angel 1087932 1280Mūsu mentālo aktivitāšu aizbildnis – Merkūrs, turpina savu ceļojumu cauri horoskopam un, jau no 7. - 24. oktobrim akcentēs duālāko un vienlaikus harmoniskāko mūsu prāta šķautni – izpaužot sevi caur šarmanto un taktisko Svaru zīmi.

Šajā laikā šaubas un svārstīšanās var būt īpaši izteiktas, jo - kā nu ne! Pēkšņi spēsim daudz labāk saprast otru un vēl daudzus citus cilvēkus, patiesi izprast viņu motivāciju. Rezultātā, tik ļoti vēlēsimies būt taisnīgi un godprātīgi, tik ļoti negribēsim nevienu sāpināt un izjaukt ar sarunām par šķiršanos vai savu neapmierinātību trauslo ikdienas mieru un harmoniju, ka jāuzmanās vai uz saviem pleciem neuzkraujam pārāk lielu nastu, mēģinot uz pirkstu galiņiem pārvietoties otra tuvumā. Tas ir risks iziet uz sevis nolieguma takas, risks iziet uz kompromisu pašam ar sevi, kam vienmēr būs sāņa pēcgarša.

Mīlestība un attiecības. Šis ir laiks, kad daudz domu un sarunu būs veltītas partnerattiecību tēmai, būt vai nebūt kopā vai, kurš partneris būtu piemērotāks un līdzīgi scenāriji. Šajās laikā iespējams ne tikai sapīties mīlas trīsstūrī, bet arī saskarties ar tam sekojošo nepieciešamību pieņemt lēmumu, kas ir šaubu un nepārliecinātības aizēnots. Tomēr visos gadījumos - aizņemtajiem ir iespējama ļoti harmoniska kopā būšana, savukārt brīvajiem – jaunas aizraušanas. Tik būtu jāpatur prātā, ka mēs gribēsim sevi otram parādīt tikai no labākās puses un, vietā un nevietā, nogludināt visus sadzīviskos nesmukumus.

Lietišķo darbu darītājiem šajā laikā ir rekomendējams veikt biznesa pārrunas par potenciālo sadarbību, tāpat var vest sarunas ar sarežģītiem klientiem vai partneriem, tajās noteikti būs iespēja rast kopsaucēju. Kā arī var ļoti veiksmīgi sakārtot visus juridiskos dokumentus – līgumus, pilnvaras, atļaujas utt.

Iekšējā pasaulē notiek cīņa starp labo un kreiso smadzeņu puslodi, aktualizējas dualitāte, tieksme lietas un situācijas redzēt tikai melnbaltajās nokrāsās, kā rezultātā arī svārstīgums, nenoteiktība, šaubīšanās, jo nespējam līdz galam pieņemt ne vienu, ne otru galējību.

No šī iekšējā konflikta mēs varam tikt ārā nododoties atklātām un dziedinošām sarunām ar cilvēku, kuram pilnībā uzticamies, kurā sajūtam dvēseles radniecību. Tā var būt saruna ar sirdsdraugu, kaimiņu, terapeitu vai astrologu, katram noteikti būs savs cilvēks. Tas kas šajā laikā noris – iespēja nodoties patiesai un dziļai sarunai, kur abas puses patiesi ieklausās un sadzird otras sacīto. Tādēļ arī spējot rast tos vārdus, kas palīdz, dziedina un harmonizē vienam otru. Savukārt tas ļaus prātam kļūt viengabalainākam un vienotākam.

Visveiksmīgāk tuvāko nedēļu laikā mentālo enerģiju būtu virzīt uz profesionālajiem mērķiem, ambīcijām, jaunu plānu būvēšanu un savu pārliecību nostiprināšanu, sevišķi, ja tas sevī iekļauj skaistu attiecību veidošanu ar līdzcilvēkiem un mīļajiem.

Izaicinājumi ir gaidāmi, ja būsiet pārāk sevi nolieguši, vai pārāk ilgi gaidījuši, svārstījušies, domājuši. Šādā gadījumā var būt gaidāms iekšējs vai ārējs konflikts, kas savā būtībā būs samilzis tikai tādēļ, ka tik mērķtiecīgi izvairījāties no nesaskaņām, ka pazaudējāt pareizo laika izjūtu situācijas atrisināšanai.

Tāpat var būt gaidāmi tādi kā apņēmības pilni uzliesmojumi, kad tik ļoti gribēsies kaut ko mainīt, ka spēsiet mierīgi un atklāti izrunāt sasāpējušos jautājumus ar konfrontācijas objektu un atrast abām pusēm pieņemamu situācijas risinājumu, kas var būt gan par aiziešanu no darba, attiecībām, sadarbības pārtraukšanu, gan gluži pretēji par biznesa vai mīļoto attiecību uzsākšanu vai pat laulībām.

Lai dziedinošām sarunām bagātas šīs tuvākās nedēļas!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2016

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt