pexels photo 321576No 31. jūlija līdz 26. augustam Venera peldēs caur intuitīvo, ģimenisko un sajūtām bagāto Vēža zīmi. Šajā laikā sievietes būs maigākas, trauslākas un jūtīgākas gan attiecībā uz saviem iekšējiem procesiem, gan uz ārējās pasaules notikumiem. Tādēļ arī šis periods dod iespēju mums atgriezties pie sevis un sajust to, kas ir mūsu dzīves patiesās vērtības.

Laikā, kad fonā dun ugunīgā Lauvas zīme ar savu priekpilno un iedvesmojošo gozēšanos uzmanības centrā, mūsu dzīves prioritātes būs balstītas ģimeniskumā – uz bērniem un viņu vajadzībām, uz siltas mājas atmosfēras radīšanu vai uz sirsnīgām savstarpējām attiecībām vērstas.

Tieši Venēra Vēža zīmē ļauj mums iedziļināties savās izjūtās, sajust savu jūtīgo, intuitīvo un varbūt arī nedaudz kaprīzo šķautni. Tā palīdz apgūt, kā dzīvot saskaņā ar savām izjūtām. Tādēļ sievietēm, kurām tas nav dabas dots, šis mēnesis var izvērsties par īstu svētību, kas palīdz atgriezties pie sevis, apjaust savu intuīciju.

Sievišķajā dabā iemirdzēsies mātišķie akcenti – sievietes labprāt rūpēsies, gādās un dalīsies savā mīļumā un sirds siltumā. Arī pašām mums gribēsies, lai apskauj un samīļo. Tukši solījumi šajā laikā nepalīdzēs iekarot dāmas sirdi. Tādēļ arī attiecības pa gabalu, vai tikai uz tukšiem vārdiem balstītas, var neizturēt šo laika pārbaudījumu.

Cik vīrieši vēlēsies būt ekscentriski, tik sievietes intravertas, neizdibināmi noslēpumainas un vērstas uz savu iekšējo sajūtu pasauli.

Citiem vārdiem, diezgan klasiski izpaudīsies vīrišķās un sievišķās enerģijas – vīrieši būs ar dabisku iniciatīvu apveltīti, bet sievietes ar dabisku pasivitāti un uzņēmību. Lai arī tas nesniedz nekādus solījumus attiecību jomā, tomēr dod mājienu sievietēm neaizrauties ar lietu ņemšanu savās rokās un visu varošu aktīvu iniciatīvu.

Tā kā šajā laikā būs spēcīgi izteikta sajūtu pasaule, empātija un intuīcija, tad noskaņojums var mainīties kā viļņi jūrā. Ļoti spēcīgi un personīgi uztversim apkārtējos cilvēkus un viņu emocijas, kā rezultātā varam satraukties par kādu tuvinieku, būt pārņemti ar līdzpārdzīvojumu vai vēlmi palīdzēt.

Citā brīdī varam apvainoties vai iekrist tādā kā sevis žēlošanā vai pat apraudāties bez redzama iemesla. Tādēļ arī sievietes vēlēsies vairāk pavadīt laiku komfortablā, omulīgā un drošā mājas vidē, vai arī atpūtā pie ūdens, kur citu cilvēku emocijas tik ļoti neaizēnos ikdienu.

Dzimtene, dzimtās mājas, ģimenes tradīcijas tiks apvītas ar nostalģisku vēlmi pabūt, sajust, apmeklēt un pieskarties. Kopā ar ilgām pēc dzimtās puses vēlēsimies apciemot un parūpēties par saviem vecākiem un vecvecākiem, arī par dzimtas tradīciju turpināšanu vai saglabāšanu.

Pirkumi būs gan emociju vadīti, gan visnotaļ saimniecisku apsvērumu pilni – te bērnam skolai kaut kas jāsagādā, te ļoti sagribēsies arī sev ko plīvojošu un izteikti sievišķīgu nopirkt, te kāds saimniecībai vajadzīgs nieks vai mājvietas interjera elements. Tomēr, ja tev ir kaut mazākās bažas par savu materiālo stāvokli, – pirkumu izvēlē dominēs praktiskums un saimnieciskums.

Īsumā, neskatoties uz kopējā astroloģiskā fona "lauvisko" ekstravaganci, mūsu dziļākā motivācija būs vērsta uz to, lai ģimenei nodrošinātu visu nepieciešamo, lai uzlabotu dzīves apstākļus vai lai izlīdzinātu iekšējo disbalansu un neapmierinātību ar sevi, kas var būt saistīts ar savu patieso vajadzību noliegšanu. Tādēļ – ieklausies, sajūti un vienkārši esi!

Lai sirsnības un mīļuma pilns laiks!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv,2017

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt