planet 581239 1280Var teikt, ka janvāris ir kā sagatavošanās laiks 2017. gada stafetei, bet gatavošanās nebūt nenozīmē gaidīšanu vai neko nedarīšu, tiešu otrādi – janvāris prasa reālu sagatavošanos – gan iekšēju, gan ārēju.

Iekšējā sagatavošanās notiek sākot ar apziņu, ka laiks ir pienācis, jāsāk rīkoties; kā izpratne līdz pat šūnu līmenim, ka tā kā ir - turpināt vairs nedrīkst! Tas motivēs iekšēji noskaņoties un uzsākt nodefinēt gada mērķus un izstrādāt konstruktīvu rīcības plānu.

Savukārt ārējā sagatavošanās notiek vairāk ar tādām mazāk redzamām, bet visnotaļ vajadzīgām lietām, kā informācijas ievākšana, iespēju apzināšana, projektu rakstīšana, nepieciešamā iegāde, lietu un darbu pārkārtošanu un sistematizēšanu, lai, kā minimums, izbrīvētu laiku jauno plānu realizācijai u.tml.

2017. gada ātrvilciens nevienu negaidīs un čīkstuļus nesaudzēs. Janvāris ir dinamisks un produktīvs tieši aktivitāšu plānošanā, tādēļ šeit arī izceļu nozīmīgākos periodus, kas var palīdzēt ikdienas aktivitāšu organizēšanā šo mēness:

  • No 5.-15.01.2017 -  mums tiek sniegta iespēja ieraudzīt tās galvenās zemapziņā mītošās shēmas, vai tos zemūdens akmeņus, kas traucē vai bremzē profesionālo attīstību un drosmīgu savas gribas izpausmi.
  • Līdz 8.01.2017 – vēl joprojām jūtama domu, rakstu un intelektuālā darba kavēšanās, tādēļ, laiks piemērots svētku pēcsajūtu izdzīvošanai, sevis izziņai, iesākto lietu noslēgšanai.
  • No 8.-12.01.2017 - mums atkal tiek sniegta iespēja no iespējām tikt skaidrībā par to dzīves vektoru un vīziju, uz kuru mēs tiecamies, kura būtu maksimāli saskanīga ar mūsu dabu.
  • 11. un 12.01.2017 – ļoti spēcīgs izrāviena punkts caur milzīgu iekšējo spriedzi un nemieru, kas jāievirza produktīvā gultnē. Tas palīdzēs būt drosmīgam, izaicinošam, netipiskam, oriģinālam, varbūt pat pārdrošam savos plānos, kas var nospēlēt nozīmīgu lomu tālākajā lietu virzībā. Šajā laikā ir bīstama alkohola lietošana.
  • No 12.-28.01.2017 - saprātīgs un reālistisks skatījums uz lietām – ļoti labs laiks plānošanai, intelektuālam darbam, rakstu darbiem, bet vēl ne iniciatīvai, rīcībai. Šajā laikā var rakstīt un prezentēt projektus, pārdot idejas, noslīpēt detaļas u.tml. Savukārt attiecību jomā būs raksturīgs romantisms, spēcīga iemīlēšanās sajūta, daudz cerību, sapņu un ilūziju, bet kopumā maigs un glāsmains laiks.
  • No 19.-21.01.2017 – vairāk saistīs kaislīgas jūtu izpausmes.
  • No 23.-24.01.2017 – loģika nebūs tā stiprākā, bet intuīcija var būt vērā ņemama, tāpat iespējama maldināšana un apzināta, neapzināta fantazēšana. Labs laiks dzejas, mūzikas un fantastikas darbu radīšanai. Ikdienas pienākumi un darbs var nedaudz izjaukt šo sapņaino idilli.
  • No 29.01.-06.02.2017 – šis ir visieteicamākais laiks reālai jaunai iniciatīvai ar tūlītēju aktīvu rīcību - uz izaugsmi orientētu uzņēmumu, projektu un ieceru uzsākšana, reģistrēšana, iesniegšana. Šī nedēļa no tevis prasīs drosmi, apņēmību, noteiktību un iniciatīvu. Nedaudz motivācijai vēl piemetināšu, ka pēc šīs nedēļas, līdz jūnija sākumam, darbosies visa veida attīstību kavējoši faktori, kas ir mazāk pateicīgs laiks jaunu biznesu un projektu uzsākšanai.

Janvāris palīdzēs mums sākt apzināties centrālās 2017. gada tēmas, galvenos iekšējos un ārējos konfliktus un izaicinājumus, perspektīvas un šķēršļus ceļā uz tiem. Citiem vārdiem, mums katram būs iespēja ieraudzīt savus galvenos 2017. gada mērķus un uzdevumus, pie tam negaidot, tūlīt arī ķerties klāt pie to realizācijas.

Lai produktīvs šis 2017. gada ieskicēšanas laiks!

 

© Jana Reķe, astropsihologs, speciāli www.dveselesspeks.lv, 2017

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt