hat 885402 1280No 5. jūlija sievišķīgā enerģija no Vērša zīmei raksturīgās skaistuma mīlestības un drošības ostas ieplūdīs Dvīņu zīmē, kur līdz 31. jūlijam veicinās sociāli aktīvu un atraktīvu pašizpausmi ar draudzīgu čalošanu, paziņu loka paplašināšanu, visa kā jauna pamēģināšanu un izzināšanu.

Šajā laikā iespēja gūt svaigus iespaidus, apmierināt zinātkāri vai ziņkāri, kā arī iespēja tajā visā uzreiz dalīties būs mūsu motivācijas pamatā. Tādēļ arī iesaistīsimies dažādās kopā sanākšanās – vai tie būtu kursiņi vai tusiņi, nav nozīmes. Galvenais – vieglā un nepiespiestā formā gūt interesantus iespaidus, iespēju parunāt, iepazīt jaunus cilvēkus, pamēģināt kādu jaunu nodarbi vai vienkārši izkustēties, kaut vai pastaigāt pa veikalu vai pabraukāties ar mašīnu. Turklāt sociālie tīkli kalpos par pierādījumu sienu visām tavām jauniegūtajām pieredzēm – ar fotogrāfijām, komentāriem un ierakstiem.

 

Mīlēsim vairāk ar ausīm – komplimenti, aizraujošas un interesantas sarunas piesaistīs uzmanību un noskaņos labvēlīgi jebkuru sievieti.

Tajā pašā laikā dāmām būs vairāk raksturīga tāda kā tauriņa viegluma nepastāvība jūtās – te flirtējam ar vienu, te nododamies dzīvai sarunai ar otru, te rakstām īsziņu par nākamo randiņu trešajam. Tā izpaužas mūsu tieksme pēc jauniem iespaidiem, stimuliem, kā arī vēlme flirtēt, pļāpāt, satikties un apmierināt savu ziņkārību. Tādēļ, ja esi intensīvos mīļotā cilvēka meklējumos, šajās nedēļās vari gūt diezgan bagātīgu randiņu pieredzi un, galvenais, tā viegli, ar patiesu interesi un kaifu.

Sievietēs pamodīsies tāda kā bērnišķīga nenopietnība, ko kāds varētu nodēvēt pat par virspusējību, tomēr Venera Dvīņos atgādina par to bērna prieku mūsos, kad pirmo reizi kaut ko izmēģinām, kad ļaujamies mirklīgam impulsam un mūsu acīs rotaļājas ziņkāres uguntiņas, it kā sakot: "Kāpēc gan ne? Pamēģinām!". Tas ļaus arī atklāt, ka ne vienmēr viss ir jādara ar tādu rūpju un nopietnības devu un ka tā dzīvespriecīgā, mazā meitenīte vēl joprojām mūsos mīt.

Arī izskatā gribēsim izpaust vieglumu un mūsdienīgumu. Tādēļ labprāt nodosimies iepirkšanās priekiem, papildinot savu garderobi ar viegliem, elegantiem un plīvojošiem apģērba gabaliem un, lai arī pastāv risks iegādāties savam vecumam neatbilstošu apģērbu, kopumā pirkumi būs gaumīgi, daudz un par salīdzinoši nelielām summām.

Tāpat šajā laikā būs vēlme vairāk naudas tērēt žurnāliem, grāmatām, telefoniem, dažādām spēlēm, mašīnām, kafejnīcām, kursiņiem. Sevišķi pozitīvi spēcīgs impulss lielākam pirkumam būs laikā ap 18. jūliju, kad tēriņi var būt nesamērīgi lieli, piemēram, iegādājoties dāvanu sev vai kādam citam.

Šā perioda lielākais risks ir saistīts ar to, ka mēs par daudz varam klausīties draudzeņu padomos vai sociālo tīklu aktivitātēm piešķirt pārmēru lielu nozīmi. Citiem vārdiem, tendence iznest savu centru ārpasaulē – pa malām skatoties, salīdzinot un vērtējot, runājot un varbūt arī aprunājot, tādējādi mēģinot atrast un saprast sevi. Jo īpaši saistībā ar tavām ģimenes lietām uzmanies: neklausies, ko citi saka, tā ir tava dzīve un neviens cilvēks uz šīs pasaules tavā vietā nevar nodzīvot pat ne sekundi. Tādēļ atstāj citu cilvēku viedokļus aiz sava nama durvīm.

Īsumā, šis laiks sola vieglumu – vieglumu izskatā, apģērbā, sarunās un attieksmē pret mīļoto cilvēku, lielāku elastību, vēlmi pamēģināt kaut ko jaunu, interesantu, ikdienu atsvaidzinošu un spēju pieņemt kaut ko sev neraksturīgu. Galvenais – ļaut sev draudzēties, iepazīt jaunus cilvēkus, būt pozitīvā dinamikā un rast iespēju izrunāties.

Lai gaisīgi viegls un jauniem iespaidiem bagāts laiks!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv,2017

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt