girl 1467456 128026. augustā sievišķīgo enerģiju, vajadzību, izvēļu un sajūtu noteicēja Venera iesoļojusi temperamentīgajā Lauvas zīmē, kur atradīsies līdz 20. septembrim. Šeit tā gādās par dārgu gaumi, vēlmi pēc uzmanības un atzinības, kā arī veicinās dzīvesprieku un rotaļīgumu. Šajā periodā, kad pamazām norimst visi citi Lauvas zīmes akcenti, sievietes savā sievišķībā uzplauks kā dievietes – ar spēcīgu pašvērtības sajūtu, piedomājot pie pamanāmiem akcentiem un krāsu salikumiem, stalti un ar pārliecību iznesot un parādot sevi.

Mūsu vērtību sistēma un no tās izrietošās prioritātes šajā laikā būs pakārtotas tādiem testa jautājumiem, kā:

  • Kādu iespaidu tas atstās uz citiem cilvēkiem?
  • Vai ar to var gūt atzinību, tikt pamanīts?
  • Vai tas sagādā prieku man un spēs iepriecināt arī citus?
  • Kā tas izskatīsies no malas?
  • Vai tas sakrīt ar manām sirds vēlmēm?

Šo jautājumu vājā vieta ir to piesaiste apkārtējo cilvēku reakcijai, uzmanībai, atzinībai un atgriezeniskajai saitei. Tādēļ arī šajā laikā cieņā tiks turēta pozitīva atgriezeniskā saite, uzslavas, pateicības un komplimenti. Tas būs arī visīsākais ceļš uz dāmu sirdīm. Attiecīgi visbiežākais konflikta vai aizvainojuma cēlonis – aizskarts lepnums, nepateicība vai nenovērtēšanas sajūta.

Tieksimies pēc dzīves kā svētkiem, kurā pucēties pašiem un būt greznā vidē starp smaidīgām un priekpilnām sejām, kurā gādāt dāsnas dāvanas un organizēt šikas ballītes. Visam ir jābūt visaugstākajā līmenī. Vēl tas radīs dabisku vēlmi iepriecināt citus un uzņemties tādu kā aizbildņa lomu par kāda laimi un prieku.

Šajā laikā sievietei ir vieglāk uzplaukt kā dievietei – jo Lauvas zīme var veicināt katrā no mums vēlmi pašapliecināties caur savu izskatu, caur savu stāju, caur saviem žestiem, caur savu iekšējo attieksmi pašai pret sevi. Tieši tagad ir daudz vieglāk pamanīt visu to labo, skaisto un unikālo, kas ir ielikts katrā no mums jau no dzimšanas. Savukārt ar šādu attieksmi veikti pirkumi var izrādīties neadekvāti dārgi vai nesamērīgi tavam šābrīža maka biezumam...

Šis periods gādā par veselīgu pašapziņu, par spēju savā dzīvē izvirzīt prioritātes tuvāk tavam patiesajam sirds impulsam. Pārliecība un nepārliecība ir kā “veselīgas pašapziņas monētas” divas puses – mēs nevaram ieraudzīt un izpaust vienu no pusēm, neiepazīstot pretējo. Tādēļ šajā laikā nepārliecinātie sāks uzdrošināties vēlēties un dēļ pieredzes trūkuma pašpārliecinātībā var kļūt kā apburti savā bezkompromisa vēlmē pēc atzinības, uzslavām un panākumiem. Jo attiecīgi iepazīstot sevi gan nepārliecinātībā, gan pārmēru pārliecībā, mēs apgūstam spēju izdarīt apzinātu, nobrieduša cilvēka izvēli, ļaujot sev mirdzēt savā patiesajā gaismā bez noniecināšanas vai pārspīlējumiem.

Tieši šī attieksme septembra vidū arī sāks pilnā apjomā ietekmēt mūsu profesionālās dzīves gājumu un izvēles:

  • Veneras–Saturna trins 13. septembrī ļaus apjaust mūsu vēlmju patiesās robežas, atmest dzīvot nespējīgos scenārijus un sakārtot savas vajadzības un prioritātes daudz efektīvākā veidā.
  • Veneras–Rahu savienojums 14. septembrī sniedz norādes, ka uzņemtajām vērtības sistēmas izmaiņām, savas pārliecības atgūšanā un prioritāšu maiņā ir ļoti nozīmīga loma tev nepieciešamajā pieredzē no dvēseliskā aspekta.
  • Veneras–Jupitera sekstils 15. septembrī dāvās tādu labsajūtu un pašapmierinātību, ka varam aizrauties ar laiskošanos un izēšanos, bet potenciālā var sniegt ne tikai dzīves dāvanas, bet arī iespēju paplašināt savu vērtību sistēmu, ieviest prioritāšu izjūtu ilgtermiņa plānos.
  • Veneras–Urāna trins 18. septembrī var palīdzēt mums paskatīties virzienā, kurā nekad neesam skatījušies – oriģinalitāte, netipiskums ļauj atbrīvoties no stereotipiem par sevi un savām patiesajām vajadzībām, diezgan labdabīgi ļaujot atbrīvoties no iestrēguma sajūtas.

Venera Lauvas zīmē dāvā mums lielāku pārliecību par sevi, vēlmi sevi parādīt, izpaust savu neatkārtojamo individualitāti, atbrīvoties no nevajadzīgas pieticības un nepārliecinātības, ļaujot pārkārtot savu dzīvi, lai varētu to turpmāk izdzīvot maksimāli, ar prieku un svētku sajūtu sirdī, ar rotaļīgu un azartisku dzīves garšas izjūtu, ar sirds siltu mīlestību uz sevi un pasauli mums apkārt.

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2017

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt