people 2577495 1280No 1. decembra sievišķo enerģiju aizbildne Venera no nopietnās un kaislīgās Skorpiona zīmes pāriet uz omulīgo un stratēģisko Strēlnieka zīmi, kur atradīsies līdz 25. decembrim. Šajā laikā galvenais dzinulis un motivators būs vēlme pēc izaugsmes, attīstības, pēc sajūtas, ka dzīvei ir jēga un ka virzība notiek saskaņā ar iekšējo vīziju vai pat misijas apziņu.

Sajūtās dominēs omulīgs optimisms un labsirdība. Šajās nedēļās mēs labprāt ticam labajam cilvēkos, Dieva mīlestībai un augstākai lietu kārtībai. Tādēļ jo īpaši dāmas būs dāsnākas un pieņemošākās. Valdīs iekšējā pārliecība, ka labsirdība, optimisms un skaistums izglābs šo pasauli. Tiesa gan, dažiem tas var veicināt tik lielu ticību un paļāvību, ka var arī pamatīgi apslinkoties.

Skaistums tiks saskatīts jēgpilnajā un atšķirīgajā. Šajā laikā sievietes piesaistīs ar savu gudrību un dziļāku lietu izpratni, ar to, kā spēj piepildīt ikdienas dzīvi ar saturu un jēgu, ar spēju iedvesmot un ieskicēt vīziju. Savukārt tos, kuriem "ne līdz garīgiem meklējumiem", vienkārši var piesaistīt viss citādais un atšķirīgais.

Iekšējo ideālu izjūta. Ja tev vēl nav nostiprinājusies izpratne par to, uz kādām vērtībām tu balsti savu dzīvi, tad šis periods labi kalpos, lai tās apzinātos. Šajā laikā mūs vilina paskatīties uz lietām globālāk, radot vēlmi meklēt atbildes uz fundamentāliem dzīves jautājumiem – kas es esmu? Kāda jēga ir manam darbam? Uz kurieni es dodos? Kāpēc? U.tml. Vieni šajā laikā var pievērsties reliģijai, citi – filosofijai, vēl kāds dosies svētceļojumā vai apmeklēs kādu viedu skolotāju un ne tikai.

Tieksme pēc jauniem iespaidiem. Šajā periodā būs ļoti svarīgi sajust, ka tavā dzīvē notiek virzība un attīstība. Tādēļ kļūs svarīgs viss, kas ļaus būt atvērtākam pasaulei un sniegs iespēju paskatīties uz ierastām lietām no cita skatpunkta (piemēram – ceļošana, lasīšana, mācīšanās, sarunas ar gudriem vai vismaz atšķirīgi domājošiem cilvēkiem).

Raksturīgākie pirkumi – izglītojošā literatūra, specializēti kursi, kā arī dažādi eksotiski skaistumi un aksesuāri, sevišķi cieņā būs reliģiski filozofiskie simboli (Budas figūriņas, krustiņi, vīraku kociņi utt.). Katrā gadījumā viss, kas ir radīts ārzemēs vai nācis no ārzemēm, mūs vilinās vairāk un automātiski tiks uzskatīts par kaut ko vērtīgāku nekā pašmāju darinājumi.

Atsevišķi var izcelt:

8.–13. decembris var sagādāt nostalģiskus sirdsēstus vai arī notikumu daba var motivēt pievērsties meditācijai vai garīgiem meklējumiem. Pastiprināts iluzorums un fantāzija.

No 9. decembra, kad rīcības planēta Marss iesoļos jaudīgajā Skorpiona zīmē, būs ļoti produktīvs atlikušais Veneras ceļojuma laiks. Venera noformulēs mūsu prioritātes un vēlmes caur ideālistisko un attīstību virzošo Strēlnieka prizmu, bet Skorpiona Marss jaudīgi tūlīt ķersies klāt pie to realizācijas. Līdz ar to var gaidīt reālā darbībā un kustībā ievirzītu jauno dzīves stratēģiju.

14. decembra vēlmju dabai būs raksturīga vajadzība pašapliecināties un iziet uz tavā patiesajā dabā balstītu vērtību sistēmu.

14.–16. decembrī būs iespēja atkārtoti pārskatīt savas nākotnes perspektīvas un saprātīgi pārkārtot prioritātes.

19.–23. decembrī mūsu ideālu izjūta spēcīgi motivēs kādas nozīmīgas izmaiņas, līdz pat sava veida revolūcijai.

20.–21. decembra sajūtas ļaus sadziedēt pagātnes mīlestības un nepiepildīto cerību cirstās rētas.

Šajās nedēļas prioritāšu augšgalā tiks izvirzīts viss, kas ļaus gūt jaunus iespaidus, izaugsmes sajūtu un sakritīs ar tavu iekšējo nākotnes vīzijas redzējumu. Tādēļ ļaujam šim enerģijām bagātināt mūsu dzīvi ar jaunu jēgu un saturu, veicinot mūsu iekšējo attīstību.

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv2017

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt