Produktu foto

Unikāla dāvana svētkos vissuperīgākajai, sievišķīgākajai un skaistākajai būtnei! Dāvana sev! Dāvana mīļotajai sievietei vai labai draudzenei. Ziedlapiņu mandalu orākuls – katra kārts kā dzīvs dabā veidots šedevrs, pilns smaržīgām rožu ziedlapiņām. Plus orākuls vēstījums uz katras kārts, kā skaists mīlestības pilns atgādinājums par būtiskāko.

Iepriecini sevi ar vasaras krāsām un garšām bagāto, vienlaicīgi sajūtās dziļo Ziedlapiņu Mandalu orākuls pasauli.

Ziedlapiņu Mandalu orākuls ir 64 kāršu kava ar īpašiem vēstījumiem. Uz katras kārts ir no tūkstošiem dzīvo rožu ziedlapiņām veidota mandala dabā, pārsvarā Latvijā, Rīgas apkārtnē. Katra no tām ir dzimusi dziļu, iekšēju atklāsmju ceļā, stiprinot ticību, mīlestību un spēju sekot savam ceļam, lai arī cik grumbuļains tas dažkārt arī nešķistu.

Uz katras kārts atradīsi ne tikai mandalas attēlu, bet arī Mandalu orākula vēstījumu, kas ir nodots ar savu enerģiju, domu un vibrāciju, kas radies intuitīvā ceļā, dzīvā dialogā ar dievu sevī.

Autores: Marika Magnolia (mandalu un vēstījumu radītāja), Edīte Meškovska (dizains un digitālais mākslinieks) un Jana Reķe (projekta kuratore un satura veidotāja).

Par mandalu orākulu vairāk (spied uz saites): Instagram vai Facebook

Iegādāšanās, sazinoties ar Edīti pa tālr. 29 722 566 vai rakstot uz info@dveselesspeks.lv

Tiešsaitē iegādāties iespējams ar karti, GooglePay šeit:

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt