astrozin

11.11.2015, pl. 19:47 sākas jauns mēness Skorpionā. Šis ir ļoti labs laiks, lai ieskatītos savās dvēseles dzīlēs un saprastu, ko mēs patiesi vēlamies, jo īpaši saistībā ar savu pašrealizāciju sabiedrībā.

Šomēness būs raksturīga liela emocionālā jūtība un dziļa sevis un citu cilvēku uztvere. Mēs ļoti ātri un viegli spēsim pielāgoties apkārtējai videi un cilvēkiem. Būsim tendēti uz kādu jautājumu noslēgšanu savā dzīvē.

Šajā periodā mūsos parādās tāds vērīgums un kritiskums attiecībā uz detaļām, ka kļūstam savās dzīvēs kā detektīvi, kas ļauj būt atklātiem savās vēlmēs un nodomos gan pret sevi, gan apkārtējiem cilvēkiem. Pēkšņi var izrādīties, ka spējam vienlīdz spēcīgi, arī agresīvi, konstruktīvi, dziļi un pamatīgi izteikt savu patiesību, kas nāk no mūsu iekšējās būtības. 

Sakāpināti un intensīvi tiks izdzīvoti jautājumi saistībā ar savas vērtības apzināšanos, izcelšanos uz kopējā fona, vēlmes pēc brīvības un neatkarības. Mūsos var dzimt tā rūcošā lauva, kas ar sakāpinātu taisnīguma izjūtu sirdī, visiem grib parādīt savu spēku un neatkarību.

Šī mēness enerģija mudina mums ieviest konstruktīvas izmaiņas ikdienas dzīvē, piemēram, ikdienā vairāk ļauties radošumam, kaislei, uzņemties vadību, nebaidīties izcelties savā darba kolektīvā, vienkārši būt atklātiem pret sevi.

Tieši jaunmēness fāzē veidojas tāda planētu buķete, ka grēks būtu to palaist vējā – tiks veicināta vīzijas noslīpēšana caur sīko detaļu izstrādes prizmu; sevis transformācija jeb dziļāko motivātoru un zemapziņas dzinuļu apzināšanās (izmēžam savus tarakānus vai vismaz saliekam

 tos savā galvā pa plauktiņiem, lai klusi sēž un netraucē). Tas viss noslīpēs mūsu pašidentitāti, viecinās pašizpausmi, uzlabos mūsu komunikācijas prasmes un, galu galā, dos arī savu artavu naudas maciņam.

Veselīgs dzīves scenārijs šo mēness (ievērojot secību): informācija – transformācija – darbu saraksts – vīzija. Citiem vārdiem -  sevis transformēšan

Neveselīgais scenārijs: informācija – izklaides – aktvitātes – ilūzijas. Citiem vārdiem – izklaides, pavirša romantika un sapņošana nav rekomendējama.a, lai veiksmīgi sevi sociāli realizētu.

Ilgtermiņā skatoties mums būs iespēja plūkt laurus, ja, izmantojot šī mēness enerģiju, spēsim savu vīziju uzbūvēt konstruktīvu - caur mazo detaļu lielās nozīmes apzināšanos. Visi ceļi uz mērķi sākas ar vienu mazu soli un šajā ceļā visi soļi ir vienlīdz nozīmīgi.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt