achieve 1822503 1280Nedēļa solās būt intensīva, piepildīta, uzlādēta un izaicinoša. Mēness cikls tik tikko ir sācies, radot iekšēju vēlmi iet, darīt, iniciēt un mēģināt. Tiesa, notikumu gaitu ļoti spēcīgi ietekmēs tikko piedzīvotais Saules aptumsums (30. aprīlī). Tādēļ uzsāktais vai pabeigtais, izlemtais vai ierosinātais – tas viss būs ar zināmu liktenīgu jeb dzīvi ietekmējošu nospiedumu.

Otrs svarīgs faktors ir gaidāmais retrogradais Merkurs (no 10. maija līdz 3. jūnijam). Jau šajā nedēļā pilnā apmērā būs jūtama zināma sabremzēšanās un ieciklēšanās. Aktivizēsies nesaprastās vai neatrisinātās dzīves mācību stundas, kuras aktīvi vajadzēs risināt pa vairākiem lāgiem praktiski vēl visu jūniju.

Tādēļ tās tēmas un jautājumi, kas uzradīsies vai saaktualizēsies tieši šonedēļ, pirmkārt, būs kā dzīves eksāmeni, lai pārietu kādā jaunā etapā un, otrkārt, vēl nebūs galēji, bet ies uz atkārtojumiem vēl vismaz pusotru mēnesi.  

Tas, ko dzīve no jums šajā laikā prasīs, ir būt autentiskākiem un brīvākiem no materiālās pasaules mērauklām un nospiedumiem. Tas nav un arī nevar noteikt to, vai jūs esat labs, slikts, laimīgs vai nelaimīgs. Naudai un statusam ar to vispār nav nekāda sakara. Tas būs stāsts arī par to, caur ko jūs sevi identificējat un caur ko jums nostiprinās sajūta, ka jūsu diena (dzīve) ir izdevusies. Tipiskākās tēmas būtu naudas daudzums; komforta līmenis, kādā dzīvojat; mantas un īpašumi; arī ķermenis – tā labsajūta vai veselība.

Nedēļa prasīs būt drosmīgākiem. Kas ir tas kā jūs rīkotos, ja nesatrauktos par naudu, mantu vai drošību? Izejiet uz eksperimentu un atklājiet jaunas dzīves krāsas ar kurām varat piepildīties neatkarīgi no materiālās pasaules nospiedumiem. Kaut ko garantēt jums nevar neviens – ne mūžīgu veselību, ne labu pensiju vecumdienās, ne vienu un to pašu dzīves līmeni visa mūža garumā.

Nedēļa nav piemērota jaunām iniciatīvām, iecerēm un plāniem, bet drīzāk, lai iedziļinātos tajā, kas jums pieder, kas jūs patiesībā esat un ko jūs gribat un varat darīt neskatoties ne uz ko. Tādejādi palīdzot izveidot jaunu drošības, komforta un pašidentifikācijas programmu.

Tīri praktiskā līmenī, tas nozīmē, ka būs lielas pārmaiņas naudas un īpašuma jautājumos, dzīve nedos ierasto drošības un komforta sajūtu, mācīs nepieķerties un meklēt jaunu. Tanī pat laikā vedinās būt ļoti aktīviem, elastīgiem un drosmīgi izmēģināt sevi jaunās situācijās un lomās. Tādēļ mēģiniet abstrahēties no sākotnēji uznirstošajām emocijām. Kā teicis sūfiju mistiķis Rumī – kāpēc tu domā, ka durvis, kuras tev atvērsies būs sliktākas par tām, kuras aizveras?

Lai vieduma un apzinātības pilna nedēļa!

Auns  

Nedēļa būs piemērota eksperimentiem, lai arī priekš jums tie būs vairāk iekšupvērsti, saistīti ar to, ko jūs darāt vienatnē vai burtiski slēpta darbošanās. Piemēram, jūs nevienu nepabrīdinot varat iztērēt palielu naudas summu, arī kaut ko pārdot vai spontāni doties uz ārzemēm. Tā vai citādi, bet jūs rīkosities ārpus ierastās paradigmas. Kopumā šī tendence būs ar drīzāk pozitīvu ietekmi, tomēr spontanitāte un kopējais astroloģiskais fons paredz, ka viss nebūs tik vienkārši, var būt pārsteidzības kļūdas vai pa ceļam atklāties kādas nianses, kas visu var pamainīt. Tomēr, ja nebiedē neparedzamība, piedzīvojums var tiešām izdoties. No tehniskām ķibelēm sevišķi būtu jāuzmanās 4. un 5. maijā. Piemitīs dabiska harizma.

Vērsis

Jums šis būs ļoti svarīgs no nozīmīgs laiks. Visi tie, kuri ir “tipiski” Vērši, izjutīs lielu iekšēju un ārēju turbulenci. Jūs būsiet dzīves mutuļa pašā epicentrā, daudz kas mainīsies jūsos pašos, kā arī tajā ar ko esat visciešāk identificējušies, arī bāzes sevis izjūtā un pārliecībās. Šobrīd labāk ļauties pieredzei un nebaidīties no kaut kā atteikties. Rīkojieties savādāk kā ierasts, bet visdrīzāk dzīve pati visu jau būs noorganizējusi bez jūsu tiešiem centieniem. Lai rastu pamatus zem kājām, apzināti dodiet sev un savam ķermenim to, kas vienmēr un visos laikos jums ir paticis, garšojis vai sagādājis prieku. Ļaujieties dzīves eksperimentam un pagaidām vēl nemēģiniet izdarīt pāragrus secinājums un vērtējumu.

Dvīnis

Šonedēļ jums ļoti prasīsies ar kādu izrunāties un tikt sadzirdētiem. Zināms iekšējais nemiers vai nestabilitātes sajūta var radīt iekšējo nospriegojumu, kuru nobalansēt varēs tikai ar aktīvu rīkošanos. Citiem vārdiem, jūs ļoti tieksities pēc jaunas pieredzes, iespaidiem un iespējas sevi savādāk izpaust, no šejienes arī varēsiet smelties motivāciju kādam drosmīgam, jums netipiskam solim savu izraudzīto mērķu vai ambīciju virzienā. Galva būs pilna domu un īsti neļaus jums atslābināties. Tas viegli var pāraugt arī nemierā, tādēļ drauga plecs un dzirdīgas ausis jums ļoti palīdzēs. Idejas, ilgtermiņa plāni un ieceres, kas šajā nedēļa uzradīsies, vēl pārveidosies un formēsies vismaz pusotru mēnesi.

Vēzis

Šis ir viens no piemērotākajiem laikiem, lai ceļotu vai kaut ko jaunu apgūtu. Tā vai citādi šobrīd ir svarīgi pārslēgties no ikdienas sīkumiem uz kaut ko daudz lielāku, iedvesmojošāku un plašāku nekā jūs paši un jūsu sadzīve. Draudzīga kompānija vai atrast līdzīgi domājošus cilvēkus tagad būs liela svētība, jo tas palīdzēs jums gūt pieredzes uz kurā jums pašam nekad nepietiktu drosmes. Šajā laikā var notikt zīmīgas iepazīšanās, dzīvi mainoši notikumi un svarīgas pārejas, bet tas viss prasīs lielu drosmi virzīties uz priekšu, uzdrošināties, uzticēties dzīvei un kontrolēt savu baiļu radītās šaubu un nedrošības ēnas. 5. un 6. jūnijā jūs ilgosities pēc miera, maiguma un mīlestības. Esiet pret sevi iejūtīgi.

Lauva

Šonedēļ var notikt liels pagrieziena punkts jūsu karjerā, statusā vai redzamākajā pašizpausmes formātā. Tiesa, nav iespējams pateikt, vai tas būs kas labs vai slikts, jo šīs pārejas galvenais uzdevums ir sniegt jums jaunu pieredzi, kaut kādā mērā arī pārsteigt. Jūs noteikti tieksities būt pamanāmi tajā, ko darāt un drosmīgi spēsiet iziet uz iniciatīvu, lai paveiktu ko, jūsu prāt, lielu vai svarīgu. Samierināties ar mazumiņu vai mēģināt būt pieticīgiem un pazemīgiem jums šonedēļ nedraud. Tieši otrādi, būt aktīviem, kaut ko organizēt, veicināt īpašu kopību ar līdzīgu domājošo apvienošanu, jums izdosies no sirds. Vienīgi nepieķerieties rezultātam, jo viss būs ļoti nestabils un mainīgs. Ļaujieties eksperimentam.

Jaunava

Jums šis būs ļoti piesātināts laiks. Ļoti liela dinamika partnerattiecībās, iespējamas pat konfliktsituācijas, kuras mudinās uz sevi un partneri palūkoties no jauna rakursa. Dot lielāku brīvību sev un otram cilvēkam. Tieši jūsu ideālu izjūta būs tā, kas vedinās nesamierināties ar esošo, bet meklēt jaunus ceļus un risinājumus. Iespējama nozīmīga pieredze, zināšanas vai atklāsme, kas palīdz uz visu paskatīties no daudz plašākas perspektīvas, ļaujot atsekot kopsakarības un izdarīt jēgpilnus secinājumus. Daudz runāsiet un diskutēsiet par savu aktualitāti. Tiesa, paceltās tēmas, intervijas, diskusijas un jautājumi būs aktīvā risinājuma stadijā vēl pusotru mēnesi. Centieties neatlikt svarīgākos intelektuālos darbus.

Svari  

Šis jums būs uz partnerattiecībām orientēts laiks. Lietas, ar kurām jūs tajās neesat samierinājušies vai nespējat pieņemt, tagad izpeldēs virspusē un prasīsies pamatīgi pārrunāt ar partneri. Jūs meklēsiet risinājumus un kompromisus, bet nepiekāpsities. Tanī pat laikā nevajadzētu arī neko sasteigt, jo atrisinājums nāks palēnām, soli pa solim, tuvākā pusotra mēneša laikā. Jums ir lielas iespējas iziet uz lielām un drosmīgām pārmaiņām darba jomā, piemēram, uzsākot strādāt uz sevi vai izejot uz iniciatīvu esošajā kolektīvā. Aktualizējas izmaiņas saistībā ar citu cilvēku naudām – jūs varat noslēgt kredītsaistības vai arī jums pašiem var noslēgties iespēja tikt pie pabalsta vai kāda labdara līdzekļiem.

Skorpions

Sirdī brīvajiem šobrīd ir paaugstinātas iespējas satikt savu liktenīgo mīlestību, cilvēku, ar kuru jūs varat saistīt savu dzīvi daudzu gadu garumā. Attiecībās esošie no interesantām pazīšanām arī nebūs pasargāti. Ja nebūsiet gatavi augt – savās esošajās attiecībās ienesot jaunas vēsmas, eksperimentus un sajūtu pieredzes, tad iziesiet uz vieglāko ceļu, meklējot jaunu mīlas objektu. Tā vai citādi, attiecības pašas par sevi vai pat attiecību statuss, tagad ir ar paaugstinātu tendenci mainīties. Jums būs vēlme izpausties brīvāk un autentiskāk, nekā jūs sev atļāvāt iepriekš. Labs laiks jauniem hobijiem un aizraujošām izklaidēm kompānijās, sevišķi, ja jūs paši būsiet notiekošā iniciators. Laiks jaunai pieredzei.

Strēlnieks

Šonedēļ ir izskaņa jeb gandrīz pēdējā iespēja (rudenī būs vēl viena) maksimāli nofiksēt vai izmantot savu vīziju vai ieceri paplašināties – augt, attīstīties vai būt kam vairāk kā esat līdz šim. Tieši tagad notiks lūzuma punkts starp jūsu veco sevis versiju, kura vēl nostalģiski kavējās pagātnē vai satraukumā tvērās pie ierastās pieejas, un jauno sevis versiju, kura vairāk atbilst jūsu iecerēm. Iespējams ieskicēsies potenciālā dzīvesvietas vai darba maiņa, kas pagaidām izskatās, ka ies roku rokā. Ja esat attiecībās, varat rēķināties ar ļoti garām sarunām par visu un neko vienlaicīgi. Katrā gadījumā paceltās sarunu tēmas būs vairāk patīkamas, ļaujot izrunāties par attiecību gaidām un rast kompromisus.

Mežāzis

Šī nedēļa palīdzēs jums apzināties un piedzīvot savu autentiskāko sevis versiju. Patiesībā, ja jūs neatbrīvosities no priekštatu, statusu un “pareizības” uzliktajām važām, jūs īsti netiksiet galā ar šīs nedēļas izaicinājumiem. Šīs pieredzes rezultāts ļaus jums būt atvērtākiem, brīvākiem un dzīvespriecīgākiem, bet pats šis pārejas process var būt arī ne īpaši patīkams. Labs laiks jauniem hobijiem, azartam vai piedzīvojumiem. Izmēģiniet sevi jaunās lomās un nepieķeraties tam, ka tas ir kas mazsvarīgs vai jums neatbilstošs. Tas palīdzēs iepazīties ar interesantiem cilvēkiem un piešķirs dzīvei jaunas krāsas. Ieteicams laiku pavadīt labā kompānijā un draudzīgās sarunās par to, kas uz sirds.

Ūdensvīrs

Jums šis būs ļoti zīmīgs un īpašs laiks. Notikumu gaita būs saistīta ar nozīmīgu dzīves pagriezienu, pāreju, kurai beidzot jūs būsiet gatavi. Primāri skartās jomas ir jūsu ģimene vai dzīvesvieta, nekustamais īpašums. Tomēr savā būtībā tas var skart centrālo asi ap kuru jūsu veidojat savu dzīvi, kā lielie dzīves mērķi, karjera, valsts, kurā dzīvojat u.tml. Naudā ievērot samērīgumu būs pagrūti un tieši šonedēļ iespējams kāds lielāks pirkums vai ieguldījums. Tādēļ esiet uzmanīgi, sevišķi, ja ziniet, ka jums tas ir raksturīgs jau no dabas. Jums ļoti spēcīgi var mainīties attieksme pret naudu un materiālo pasauli kopumā, kas savā būtībā ļaus atrast jaunu veidu kā sniegt sev dziļu iekšēju mieru, atslābinājumu.

Zivis

Gaidāma ļoti aktīva nedēļa, kurā jūs pats būsiet šo notikumu iniciators un veicinātājs. Jums būs iespēja mijiedarboties ar plašāku auditoriju vai daudz vairāk cilvēkiem, nekā iepriekš. Pāreja vai iekšējais klikšķis notiks jūsos, jūsu attieksmē, caur ko pavērsies pavisam citi apvāršņi un izpausmes diapazons. Jūs varat iepazīties ar ļoti interesantiem un oriģināliem cilvēkiem, kas var jūs motivēt uz drosmīgāku vai nepastarpinātāku pašizpausmi. Jums būs iespēja noslēgt kādas pieklājības pēc uzturētas attiecības. Ļoti liela aktivitāte virtuālajā pasaulē, caur kuru varat gūt ar kādu labumu sev. Finansiāli potenciāli ļoti labs laiks, iespējamas dāvanas, prēmijas vai citi dzīves bonusi. Ģimenes pārrunas par tēriņiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru