st peters basilica 1014258 1280No 24. oktobra mūsu prāta fokuss tiks novirzīts no partnerattiecību tēmas uz iekšējo intensitāti un biznesa riskus pieprasošo Skorpiona zīmi, kas turpināsies līdz 12. novembrim. Šo pāris nedēļu laikā būs īpaši akcentēta vēlme pieņemt dzīves izaicinājumus, būt aktīviem un provokatīviem. Mēle tā vien niezēs atklāt skaudro patiesību visiem un par visu, kas konkrētajā brīdī piesaistīs tavu uzmanību. Prātā skanēs apņēmīgs izaicinājums: "Nekādus kompromisus! Es vēlos visu! Es atklāšu patiesību, atbrīvošos no meliem un ierobežojošām pieticības važām!"

Šis laiks nav priekš nīkuļiem, bet sevī iekļauj milzu potenciālu – pirmām kārtām, ar prātu saprast un atzīt sev skaudro patiesību par tām iekšējām melu un attaisnošanās spēlītēm, kuras mēdzam paši ar sevi spēlēt.

Atklāt tos izpušķotos melus, kurus paši sev nepārtraukti iestāstām – par to, ka jāpaciešas, ka visi tā dara, ka valdība, kaimiņš vai mamma vainīga, ka man tāda ģenētika vai astroloģiskā karte, vai vēl nezin kas, ko šis iekšējais liekulis iestāsta. Ieraugi šos melus. Tiem nav nekāda sakara ar to, kas tu patiesībā esi šajā brīdī, tie ir tikai attaisnojumi tam, ka patiesībā nevēlies kaut ko sevī vai savā dzīvē mainīt. Vienkārši padomā par to. Šis ir īstais laiks sākt par to domāt!

Kad būsi atklājis kādu no saviem melu tīmekļiem, radīsies liela vēlme ne tikai cīnīties, bet arī entuziasma pilnā apņēmībā, niknās dusmās vai aizvainojumā iet līdz galam, mainot, ārdot, riskējot, kamēr pāri paliks vien pelnu čupiņa. Uzmanies, jo aizrautībā vari pateikt pārāk dzēlīgi, atteikties vai riskēt pārāk neapdomīgi, savā ceļā iznīcinot arī visu labo.

Otrs, ko der paturēt prātā šajā atklātajā melu spēlē: nekādā gadījumā nevaino sevi vai kādu citu cilvēku – situācija ir tāda, kāda ir, pieņem to. Vainošana ir vien enerģiju paģērošs mehānisms, kas palīdz tev atbrīvoties no enerģijas, ko citkārt būtu iespējams novirzīt uz tiešām saprātīgām un kvalitatīvām dzīves pārmaiņām. To laikus neapzinoties un nenobremzējot, vari netīši sevi novest līdz diezgan dziļi depresīviem stāvokļiem.

Tātad kopumā šajā laikā būs raksturīgi:

  • meklēt un arī atklāt patiesību gan profesionālā jomā, gan savā iekšējā pasaulē;
  • ja kaut kas tevi aizraus – kāda ideja, projekts, cilvēks, notikumi – tad, sevi nežēlojot, malsi to prātā kā apmāts, meklējot resursus un iespējas to saprast un realizēt;
  • tieša, aizskaroši dzēlīga izrunāšanās – kas pārsvarā būs slēpts aizvainojums vai klaja manipulācija;
  • daudz domāt un tērēt enerģiju saistībā ar visa spektra kaislībām;
  • iziet uz biznesa un finanšu riskiem, tai skaitā neadekvātiem;
  • atklāt ilgi slēptas patiesības par lielu uzņēmumu, valdību vai iestāžu meliem, finanšu mahinācijām, kolektīvajām manipulācijām;
  • tieksme uz ekstrēmu, kas, neatrodot citu izpausmes veidu, var likt ar vārdiem provocēt līdzcilvēkus uz konfliktiem.

Šā laika augstākais nolūks ir atklāt kādu patiesību (ārējā vidē vai iekšējā pasaulē – nav nozīmes), šīs nedēļas spēj izvest tevi no kādas melu spēles radītā apburtā loka, kas ilgstoši ir tevi bloķējis aktīvai rīcībai. Tomēr jāpatur prātā, ka no šīm lamatām atbrīvotā enerģija var būt tik milzīga, ka tīri dabiski piemitīs grūtības to adekvāti izpaust. Tādēļ paturi prātā arī galveno padomu – rīkojies tikai tad, kad norimst emocijas.

Lai atbrīvojošs sevis atklājumu ceļš!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2016

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt