļi personiskus plānus, jo no šī brīža iekšējā enerģija, nepacietība un vēlme darboties, pieaugs burtiski pa stundām.

Vērsis

Laiks līdz sestdienai vēl mudinās Vērsim tikt skaidrībā ar saviem mērķiem un nākotnes perspektīvu redzējumu, atbrīvoties no māņu scenārijiem un iecerēm, un drosmīgi ļauties no tā izrietošajām iekšējām pārmaiņām. Kāds draugs var palīdzēt ieraudzīt Vērša partnera labākās īpašības un kvalitātes. Ar to arī noslēgsies šis Vērsim stipri neomulīgais mēness cikls. Savukārt sestdienas jaunmēness motivēs pievērsties domu biedru aktivitātēm, draudzībai un ilgtermiņa plāniem. No šī brīža paliks aizvien grūtāk nosēdēt uz vietas – sāksies ļoti labs laiks ceļojumiem, izziņai un apmācībām. Svētdiena un pirmdiena būs piemērotas laika izbaudīšanai izbraucienā vai nododoties kādai sev tuvai nodarbei.

Dvīnis

Šīs nedēļas pirmajā pusē, dzīve Dvīnim var piespēlēt iespēju virzīties pa karjeras kāpnēm, ar ko labu izcelties kolēģu vidū vai saņemt sen gaidītu profesionālo izrāvienu. Katrā gadījumā, dažādiem iespējamiem pagriezieniem darba jomā ir izteikti pozitīvs raksturs. Līdz ar mēness cikla noslēgumu, paliks lielāka skaidrība par uzņemto dzīves kursu un dabiski atkritīs liekie scenāriji. Sestdien Dvīnim uzsāksies uz karjeru, mērķiem un panākumiem orientēts mēness cikls. No šī brīža aprims arī sajūta, ka visa pasaule ir pret tevi, vai arī norims tavs viegli konfliktējošais pēdējā laika garastāvoklis. Līdz ar to, nedēļas nogalē būtu ieteicams atpūsties un kārtīgi sagatavoties šim ambiciozajam tuvākajam mēnesim.

Vēzis

Vēzim ar šo mēness ciklu noslēdzas stipri transformējošs laiks, kas vēl uz beigām, nedēļas pirmajā pusē var sniegt – romantisku iepazīšanos, ceļojuma iespēju vai dziļāku lietu izpratni savas individualitātes atvēršanai. Ja piektdien vēl varam attīrīt savu apziņu un ķermeni no emocionālajiem blokiem, tad jau sestdien apdomāt kādu patiesi vērienīgu un iedvesmojošu ieceri – tas var būt ceļojums, kādas apmācības vai pat jauna dzīves kursa uzņemšana. Sākot ar svētdienu samazināsies milzīgais darbam veltītais enerģijas patēriņš, savukārt pastiprināsies griba un apņēmība drosmīgi, bez izteikta apkārtējo cilvēku atbalsta, pieteikt sevi sabiedrībā jaunā lomā, kvalitātē vai ar jaunām prasmēm.

Lauva

Nedēļas sākumā Lauvām var uzrasties kāds biznesa, aizdevuma vai investīciju piedāvājums, vai arī partneris var patīkami pārsteigt ar finansiālo atbalstu ģimenes jautājumos. Noslēdzoties šim, priekš Lauvām stipri provokatīvajam un iespējām bagātajam mēness ciklam – piektdien, būtu vēlams atlaist iekšējo konfliktu vai neapmierinātību partnerattiecību sfērā. Ar sestdienu aizsāksies jauns mēness cikls, kas tagad jau aktivizēs – biznesa, kopējo līdzekļu, kredītu tēmu un, pats galvenais, vedinās uz nozīmīgām iekšējām pārmaiņām, sniedzot tev iespēju atdzimt jaunā kvalitātē kā fēniksam no pelniem. Sākot ar svētdienu, vairāku mēnešu garumā, var būtiski palielināties darba slodze.

Jaunava

Jaunavām partneris var sagādāt kādu pozitīvu pārsteigumu, piemēram, nelielu izbraucienu, ekskursiju, kādas interesantas vietas apmeklējumu vai kā savādāk apmierināt viņu zinātkāri. Līdz nedēļas nogalei būtu jāpaspēj atrisināt visas darba neskaidrības – atbrīvoties no nevajadzīgiem pienākumiem, no kāda neveselīga ieraduma, lai uzlabotu savu ikdienu, darba dzīvi un veselību. Jaunais mēness cikls, no sestdienas, mēneša garumā uzsāks risināt visu par un ap Jaunavu partnerattiecību tēmu. Savukārt ar svētdienu, vairāku mēnešu garumā, Jaunavas daudz enerģijas novirzīs izklaidēm, radošai pašizpausmei un romantikai, kas var pavērt arī brīnišķīgas iespējas atrast jaunas aizraušanās.

Svari

Svari nedēļas pirmajā pusē, pateicoties padarītajam darbam vai kolēģu atsauksmēm, var saņemt piemaksu, prēmiju vai arī iespēju pie tādas tikt. Līdz sestdienai būtu jāpārskata sava mīlas dzīve, izklaides un hobiji, jo ir iespēja harmoniskā veidā atteikties no visa tajās liekā un savu laiku jau nokalpojošā. Jauns mēness cikls, šajā nedēļas nogalē, liks galveno uzmanību pievērst darbam, veselībai, arī kolēģiem un mājdzīvniekiem, ļaujot šajās jomās iešūpot jaunus aizsākumus. Sākot ar svētdienu, ģimenes un dzīves vietas jautājumi no tevis prasīs salīdzinoši lielu enerģijas patēriņu. Partneris aizvien vairāk ietekmēs Svaru ikdienu un viņa viedoklim daudzos jautājumos var izrādīties izšķiroša nozīme.

Skorpions

Skorpions var saņemt kādu saistošu izklaides piedāvājumu, uzaicinājumu uz tikšanos vai ballīti, kuru noteikti nevajadzētu laist garām. Nedēļai ejot uz priekšu būtu vēlams pabeigt atrisināt vai sakārtot ar dzīves vietu vai ģimeni saistītos jautājumus, kaut vai burtiski – uzkopt savu mitekli un veikt sen atlikto telefona zvanu kādam tuviniekam. Jaunais mēness cikls, kas sāksies sestdien, vedinās pievērsties romantikai, bērniem un radošai pašizpausmei, izvirzot šīs tēmas tavas uzmanības centrā. Ar svētdienu, vairāku mēnešu garumā, Skorpioni aktīvi komunicēs, iespējams, pat pārāk aktīvi – izprovocējot kādu konfliktu, tāpat arī, daudz laika var sanākt pavadīt mašīnā vai vienkārši ceļā.

Strēlnieks

Kāds no dzimtas vecākās paaudzes var sniegt kādu vērtīgu atziņu, norādi vai pat atbalstu Strēlnieka plānotajā ceļojumā, sevis izpratnē un spējā atgūt iekšējo balansu. Tādēļ, ja ir iespēja, apmeklē dzimtās mājas un izstaigā savas bērnības takas, tam būs ļoti pozitīva ietekme. Nedēļas gaitā ir iespēja atraisīties no neveselīgas komunikācijas un formālu, paziņu līmeņa attiecību uzturēšanas. Jauna mēness cikla sākums, sestdien, mudinās pievērsties ģimenes un dzīves vietas jautājumiem. Ja sapņo par lielu māju vai kuplu ģimeni vai kādām citām izmaiņām, tad šis mēness cikls tev ļaus iekustināt šo dzīves tēmu. Savukārt ar svētdienu, liela deva Strēlnieka enerģijas tiks novirzīta naudas pelnīšanas jautājumiem.

Mežāzis

Šonedēļ lielu lomu Mežāža dzīvē var nospēlēt kāda draudzīga saruna vai jauniegūta informācija, kas var būtiski paplašināt redzes loku un to, kā līdz šim uztvēri sevi pašu un lietas kopumā. Piektdien, būtu jāpievēršas pašvērtības un pašrealizācijas jautājumiem, kā rezultātā vari atteikties no kāda darba piedāvājuma vai arī izlemt prasīt vairāk par saviem pakalpojumiem. Sestdienas jaunmēness mudinās aizsākt risināt ar mašīnu, paziņu loku, valodu, kursiem un kādiem dokumentiem saistītus jautājumus. Savukārt no svētdienas, Mežāži beidzot sajutīs enerģijas pieplūdumu un pārtrauks slēpties paši un slēpt sava darba augļus, kļūstot par dinamiskāko horoskopa zīmi uz tuvākajiem pāris mēnešiem.

Ūdensvīrs

Nedēļas pirmajā pusē Ūdensvīri var justies īpaši labi, rosīgi, dzīvespriecīgi un draudzīgi. Kā nekā, viņu īpašais mēnesis, kas jau no 15. februāra lika no visdažādākajiem aspektiem un šķautnēm paskatīties uz sevi, savu dzīvi un savām vēlmēm, tuvojas noslēgumam. Iespējams, ka pilnīgi neskarta nepalika neviena dzīves sfēra. Vēl nedēļas viducī ir iespējams finansiālu apsvērumu motivēts lēmums par kādu jaunu karjeru, profesionālo virzienu vai mērķi. Savukārt, ja tev vēl ir kādas šaubas un nepārliecinātība par to, kas tu esi un ko tu gribi, tad vēl piektdien ir iespēja atmest kādu nederīgu konceptu. Gaidāmais jauna mēness cikla sākums sestdien aktualizēt naudas pelnīšanas jautājumus.

Zivis

Šī ir pēdējā nedēļa, kurā Zivis ir galvenās šarmētājas un svarīgākās enerģijas nesējas. Šajā laikā, sevišķi otrdien un trešdien, tieši Zivis var palīdzēt pārējo horoskopa zīmju pārstāvjiem ieraudzīt kādas jaunas iespējas, radošu nākotnes perspektīvu vai uz iedvesmas spārniem palīdzēt pacelties virs ikdienības. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai Zivis ļautos savai intuīcijai un impulsam padalīties ar otru savās sajūtās, iedvesmā, radošumā vai lietu redzējumā. Noslēdzoties šim mēness ciklam, piektdien, būtu labi ļaut sev pabūt mierīgā plūdumā un, ja vēlies no kā atbrīvoties, šis būs īstais brīdis. Sestdien gaidāmais jaunmēness mudinās Zivtiņas orientēties uz sevi, savu sajūtu, vīziju un intuīciju, it visā ienesot radošo dzirksti un skaistuma izjūtu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt