umbrella 1807513 1280Nedēļa iesāksies ar ļoti maigām un jūtīgām enerģijām. Mēnestiņš būs jau pavisam izdilis un arī iekšēji prasīsies izelpot, atslābt un vienkārši plūst pa straumei. Sevišķi 26. un 27. aprīlī būs ļoti grūti būt labi organizētiem un disciplinētiem.

Līdz 30. aprīlim ir lieliska iespēja ienirt dziļi savā iekšējā pasaulē, apcerēt, apdomāt, pameditēt vai kā savādāk nodoties mierīgām un rimtām darbībām. Šis ir lielo noslēgumu laiks. Tādēļ nesteidziet un neprasiet no sevis šajās dienās pārāk daudz. Pat tad, ja jūs apzināti neko nepabeidzat, tas nenozīmē, ka jūsu zemapziņā nenotiek kādu dzīves scenāriju vai emocionālo stāstu noslēgums. Tā vai citādi, enerģijas būs salīdzinoši maz.

30. aprīlī īsi pirms pusnakts sāksies jauns Mēness cikls praktiskajā Vērša zīmē. Šoreiz tas būs saistīts ar daļēju Saules aptumsumu, kurš Latvijā nebūs redzams. Tas iezīmēs aptumsuma koridora sākumu, kurš ilgs līdz 16. maijam.

Kā jau pie aptumsumiem, laiks nav piemērots jauniem sākumiem, kā arī būtu ieteicams vismaz trīs dienas pirms un pēc tā būt īpaši uzmanīgiem. Nerīkoties uz emocijām. Vērot un piefiksēt kādus zīmīgus notikumus ar kuriem šajā laikā saskaraties. Mācīties būt elastīgiem un adaptēties situācijai. Aptumsumi vienmēr ir saistīti ar kādiem svarīgiem pagriezieniem. Tieši šis aptumsums vairāk iezīmē kādu lielu noslēgumu vai jaunu sākumu, sevišķi darba, naudas, komforta un drošības jomā. Tiesa, paši notikumi var nebūt asi izjūtami, drīzāk izstiepti laikā. Tādēļ uzskatāmā veidā apjaust, kas ir tas, kas ir nomainījies, var izdoties tikai jūnijā.

No šīs dienas jūs arī kļūsiet apķērīgāki un adaptīvāki, vienlaikus spēcīgi iespaidosities no citu cilvēku sacītā un publiskās telpas kopumā. Tas palīdzēs izveidot nozīmīgas pazīšanās, atrast kādu risinājumu, pastiprinās komerciālo ķērienu un veicinās visa jaunā apguvi. Šī tendence saglabāsies aptuveni nedēļu, lai arī kopējais fons var ieviest savas korekcijas.

No 2. maija, praktiski visu mēnesi būsiet konkrētāki un tiešāki tajā ko vēlaties, samazināsies tendence iet uz kompromisiem vai piekāpties. Iegribas un kaprīzes ātri uzradīsies un tik pat strauji noplaks. Sievietes kopumā kļūs drosmīgākas un enerģiskākas, vairāk gatavas iziet uz iniciatīvu.

 Lai izdevusies pāreja!

Auns  

Līdz pat trešdienai jums būtu ieteicams atpūsties, uzkrāt spēkus un mierīgi pavadīt laiku. Nekur nav jāsteidzas un pat ja steigtos, nekas īsti lāgā nevedīsies. Zināms sparīgums parādīsies 27. aprīļa vakarā līdz pat piektdienai. Šīs dienas var pavadīt aktīvi, bet vairāk nododoties jau labi zināmām nodarbēm – sports, aktīvā atpūta vai, kā pie veca mēneša, rosīgi tīrot, atmetot vai izmetot lieko un nevajadzīgo. Šis aptumsuma ietekmes jaunmēness jums aktualizēs naudas un baudu jautājumus. Tā sākums būs sapņains un veicinās pievēršanos draudzībai vai kādiem tālejošiem plāniem. Parādīsies vajadzība ar kādu izrunāties par visu kas uz sirds. Laba iztēle, arī gaume, piemērots laiks mūzikai un mākslai.

Vērsis

Laiks piemērots mierīgām aktivitātēm. Izteikts radošais pacēlums, iedvesma vai fantāzija. Estētika un sajūtas dominēs pār racionālajiem apsvērumiem. Labprāt dalīsities ar to, kas jums svarīgs vai liekas pievilcīgs. Ja iepriekš būs labi pastrādāts, tad tagad var būt rezultātu laiks. Līdz 30. aprīlim būtu ieteicams atstāt pagātnē visu to, ko esat pārauguši vai ko vēlaties atmest. Tas var būt kā lietas, tā arī ieradumi, emocionāli pārdzīvojumi vai pat liekais svars. Gaidāmais jaunmēness jūs aicinās spert drošu soli jaunā sevis izjūtā, pašidentifikācijā. Tā kā ļoti liela ietekme būs tam, kas jums reāli pieder, pacentieties vairāk fokusēties uz esošo, nevis vēlamo vai zaudēto. Tas ieskicēs ļoti nozīmīgu iekšējo pāreju.

Dvīnis

Līdz trešdienai profesionālajā jomā jums var būt veiksmīgs laiks. Jūs viegli nokļūsiet uzmanības centrā. Vēlams, ar savu talantu un harizmu, nevis ar viltu un meliem. Labs laiks, lai rakstītu, skaidrotu vai pievērstos stratēģiskajiem jautājumiem. Jūs varat atklāt, ka, lai reāli virzītos uz priekšu sev svarīgajā jomā, ir jāatmet ilūzijas, jābūt drosmīgiem atzīt savas kļūdas vai vājās vietas un vienkārši jādara to, kas jādara. 29. un 30. aprīlis ir piemēroti, lai pārskatītu pagātni un noslēgtu kādu svarīgu stāstu. Jaunmēness jums atnesīs vēlmi būt noderīgiem vai piederēt kādai apvienībai. Tāpat arī jums ir lieliskas iespējas pavirzīties pa karjeras kāpnēm. Palielināsies apsviedība un komerciālais ķēriens.

Vēzis

Līdz pat trešdienai jums būs ļoti izteikta intuīcija un sajūtu pasaule. Laiks būtu piemērots apcerei, kā jauna apgūšanai, arī lai pārslēgtos no ikdienas skrējiena ar labas grāmatas vai ceļojuma palīdzību. Tā vai citādi, jūs nebūsiet noskaņoti pievērsties praktiskajai dzīves puses. Jūs vilinās augsti ideāli un tāli sapņi. Šajā laikā jūs varat sevi uzlādēt ar visu skaisto, iedvesmojošo un atšķirīgo. Vēl pēdējās vecā Mēness dienās jums parādīsies zināma ambiciozitāte un drosme kaut ko paveikt. Gaidāmais jaunmēness jums aktivizēs draudzības un kopā būšanas tēmu. Aptumsuma ietekme veicinās zināmas izmaiņas jūsu tālejošajos plānos. Pastiprināsies tendence uz iekšējo dialogu un kaut ko noklusēt.

Lauva

Ļoti dominēs sajūtu pasaule un pašu noskaņojums. Iespējams skumsiet vai būs tendence uz melanholiju, pat bez redzama ārējā iemesla. Jums var būt sarežģīti iešūpoties, jo iedvesma visu laiku būs jāķer aiz astes. Ļoti spēcīgi ietekmēsities no apkārtējo cilvēku emocijām. Viens no efektīvākajiem veidiem kā sevi sapurināt būs ar mūzikas un kustības palīdzību. Kā pie veca Mēness, būtu ieteicams atbrīvoties no nevajadzīgām lietām un apdomāt kādus pagātnes stāstus jūs esat gatavi atstāt nebūtībā. 30. aprīļa izskaņas jaunmēness jums palīdzēs atrast veidus kā sasniegt savus mērķus, kā gūt panākumus un atzinību tajā, ko darāt. Aptumsums var izaicināt ar pārmērīgu vēlmi pieturēties pie labi zināmā, nevis paskatīties uz visu plašāk.

Jaunava

Visa nedēļas pirmā puse jums būs ļoti izaicinoša. Apkārtējie cilvēki, bet jo sevišķi jūsu partneris uzvedīsies, reaģēs un lietas vedīs gluži pretēji tam, kā jums būtu ierasti, pazīstami un ērti. Laiks paskatīties uz lietām plašāk, laiks pārslēgties uz sajūtām un atstāt mierā loģiski argumentētos slēdzienus. 28. aprīlī jūs varat strādā pie augstu koncentrāciju un uzmanību prasoša darba. Ar aizejošo veco Mēnesi jūs pagātnē varat atstāt tās zonas, kas saistās ar lielu risku, tīri sadzīviski – arī finansiālos parādus. Gaidāmais jaunmēness jums aktivizēs ceļošanas un izglītošanās nozīmību, arī vēlmi izkļūt no ikdienas rutīnas un gūt jaunus iespaidus. Tāpat arī palielināsies vēlme tikt sadzirdētam.

Svari  

Nedēļas pirmā puse būtu piemērota darba jautājumiem, sevišķi, ja tas ko jūs darāt ir saistīts ar estētiku, labu gaumi, harmonisku atmosfēru vai veselības jomu. Būs viegli uzburt īpašu atmosfēru ar mūzikas, aromātu un citu smalku nianšu palīdzību. Jūs tieksities pēc mērena un sabalansēta ritma, bez lieka stresa vai spriedzes, pat paslinkot. Ļoti viegli būs pazaudēt mērķi, kāpēc jūs vispār ko darāt. Ļaujieties palēninājumam un pievērsieties iesākto darbu un jautājumu pabeigšanai. Labprāt pavadīsiet laiku sievišķīgā kompānijā. Jaunmēness jums aktivizēs vēlmi izkļūt no vecajām važām, stereotipiem, priekšstatiem un citiem “iemesliem”, kas traucēja jums piedzīvot savu dzīvi visā tās bagātībā.

Skorpions

Nedēļas sākumu jūs veltīsiet atpūtai, izklaidēm vai mīlestībai. Jūs viegli iemīlēsities un aizrausities. Tādēļ, ja jūsu atpūta ir saistīta ar kaut ko atkarību izraisošu, esiet ļoti uzmanīgi. Šajā nedēļā var notikt liktenīga satikšanās, iemīlēšanās, kura atstās savas pēdas uz ļoti daudziem gadiem. Šobrīd aktīva ir arī bērnu tēma, kas var veicināt grūtniecības iestāšanos, vai arī vedinās jūs vairāk pavadīt laiku ar bērniem. 27. aprīlī jums būs tendence visu pārspīlēt, bet 28. aprīlī jūs būsiet gatavi aizrakties līdz patiesībai jebkurā jautājumā. Šonedēļ paceltie notikumi, sevišķi no 30. aprīļa, būs ar tendenci atkārtoties, attīstīties vēl kaut kā pamainīties. Jaunmēness jums aktivizēs partnerattiecību jautājumus visā to diapazonā.

Strēlnieks

Nedēļas pirmo pusi jūs vislabprātāk pavadīsiet savās mājās, klausoties mūziku, skatoties iemīļotos seriālus vai kā savādāk atpūšoties. Jums būs ļoti svarīga pareizā noskaņa un atmosfēra, tādēļ dažādiem sīkumiem būs liela nozīme – kā aromāts, siltums, kaimiņi utt. Labs laiks, kad padomāt par dzīvi, palasīt vai pafilozofēt. Liela pievienotā vērtība būs no jebkurām personību attīstošām praksēm. Labvēlīgi ietekmēs arī ūdens procedūras. Līdz ar veco Mēnesi jūs varat atstāt pagātnē senas mīlas sāpes, arī aizraušanās un hobijus, kas vairs nav jums aktuāli. Aptumsuma ietekmētais jaunmēness jūs mudinās pastiprināti pievērsties darbam un attiecībām ar kolēģiem. Iespējams būs jāpārkāto ikdiena, lai mājās paveiktu iecerēto.

Mežāzis

Jums šis laiks būs saistīts ar aktīvu socializēšanos un ļoti dinamisku ikdienu. Iespējams daudz laika pavadīsiet ceļā vai sarunās. Ļoti labs laiks, lai ceļotu, mācītos vai iedziļinātos kādā jautājumā, bet ne vienatnē. Jūs varat pievērsties valodas apguvei, jaunu, skaistu vai interesantu cilvēku vai kultūru iepazīšanai, rast jaunas idejas un iedvesmoties. Galvenais, dalieties un nenoignorējiet apkārt esošos cilvēkus. Aptumsums būs gatavs palīdzēt noslēgt kādu jautājumu saistībā ar dzīves vietu vai ģimenes dzīvi, paralēli aicinot jūs dzīvot daudz brīvāk, baudāmāk un priekpilnāk. Tas var veicināt kādu romantisko aizraušanos vai daudz spilgtāku un nepastarpinātāku savas individualitātes izpaušanu.

Ūdensvīrs

Šajā laikā visvairāk būtu jāuzmanās no pārmērīgas naudas tērēšanas, sevišķi, ja jūsu finansiālā situācija to neatļauj. Jūs ļoti varat ar kaut ko iedvesmoties, aizrauties vai sagribēt tik ļoti, ka viegli varat pazaudēt jebkādu mēra sajūtu. Vienlaicīgi jūs varat saņemt kādas dāvanas, bonusus, iespējas vai citus ieguvumus, kas var radīt maldinošu sajūtu, ka tā būs vienmēr. Tuvojoties aptumsumu koridoram jau var uzrasties situācijas, kuras liek saskarties ar realitāti tādu, kāda tā ir. Šis aptumsums var palīdzēt jums vismaz iekšēji noslēgt kādu stāstu saistībā ar nekustamo īpašumu un naudas gūšanu. No 30. aprīļa jūs labprāt izklaidēsities, iepazīsities un pavadīsiet laiku interesantās sarunās.

Zivis

Nedēļa būs piemērota, lai pievērstos lieliem vai tāliem sapņiem un iecerēm, mācītos, lasītu, plānotu un sapņotu. Būtu ļoti ieteicams savu domu lidojumu arī nofiksēt, piemēram, pierakstot, lai tas nepazūd nebūtībā. Jūs spēsiet viegli iziet uz iniciatīvu, kā arī piesaistīt sev lieliskas iespējas. Pārrunas, jaunas pazīšanās un jebkura aktivitāte, ko tagad veiksiet, jums nesīs labu atdevi. Jums būs svarīgi izskatīties labi un jūs dabiski atstāsiet harizmātisku iespaidu. Līdz 30. aprīļa jaunmēnesim jūs varat pagātnē atstāt savas raizes par savām finansēm. Pats aptumsums jums aktivizēs tēmu kā tikt sadzirdētiem un pamanītiem, kas parasti ir saistīts ar jaunu, nozīmīgu cilvēku ienākšanu jūsu dzīvē.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru