darbsNedēļa paies pieaugošā intensitātē. Visi iekšējie domu labirinti un ilūziju takas ir izstaigātas. Šobrīd dzīve dabiskā veidā virzīs jūs pa pašu nosprausto kursu. Tanī pašā laikā saglabāsies tāds kā iekšējais tonuss, kas pilnībā atslābt arī neatļaus.

Varbūt gaidāmo svētku ietekmē vai labestības un dāsnuma iespaidā, vairāk nekā citkārt būsiet tendēti tiekties uz augstiem ideāliem, izpalīdzīgumu un labdarību, sevišķi no 13. decembra vakara līdz 15. decembrim.

Iekšējā pašdisciplīna, praktiskums un profesionalitāte palīdzēs šajā nedēļā būt arī gana savāktiem un paveikt nozīmīgu darba apjomu. Ārpus kārtas tēriņos būsiet vairāk reālistiski un adekvāti spēsiet sevi ierobežot vai atteikties no mirkļa iegribas.

Ja būs skaidri nosprausti mērķi, tad nedēļas otrā pusē aizvien spēcīgāk varēsiet sajust milzu enerģijas pieplūdumu kopā ar iekšēju pārliecību, ka jums pa spēkam ir itin viss.

No 13. decembra domas kļūs gaišākas un idejas tālejošākas, tajās aizvien biežāk ieskanēsies Ziemassvētku gaidīšanas prieks un aizrautība, bet sarunas dabiski vedīsies par un ap visu ieplānoto un gaidāmo.

Laiks mierīgi darboties saskaņā ar saviem plāniem.

Auns

Agrākais apjukums vai neizpratne, no kura gala ķerties klāt šobrīd aktuālajiem jautājumiem, ar katru šīs nedēļas dienu kļūs aizvien mazāk pamanāma. Iekšējais dzinulis, neapmierinātība vai nemiers vēl joprojām jūs mudinās būt gana šiverīgiem. No 13. decembra jau varēsiet kādam izstāstīt vai vārdos noformulēt, kas ar jums īsti notiek, ko jūs “savā sulā” īsti perināt un kāpēc esat pēkšņi kļuvis tik noslēpumains. Aktīvākās un darbīgākās būs svētdiena un pirmdiena. Šajās dienās jums būs spēcīga motivācija, iekšēja pārliecība un uzņēmība, darīt visu nepieciešamo, lai sasniegtu nospraustos mērķus vai panāktu savu. Ļoti ieteicams nodoties aktīvai atpūtai ar iespēju izpaust savu sacensību garu.

Vērsis

Vērsim šonedēļ būs ļoti svarīgi harmoniski mijiedarboties ar apkārtējo pasauli – jūs vēlēsities patikt, iederēties un tikt pieņemts. Lai izvairītos no konflikta, būsiet gatavs iziet uz kompromisu. Tā iespaidā jūs varat pat nedaudz pārspīlēti ierobežot sevi vai tieši otrādi – pārcensties ar ārišķīgu pašapliecināšanos, piemēram, ar apģērbu vai aksesuāriem. Vienlaicīgi, jūs varat sajusties kā tikko izpinušies no pamatīga labirinta, kad beidzot spējat skaidri apzināties ko vēlaties un izprotat arī kādā veidā jūs to sev varētu arī nodrošināt un, vismaz idejiski, būsiet gatavs pieņemt arī jaunus dzīves izaicinājumus. Šis ir sabiedriski aktīvs laiks, kurš no jums prasa nebaidīties riskēt un spert drošus soļus nākotnē.

Dvīnis

Ja Dvīņa roka un sirds vēl ir brīva, tad ļoti drīz tā vairs tāda var nebūt. Attiecības izvirzās jūsu dzīvē par galveno prioritāti un, šobrīd, ja ir vieta būt, jūs jau ļoti aktīvi varat plānot kopējo nākotni ar savu partneri. Visi lēmumi jau ir pieņemti, šaubas atstātas pagātnē un galvenās izvēles izdarītas. Vairāk uz karjeru noskaņotajiem Dvīņiem liels ieguvums būs no kādas jaunizveidotas alianses vai sadarbības. Jebkurās pārrunās jūs meklēsiet taisnīgu un gudru risinājumu, ja nepieciešams, nepakaunēsities lūgt padomu arī kādam ekspertam. Juridiskajos jautājumos tagad var atsākties lietas virzība. Savukārt saistības, kuras esat jau uzņēmies, arī jums pašam būs jāizpilda atbilstoši likuma burtam.

Vēzis

Vēzim būs darba pilnas rokas un ikdiena piepildīta un piesātināta. Var tikt strādāts pie ilgtermiņa iecerēm un jūsu lielākais satraukums var būt saistīti ar to, ka viss vēl nenotiek tik ātri vai tik konkrēti un saprotami, kā jūs cerējāt. Tomēr process ir iegājis aktīvā realizācijas fāzē, kad lēmumi ir pieņemti un varbūt pat parakstīti kādi dokumenti. Jūsu iekšējais sparīgums un motivācija spēs izkausēt pat vislielākās baiļu radītās pretestības ēnu spēles. Pat attiecībās ar bērniem vai partneri, vai arī izklaidēm, jūs būsiet gatavi sevi uzlikt uz nelielas diētas - darbs un disciplīna izvirzīsies pirmajā vietā un tikai pēc tam viss pārējais. Vislabāk spēsiet atpūsties un uzlādēt savas baterijas piektdien un sestdien.

Lauva

Lauvu dzīvesprieks un organizatoriskās dotības tagad kļūs ļoti pieprasītas. Visa jūsu uzmanība būs pievērsta izklaides sfērai un dažādām kultūras aktivitātēm. Ja tas sakrīt arī ar jūsu profesionālo nodarbošanos, varat aktīvi attīstīt savu darbību. Bērni šobrīd ir īpaša, jūsu sirdij tuva tēma, par kuru labprāt runāsit, meklēsiet risinājumus, audzināsiet un mācīsities paši. Dzīve vedinās meklēt jaunus radošus risinājums, jo šabloniskais un plānveidīgais vairs nedarbosies. Papildus pašdisciplīnu prasīs solījumi, norunas vai kādi ģimenes pienākumiem. Visi priekšdarbi un morālā sagatavošanās jau ir bijusi. Šobrīd ir laiks risināt, realizēt vai izpildīt visu to, kas ir aizņēmis jūsu prātu jau no oktobra beigām.

Jaunava

Jaunavām visas durvis ir vaļā, bet vienīgās durvis, kuras jūs pašus interesēs, ir jūsu pašu mājas durvis. Šobrīd neviena vieta, kompānija vai nodarbe nespēs atsvērt to piepildījumu, ko jūs gūstiet pavadot laiku savās mājās, kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem. Tādēļ jūs spēsiet atrast simts un vienu iemeslu un argumentu laika pavadīšanai tur. Ja to neapzināsities, varat pat neaudz apaukstēties, lai sagādātu sev tiešām ticamu alibi. Šobrīd jūsu partneris var būt vai nu liels iedvesmas, vai arī tieši otrādi, patstāvīga iekšējā stresa un neapmierinātības avots. Tā vai citādi, partneris ļoti spēcīgi var ietekmēt jūsu omu un ikdienas ritmu. Izklaides tēmai pieiesiet izteikti lietišķi. Bērni var prasīt papildus rūpes un uzmanību.

Svari

Svari būs gatavi vairāk ieguldīt ģimenē, mājās vai saimniecībā. Šie pirkumi gan vairāk būs ar tādu kā pienākuma “piegaršu”, bet tam nevajadzētu sabojāt prieku par jauniegūtiem labumiem. Ja gadījumā meklēsiet tuviniekiem svētku dāvanas, tad visticamāk dosiet priekšroku drīzāk pieticīgām un praktiskām dāvanām. Šajā laikā jums ir labas iespējas reklamēties, publicēties un kārtot lielus tirdzniecības darījumus. Sevišķi, ja jau kādu laiku plānojat ko lielāku pārdot, piemēram, mašīnu vai kādu “gadžetu”. Darbam būtu jābūt daudz un jūsu ikdienai diezgan intensīvai un piepildītai, kas viss būs jāsažonglē kopā ar ģimenes vajadzībām. Jums var izveidoties jaunas, ļoti vērtīgas un noderīgas pazīšanās.

Skorpions

Skorpioni šobrīd būs vairāk orientēti uz to, lai atstātu labu iespaidu. Tieši jūsu ārējais tēls un imidžs var prasīt papildus uzmanību. Sevišķi dāmas būs gatavas veikt savā izskatā kādas lielākas izmaiņas. Profesionālajā jomā jebkādi līgumi un formālie jautājumi šonedēļ var aizņemt lielu daļu jūsu laika. Tieši jūsu sevis pasniegšanas maniere var spēcīgi ietekmēt dažādu lietišķo darījumu un pārrunu gaitu, tādēļ šoreiz stilam būs nozīme. Kāda aizraušanās, dēka, piedzīvojums vai izklaide var izmaksāt vairāk nekā gaidījāt. Tā iespaidā varat nedaudz satraukties, bet tas jūs arī motivēs meklēt jaunas pelnīšanas iespējas. Galu galā, ideju un ieceru, kur vajadzīgas papildus finanses, jums netrūkst.

Strēlnieks

Strēlnieku dzīves spars un enerģija kūsāt kūsās. Jūsu ikdiena paies ļoti aktīvi un dinamiski. Nekāda mierīga malā sēdēšana vai pasīva dalība pasākumā – jūs izcelsities, tiksiet ievērots un pamanīts. Jau no 13. decembra secinājumu un gala lēmuma veidā varēsies priekš sevis noformulēt, kas ir tā nākamā virsotne – profesionālā, privātajā un iekšējā pasaulē – uz kuru jūs tagad ar visu savu būtību tiecaties. Lai vai kā, naudas jautājumos būsiet vairāk lietišķs un praktisks, spēsiet arī atteikties no kādas vēlmes kāda nākotnes plāna vārdā. Ceturtdiena, piektdiena un sestdiena vairāk būs piemērotas mājas ballītei ģimenes lokā, savukārt svētdien un pirmdien jūs var pārņemt pārgalvīga kāre pēc piedzīvojumiem.

Mežāzis

Mežāži šonedēļ vairāk vēlēsies iet paši savu ceļu. Jūs darīsiet pa savam un pašu izraudzītajā laikā. Ietekmēt jūsu lēmumus un izvēles tagad praktiski nav iespējams. Jāuzmanās nedēļas gaitā pārāk netaupīt uz sevi – neliegt sev atpūtu, jaunu apģērba vai kādu citu prieku. Jūsu privātā dzīve ir dziļi privāta darīšana un šobrīd jūs nebūsiet gatavi ielaist tajā svešiniekus. Jūs pat var apvīt tāda kā slepenības vai noslēpumainības aura, vairāk dēļ tā, ka jums tiešām ir vajadzīgs laiks sev. No ceturtdienas jums pašiem var būt vieglāk to pieņemt un šo laiku piepildīt ar pašizziņu, mācībām vai ko citu, izaugsmi veicinošu. Transports, nokļūšana kādā vietā, norunas un savstarpējā sapratne prasīs radošus risinājumus.

Ūdensvīrs

Kopumā Ūdensvīri šonedēļ jutīsies labi, gana enerģiski un iedvesmoti. Visticamāk, iniciatīvas jums netrūks. Jums var būt padomā dažādas domu biedru aktivitātes, iespējams, jau aktīvi rosāties pirms Ziemassvētku gaisotnē – atgādinot un organizējot kopēju svētku ballīti un apkārtējos ar veselīgu humoru uzkurinot možu garu. Profesionālajā jomā iespējams būs jāmeklē kāds kompromiss. Panākumu gūšanai šobrīd ir vajadzīgs taktiskums, reprezentativitāte un praktiskums. Nauda jūsu makā var izkust kā sniegs saulē, tādēļ, ja jums tās ir ierobežotā daudzumā, skaitiet līdzi iztērēto. Lai arī kas ietilptu jūsu ilgtermiņa plānos, šobrīd ir īstais laiks beigt par to runāt un ķerties pie realizācijas.

Zivis

Zivis šonedēļ turpinās iepriekšējā nedēļā aizsākto. Šobrīd jūs varat justies ļoti enerģiskas, darbīgas un apņēmīgas. Jūs daudz vieglāk nekā citkārt spēsiet iziet uz iniciatīvu. Tomēr konkrētība un precizitāte te parādīsies, te atkal pazudīs radošajā procesā vai sapņainās tālēs. Tāpat arī jūsu lielā iejūtība un vēlme palīdzēt, šajā pirms Ziemassvētku gaisotnē var jūs aizraut ar dāsnām idejām, labdarību un iespējām kādam palīdzēt. Diezgan viegli varēsiet sevi noķert noraušam kādu aizkustinājuma asaru. Tomēr pāri visam ir jūsu iespēja īstenot savus mērķus un solījumus sev vai citam reālajā dzīvē. Tieši draugi vai līdzīgi domājošie var kļūt jums par tik ļoti vajadzīgo praktiskā atbalsta sistēmu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt