engagement 1718244 12806. jūnijā Venēra ieiet sen gaidītajā Vērša zīmē, kur līdz pat 5. jūlijam priecēs visus patiesos estētus, harmonijas un baudu cienītājus. Šajā laikā sievišķā enerģija izpaudīsies īpaši spēcīgi un pamanāmi – pucēšanās, rotāšanās, plivināšanās, vilināšanās un pašpietiekams miers, kurš tiek iznests ar tādu grāciju, ka pretējais dzimums vienkārši nespēs palikt vienaldzīgs.

Patiesībā visu šī gada pirmo pusi mūsu sievišķīgā enerģija izpaudās kā pa kalniem un lejām: te bijām romantiska un iedvesmojoša mūza, te kareivīga un bezkompromisa amazone, te mīlējām tā, ka savu dzīvi bez otra neredzam, te dusmojāmies par katru nieku un bijām gatavas šķirties uz līdzenas vietas un vēl tās testa situācijas ar “bijušajiem”…

Viegli nav bijis un tieši tādēļ ir tik kontrastējoši atšķirīgas un patīkamas izjūtas, kad mēs, sievietes, sākam atkal justies labi vienkārši esot sievietēm, kad no mums strāvo miera, skaistuma un iekšēja piepildījuma sajūta. Visticamāk, ka blakus esošie vīrieši arī tagad varēs atviegloti uzelpot, jo beidzot sievietes ir kā medus pilns zieds, kas piesaista un vilina, kas veldzē un iedvesmo, kas apbur un uzbur šo īpašo atmosfēru, kurā tā vien gribēsies uzkavēties ilgāk.

Skatoties kopējās Venēras noskaņas jūnijā, galvā atskan vārdi no kādas dziesmas: “Love is in the air..” (tulkojumā – mīlestība ir gaisā) un tieši uz tāda viļņa var paiet lielākā daļa jūnija, vismaz līdz Jāņiem. Jo Venēra jau ar pirmajiem soļiem Vērša zīmē uzreiz uzdodot uz attiecībām orientētu toni (veidojot labu aspektu ar Marsu – vīriešu kosmosu), dāvājot mums patiesu interesi vienam par otru.  Pats vīriešu kosmoss izpaudīsies caur ģimenisko Vēža zīmi, tādēļ arī vīrieši būs maigāki, iejūtīgāk un dziļāki nekā citkārt, kas daudzām dāmām var iet pie sirds. Papildus tūlīt arī Merkūrs – mūsu savstarpējās saziņas veicinātājs -  atradīsies runātīgajā Dvīņa zīmē, norādot, ka viegli noritēs iepazīšanās un pēc vārdiem kabatās nebūs jāmeklē.

Tāpat arī aizņemtajiem šis laiks var sagādāt ne mazums prieka, jo tieši tagad var ar jaunu sparu uzvirmot savstarpējā mīlas uguntiņa, dāvājot prieku un baudu viens otram, jo īpaši caur visu ķermenisko - glāsti, mīļošanās, masāžas, gardas maltītes. Papildus var izcelt, ka spēcīgu pacēlumu savstarpējās attiecībās var veicināt kāda skaista dāvana - ziedi, rota, uzaicinājums uz restorānu vai SPA, kas iepriekš piesaukto mīlas liesmu var tikai pastiprināt.

Tātad sievietes šajā laikā:

  • atgūs šajā pavasarī varbūt pa daudz pašķērdēto sievišķību;
  • tieksies pēc mierīgas, harmoniskas un skaistas vides, attiecībām un dzīves kopumā;
  • var sasniegt jaunas gastronomiskās virsotnes virtuvē;
  • nebūs pārāk aktīvas un vairāk tieksies uz ierastiem un komfortabliem laika pavadīšanas veidiem, tādēļ nepalaid garām, kad tev kāda dzīves iespēja miedz ar aci;
  • pucēšanās un rotāšanās sagādās ļoti lielu prieku un gandarījumu;
  • apzināsies un tieksies uz savu sievišķo pašpietiekamību, kam var tikt tērētas diezgan ievērojamas naudas summas;
  • ļoti spēcīgi iekšējās harmonijas izjūtu var zaudēt, ja trūks materiālās stabilitātes un drošības sajūtas (uz ko var norādīt skaudība, pretenzijas, pārspīlēta naudas taupīšana, jo īpaši ekonomēšana uz sevi);
  • gūs patiesu prieku no taktīlām un ķermeniskām baudām.

9. jūnijā ir gaidāms pilnmēness un Venēras-Marsa labvēlīga mijiedarbība – vairākas dienas pirms un pēc šī datuma mīlestības tēma būs patiesi sakāpināta mūsu dzīvēs, kad pilnmēness enerģija motivēs vīriešus nebremzēt un nekavēties spert pirmo soli, lai uzrunātu un iepazītu, pie tam, visticamāk nopietnos nolūkos.

20. jūnijā (bet jūtams apmēram no 17. līdz 24. jūnijam) Venēras-Neptūna sadraudzība, kas var gādāt par ļoti “rozā” cerībām, sapņiem un idilli. Intuitīvākiem cilvēkiem šis var būt laiks, kad ir sajūta, ka esi saticis dvēseles radinieku, ar kuru elpojat vienā ritmā un dzīvi izjūtat tik līdzīgi, it kā būtu vienas lāsītes divas pusītes. Jā, un šis periods iezīmējas ar zināmu spontanitāti, t.sk., kā negaidīta tikšanās, ar mīlestības uzplaiksnījumu no pirmā acu skatiena.

Nakts uz 24. jūniju – tradicionāli Līgo svētku laiks – būs ļoti īpašs laiks, jo Venēra draudzēsies ar jaudīgo Plutonu un tai pat naktī sāksies jauns mēness cikls Vēža zīmē. Tādēļ šajā naktī mūsos virmos patiesa kaislības dzirksts un kņudinās vēlmes pēc kaut kā vairāk nekā jau mums ir, piemēram, ar jaunu spēku var uzvirmot vēlmes pēc: seksa,  attiecībām, materiāliem labumiem, varas vai statusa.  Esam uzmanīgi ko ievēlamies, jo šīs vēlēšanās (laikā pēc pl. 5:30) var diezgan drīz arī piepildīties.

Savukārt jau uz jūlija sākumu, Venēras-Merkūra draudzības iespaidā, labprāt savu uzmanību veltīsim ģimenisko jautājumu risināšanai un kārtošanai, pārrunājot aktuālos pirkumus, bērnu tēmas, ģimenes paplašināšanas vai dzīves vietas iegādes vai labiekārtošanas jautājumus.

Tomēr pāri visam, šis ir laiks, kad sievietēm uzplaukt visā krāšņumā un būt kā dievietēm – mirdzošām acīm, kārdinošu smaidu, pašpietiekamu iekšējo grāciju un harmoniju. Tas ir iekšējais spēks, kas slēpjas mierīgā paļāvībā, ka viss būs labi, un orientējas uz pašreizējā brīža prieku, omulību, skaistumu un labsajūtu. Ar attieksmi, kas it kā saka: “Ja bankrotēsi – dzersim šampanieti par viena dzīves posma noslēgumu, jo tas nozīmē, ka pie durvīm jau klauvē jaunas dzīves iespējas. Savukārt, ja šobrīd viss ir labi – tad arī dzersim šampanieti un izbaudīsim šo mirkli kā dāvanu.”

Lai mīlestība silda sirdi un veldzē tavu dvēseli!

 

P.S. Ja tavas sajūtas īsti nesaskan ar šeit aprakstīto, tad aicinu uz Dieviešu vakaru, kurā izzināsim, iepazīsim un stiprināsim dievieti sevī.

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv,2017

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt