skydive 101771 1280Jauns mēness cikls sākās jau 29. novembrī, kas ir iedevis ugunīgo Strēlnieka zīmes impulsu praktiski visam decembrim, tādēļ jau šobrīd varam ar pilnu jaudu realizēt visu šīs enerģijas potenciālu. Mēnesis ir īpaši nozīmīgs gan globālā, gan tīri personiskās dzīves mērogā. Patiesībā tas uz ko liela daļa no mums apzināti vai neapzināti ir gājuši – te viņš ir – šis periods ir rezultāts. Vienlaicīgi noslēgums un jauns sākums – sagatavošanās darbu noslēgums un jaunas dzīves sākums. 

Šajā laikā dvēseliskais impulss, kas mēģina izlauzties cauri mūsu prāta radītajai miglai, kā saules stars izgaismo miglas un rasas pielietu rītu – izžāvējot asaru lāses un izkliedējot prāta miglu. Tas, kas paveras skatienam arī ir tas, kas jūs esat uz doto brīdi – varbūt tā ir vējā dreboša lapa, vai vārgs un trausls dzinums, bet varbūt vienkārši kaila zeme. Lai arī kas tavām acīm pavērtos, tā arī ir šā brīža kailā patiesība, bāzes izejas punkts tālākajam:

 • ja tas ir vārgs dzinums – tad stiprinot to, lai tas uzplauktu pilnos ziedos;
 • ja tā ir kokā dreboša rudens lapa – ļaujot tai nokrist bez nožēlas, bez pārmetumiem, bez sevis vainošanas, tas brīdis ir pienācis, kad vajag vienkārši atlaist;
 • ja tur ir kaila zeme, tad rūpēties un apčubināt to, lai tajā  gulošās tīrā potenciāla sēklas spētu atvērties un uzdīgt.

Šo mēness mēs veicam ticības lēcienu nezināmajā un vienlaikus, ne aklā neapzinātībā, bet tieši otrādi – spējā reāli un skaidri skatīties uz lietām un mijiedarboties ar pasauli. Tas runā par nepieciešamību izpaust sevi darbībā, daloties savās iekšējās bagātībās un talantos, palīdzot un atbalstot, esot stiprajam plecam vai maigajam glāstam vai vienkārši klusējot būt līdzās.

Šajā mēnesī mūsu iekšējā ticības, pārliecības un gaismas bulta tiek izšauta debesīs un tur salutē neskaitāmās krāsainās gaismas uguntiņās, kas palīdz veidot kopējo pasaules rakstu.

Tieši decembris ir pagrieziena punkts daudzu cilvēku dzīvēs un tā tam ir jābūt: Jaunavas-Zivs zīmju ass transformācijas, kas sākās 2015.gada nogalē un pilnībā noslēgsies 2017.gada pavasarī, gatavojas savam noslēgumam. Tieši šomēnes ir rezultējošais impulss – lai tiktu līdz savai ticībai, savai patiesībai, savai pārliecībai - lai beidzot atrastu savu skolotāju un iekšējo vaduguni, kuru atrodot tev vairs nekad nebūs jautājumu - "Kurp doties?" vai "Kas es esmu?"

No otras puses, ja tu pretojies šim impulsam – tevī ar katru mirkli sakāpinās aizvien augstāka spriedze un intensitāte, nemiers, nepārliecinātība, neapmierinātība. Tā turpina augt ar katru tavu ieelpu un, jo stiprākas tavas pārliecības un prāts, jo ilgāk tu to ignorē. Jo ilgāk tu tam nepievērs uzmanību, jo spēcīgāka ir šī sakāpinātās enerģijas ietekme – nepretojies, šajā pretestībā tu vari salauzt savu ķermeni un pat novest sevi līdz izmisumam. Atļauj sevī  dzimt jauna līmeņa izpratnei, redzējumam un ticībai. Esi gana drosmīgs, lai atzītos savās ilgās un sapņos. Ielaid savā prātā gaismu. Un es šeit nerunāju par kaut ko abstraktu - tā var būt ticība labajam un skaistajam šai pasaulē; pārliecība, ka tev viss izdosies; ticība, ka tevi mīl, pat ja tu to neredzi un nejūti – tevi mīl. Līdz beidzot arī patiesa un dziļa izjūta, ka tu esi neatņemama šīs pasaules sastāvdaļa, tu esi šeit vajadzīgs tāds, kāds tu esi. Viss visums izjustu, ja tevis šeit nebūtu. Tu esi unikāla un ļoti vajadzīga visuma lāsīte, kas palīdz veidot pasaules rakstu debesīs un uz zemes.

Apzinies, ka tev šajā pasaulē ir jāpaveic kāda misija un tā sākas ar sevis pieņemšanu, kas tad arī ļaus tev izpaust savu patieso būtību aizvien tīrāk un skaidrāk.

Šī mēneša galvenās rekomendācijas:

 • ticībā un sajūtās balstīti drosmīgi un reāli soļi ceļā uz savu sapni;
 • jaunu dzīves pamatu – fundamenta būvēšana, lai stabili un pārliecināti izietu uz jaunu attīstības un pašizpausmes līmeni, sākot ar biznesa attīstību, beidzot ar iekšējo izaugsmi;
 • atļaut notikt ieksējam satricinājumam, lai dabūtu sevi ārā no tā, kur tu esi iestrēdzis un pilnībā izietu uz jaunu iekšējo un, pēc tam, protams, arī ārējo izpausmes līmeni;
 • jaunu attiecību uzsākšanai salīdzinoši vētrains laiks, iespējams, ka tās būs tikai uz kaislību, mirklīgu sajūtu vai aprēķinu balstītas, tādēļ vismaz šo mēness neuztvert tās pārāk nopietni;
 • aktīva sevis pozicionēšana sabiedrībā - reklamēšanās caur sociālajiem tīkliem un citām interneta piedāvātajām iespējām sniegs labus rezultātus;
 • jāmācās būt elastīgiem un mainītiem līdzi situācijai, kā kokam šūpojoties līdzi vējam. Ja pārāk pretosimies, tad tāpat kā koks stiprā vējā - varam salūzt.

Izceļami periodi:

 • decembra 1. nedēļā pamīšus tiek prasīts vīzijas redzējums, aktīva rīcība un praktiskums izpausmēs; 
 • decembra 2. nedāļā jau tiks piešauta šķipsniņa drosmes un izlēmīgums, tajā, ko pirmajā nedēļā uzsākāt, plānojāt;
 • visas lietišķās aktivitātes - biznesa pārunas, dokumenti, plāni, kā arī lielu un nopietnu dāvanu iegāde ir jāpaspēj līdz 19. decembrim, jo no šīs dienas līdz 2017. gada 8. janvārim, būs profesionālajai darbībai nepateicīgs, bet atpūtai un svētkiem visnotaļ piemērots laiks;
 • Ziemassvētku laiks - iedvesma ar praktiskumu atkal sadosies rokās. Dāvanas būs praktiskas un ekonomiskas, bet dažiem var būt arī kas pavisam negaidīts -  kā saderināšanās, īpašuma dokumentu uzdāvināšana vai arī kaut kas tik oriģināls un dīvains, ka ne uzreiz sapratīsim, ko ar to visu iesākt.
 • Jaunais gads - atšķirībā no iepriekšējās gadu mijas sāksies augošā mēnesī, kas 2017.gada novēlējumiem, cerībām un sapņiem radīs auglīgu vidi, ļaujot pilnībā ievibrēt nākamā gada tēmas.

Lai sirds siltums, mīlestība un ticība caurstrāvo katru dzīves mirkli!

 

© Jana Reķe, astropsihologs, speciāli www.dveselesspeks.lv, 2016

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt