Laipni aicināti tiešsaistes pašapkalpošanās vietnē. Šeit tev ir iespēja patstāvīgi izveidot savu un jebkura cita cilvēka astroloģisko karti (peiejamās valodas - angļu, krievu un ukraiņu), iepazīties ar dienas prognozēm un specifisku astroloģisko informāciju nozares praktiķiem.

!!! Lai varētu sastādīt astroloģisko karti, vienmēr būs vajadzīgs - pilns dzimšanas datums, dzimšanas vieta un dzimšanas laiks (vismaz aptuveni).

Astroloģiskā karte tiešsaistē

Lietošanas instrukcija zem šī loga.

Instrukcija: 

!!! Ja virs šīs instrukcijas nav parādījies logs ar izvēlnēm - pārbaudi savus interneta pārlūka uzstādījumus.

1) Loga labajā augšējā stūrī izvēlies valodu - EN, RU, UK (attiecīgi - angļu, krievu vai ukraiņu)

2) Augšējās rindas kreisajā stūrī, nospied uz "Natal Chart" vai "Radiks" (atkarībā no valodas):

- šiet izvēlies "New Chart" vai "Novij", kuru nospiežot atveras logs, kur jāievada savi vai tev interesējošā cilvēka dzimšanas dati (klāt būs arī instrukcija tevis izvēlētajā valodā);

- "Database" vai "Arhiv" - tevis apskatīto personu datu arhīvs;

- "Edit data" vai "Izmenitj" - labot aplūkojamos datus;

- "Astrology report" vai "Interpretacija'' - jaunā logā atkārtoti atveras astroloģiskā karte ar galveno pozīciju aprakstiem izvēlētajā valodā.

3) Augšējās ridas izvēlne "Horoscopes" vai "Goroskopi" - bezmaksas piedāvā iepazīties ar veselības horoskopu aprakstu (atveras jaunā logā, izvēlētajā valodā), pārējās izvēles ir maksas versijas.

4) Augšējās rindas izvēlne "Forecast" vai "Prognozi" - bezmaksas piedāvā iespēju iepazīties ar dienas prognozēm (atveras jaunā logā, atbilstošā valodā), pārējās izvēles ir maksas versijas.

5) Pārējās izvēles ir astroloģijas zinātājiem.

P.S. Ja esat sekojuši instrukcijai, bet vēl joprojām ir kādas tehniskas problēmas, lūdzu atkārtoti pārbaudīt savus interneta pārlūka uzstādījumus un, ja tas nelīdz, lūdzu informēt rakstot uz: info@dveselesspeks.lv

Iepriekšējā tiešsaistes kartes kalkulatora versija

Instrukcija:

!!! Ja virs šīs instrukcijas nav parādījies logs ar izvēlnēm - pārbaudi savus interneta pārlūka uzstādījumus.

1) vispirms izvēlies valodu: Eng, Rus, Ukr, attiecīgi angļu, krievu vai ukraiņu.

2) Pēc tam secīgi aizpildi visus kalkulatora logus - vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, dzimšanas laiku, dzimto valsti, rajonu un pilstētu.

3) Izvēlies, ko aplūkot:

*Ja savu dzimšanas karti - spied uz pogas "natālais horoskops" (angļu valodā - Natal Horoskope; krievu un ukraiņu - Nataļjnij goroskop). 

*Ja vēlies iepazīties ar prognozi šodienai - spied uz atbilstošo pogu (angļu valodā - Daily Forecast; Krievu un ukraiņu - Prognoz na denj). Prongoze atvērsies jaunā logā, tevis iepriekš izvēlētā valodā.

5) Ja vēlies patstāvīgi iepazīties ar šī kalkulatora instrukciju - spied uz burtu "i".

P.S. Ja esat sekojuši instrukcijai, bet vēl joprojām ir kādas tehniskas problēmas, lūdzu atkārtoti pārbaudīt savus interneta pārlūka uzstādījumus un, ja tas nelīdz, lūdzu informēt rakstot uz: info@dveselesspeks.lv

Lūgums ņemt vērā!

Šis ir ārpakalpojumā nodrošināts serviss, kas var palīdzēt gūt ieskatu jūsu astroloģiskājā kartē. Tomēr kvalitatīvu jūsu kartes izklāstu spēs sniegt tikai profesionāls astrologs. Tādēļ pieejiet izlasītajai informācijai ar atvērtu prātu un mēģiniet sajust, kas un cik daudz tiešām jums atbilst. 

Lielākais darbs sastāv tajā, lai spētu visu sasintizēt un atšķirt būtisko no nebūtiskā. Tādēļ papildus aicinu iepazīties arī ar rakstu Kā lasīt astroloģisko karti? (iecācējiem) un Astroloģiskās zīmes.

Dveselesspeks.lv autores un astropsiholoģes Janas Reķes profesionālais redzējums var atšķirties no šeit atrastās astroloģiskās interprātācijas. Ja vēlies izzināt sevi un uzzināt ko vairāk par savu astroloģisko karti no profesionāļa skatu punkta,  aicinu sazināties ar astropsiholoģi Janu Reķi, tālr. 26 414 699 vai e-pasts: info@dveselesspeks.lv, vai aizpildot pieteikumu šeit.