kristal 439296 1280Šajā nedēļā Mēness nomainīsies no veca uz jaunu, kā arī savu ietekmi beigs galvenās bremzējošās enerģijas, kuru dēļ iepriekš vēl nebija rekomendējams uzsākt aktīvu darbošanos.

Nedēļa sāksies ar lielu nemieru un nepacietību, būs iedvesma un plāni, izpratne par visu ko zināt, protat un mākat, un arī aktīva vēlme visu to tūlīt pat likt lietā. Tomēr vēl līdz ceturtdienai iespējamas dažādas aizķeršanās vai negaidīti šķēršļi. Tādēļ šo iekšējo dinamiku un sparu lieciet lietā, lai savā dzīvē atbrīvotu vietu jaunajam, atbrīvotos no liekiem pienākumiem, mantām un “maskām”, kuras nēsāt ir palicis pavisam smagi. Tieši viltus identitāte, pašradīti šķēršļi un mākslīgā aizņemtība radīs vislielāko spriedzi. Jo vairāk dusmosities, jo lielāku vietu jums savā dzīvē līdz ar pēdējām mēness dienām būtu jāatbrīvo.

Piektdien, 7. decembrī, pl. 9:20, sāksies jauns Mēness cikls Strēlnieku zīmē. Šis Mēness cikls ļaus uzsākt realizēt visu to, kam aktīvi esat gatavojušies vismaz pēdējās pāris nedēļas. Šajā brīdī vairs nav ne kavējošu, ne bremzējošu vai testējošu akcentu. Kā pie jauna Mēness, enerģijas vēl tikai iešūpojas, un pat ja jūs būsiet enerģisks un apņēmības pilns, apkārtējā pasaule vēl var nebūt paspējusi pārslēgties uz jauno dzīves tempu. Tādēļ piektdien pieslīpējat plānus, izdomājat kārtīgi nākamos soļus, un tad gan vairs sevi lieki nekavējiet.

Šajā Mēness ciklā ir vieta būt lieliem, iedvesmojošiem, jūsu pašu un apkārtējo pasauli izzinošiem plāniem un iecerēm. Augstiem ideāliem un kopējam labumam, arī garīgumam, zināšanām un profesionalitātei, ceļošanai un spējai uz jebkuru situāciju paskatīties no plašāka skatu punkta. Rast atbildes: Kāda nozīme situācijai vai cilvēkam ir visas jūsu dzīves kontekstā? Kāda jēga ir jūsu dzīvei un darbam? Vai no tā, ko darāt, jūs pats un pasaule kopumā paliek kaut pa milimetra simtdaļu labāka?

Atbrīvojam vietu un ar piektdienu sākam jaunu dzīves posmu!

Auns

Nedēļas pirmajā pusē jūs iespējams dīdīsities un trīsities un pa visām varītēm gribēsiet kaut ko labu sastrādāt. Tieši Jums ļoti ieteicamas būtu atrast kādu veselīgu veidu, kur izlikt savu enerģiju un nolaist “tvaiku”. Viens no vispiemērotākajiem veidiem būtu saprast, kas jums līdz šim ir traucējis dzīvot, darīt, runāt, mīlēt un priecāties tā, kā jūs pats to vēlaties, un koncentrēt savu enerģiju uz atbrīvošanos no šiem šķēršļiem. Pie tam, ja būsiet vērīgi, pamanīsiet, ka to saknes ir jūsos pašos. Sākot ar 7. decembri, nekādi ierobežojumi vairs nav spēkā, visas atliktās vai iepriekš apdomātās idejas un plānus nu ir jāliek uz papīra un jāsāk realizēt dzīvē. Laiks uzsākt ko jaunu.

Vērsis

Dažādas attiecību peripetijas gan mīlā, gan draudzībā un biznesā šīs nedēļas pirmajā pusē var atkal uzrasties jūsu dzīves priekšplānā. Tikai šoreiz, lai apzinātos tās “pogas” un jūtīgos punktus jūsos, kuru dēļ esat kā atvērts ievainojums - gatavs palekties vai izvairīties, satraukties vai apvainoties. Tagad, līdz ar pēdējām mēness cikla dienām, jums ir iespēja tās atmaskot, pieņemt un atvadīties no tām. Līdz ar 7. decembri, jaunais mēness cikls dāvās jums iespēju uzsākt realizēt jaunas un īpaši drosmīgas ieceres. Šis ir laiks, kad pārvarēt iekšējo un ārējo pretestību un sākt īstenot kādu jums nozīmīgu plānu, sevišķi saistībā ar biznesu, investīcijām, lielākiem pirkumiem, sponsoriem un sponsorēšanu.

Dvīnis

Vēl līdz ceturtdienai Dvīņi var nedaudz pīties savās domās un vārdos, arī rakstu darbos iespējams pieļausiet pa kādai kļūdai, tādēļ labāk tos pārbaudīt divreiz. Šajās dienās jūs varat atbrīvoties no kāda sena aizvainojuma vai apdalītības sajūtas, kurās varējāt iedzīvoties, kad nespējāt realizēt kādu savu ambīciju. Atvadieties no savas pagātnes, lai nekas vairs netraucētu uzdīgt jauniem iedvesmas spārniem. Ja tas izdosies, tad jau ar piektdienu jūsu domas dabiski sāks virzīties jaunu, iedvesmojošu un konstruktīvu plānu realizācijas virzienā. Jums ir iespējams jauns sākums – laulība vai esošās attiecības iznest jaunā līmenī, jauna, daudz sološa sadarbība vai partnerība profesionālajā jomā un ne tikai.

Vēzis

Nedēļas sākumā Vēzis var būt nedaudz nīgrs un neiecietīgs, garastāvoklis var svārstīties te augšā, te lejā. Jūs vairāk būsiet gatavs atpūsties, izklaidēties vai pasapņot, nevis nopietnam darbam. Trešdien, emociju iespaidā bērns vai mīļotais cilvēks jums var mēģināt ko pārmest vai nomanipulēt ar jūsu patstāvīgo gatavību palīdzēt un atbalstīt. Šeit vislabākās zāles ir saukt lietas īstajos vārdos, neapvainoties un risināt situāciju tādu, kāda tā ir. Ceturtdien būtu ieteicama atslodzes diena ķermenim un garam. Līdz ar piektdienas jaunmēnesi profesionālajā jomā jums sāksies jauns etaps. Jūs beigsiet tik daudz klusībā rušināties savā nodabā un uzsāksiet aktīvi risināt, rosināt un pat iniciēt dažnedažādas ieceres.

Lauva

Laiks dziedina visas sāpes un bēdas un, ja vēl kāda skumja jūsos no pagātnes ir saglabājusies, ir pienācis laiks to atlaist - piedot sev, piedot otram un dziedināt savu ķermeni un dvēseli. Šonedēļ vēl līdz ceturtdienai jums ir labas iespējas atbrīvot pagātnes ēnu valgos sapinušos un ieķērušos iekšējos resursus. Savukārt jau ar piektdienu šos jaunatbrīvotos resursus varēsit likt lietā jaunās attiecībās, svētku organizēšanā, bērnu audzināšanā, romantiskos pārsteigumos un dzīvesprieku apliecinošās aktivitātēs. Līdz ar 7. decembri ir pienācis laiks jauniem aizsākumiem un jūs pats esat savas dzīves un pasaules radītājs – idejas autors, scenārists, režisors un galvenās lomas atveidotājs.

Jaunava

Jaunavām vēl ilgi galvā var dunēt neskaitāmas atmiņu ainas un tēli, kādos kursos, semināros vai “tīklos” uzzināta informācija vai fragmenti no kādas risinātas sarunas. To saknes var būt rodamas kā ļoti tālā pagātnē, tā pavisam nesenā pieredzē. Tagad jūs neliksities mierā, līdz nesapratīsiet, ko ar to visu darīt vai kam tas viss bija vajadzīgs. Tādēļ vēl pēdējās aizejošās Mēness cikla dienas jūs varat produktīvi izmantot savas “galvas sakārtošanai” un nekur nederīgo informācijas drumslu izmēšanai no tās. Tā vietā jau ar 7. decembri būs jāsāk viss plānotais, izprastais un izdomātais īstenot reālajā dzīvē. Tāpat arī nevajadzētu baidīties no tā, ka vēl kādas detaļas nav skaidras, galvenais ir zināt pirmo soli.

Svari

Svari šonedēļ būs daudz apņēmīgāki un izlēmīgāki kā citām kārtām. Tēmas, kuras jūs vēl pārcilāsiet, lēmumus, kurus jūs pieņemsiet, jūs patiesībā jau sevī esat auklējuši nu jau vismaz 2 mēnešus. Paauklējāties un pietiek. Līdz ceturtdienai būtu ieteicams atbrīvoties no pazemināta pašvērtējuma radītajām sekām, vai tās būtu sarežģītas partnerattiecības vai attiecības ar kolēģiem, vai varbūt darba apjoms un tā neatbilstība jūsu algai. Situācija ir nogatavojusies kā pīlādzis kokā – atlaid to vai risini, citu variantu nav. 7. decembrī, līdz ar jauna Mēness cikla sākumu, jums ir pienācis laiks lielākai kustībai dzīvē, tai ir jākļūst aizraujošākai, jauniem iespaidiem un cilvēkiem piepildītākai.

Skorpions

Skorpioniem “iekšējā sajūta” nepārprotami liks manīt, ka sēdēt un kaut ko gaidīt vairs nav laika, kaut kas tūlīt un tagad ir jāpaveic. Sevišķi motivēti jūs būsiet visā, kas ir saistīts ar izklaidēm, atpūtu, labu laika pavadīšanu un ballēšanos. Līdz ar pēdējām mēness cikla dienām jūs varat atlaist kādu senu mīlas sāpi un sadziedēt tās cirstās rētas. Tieši no 7. decembra vairs nav spēkā sabotējošie akcenti, un jūs varat pievērsties aktīvai savas nākotnes veidošanai. Šis jaunmēness būs piemērots, lai jūs savu jauno pašapziņu un pašapzinātību aktīvi liktu lietā konkrētos ilgtermiņa plānos. Daudziem no jums, tie būs saistīti ar finansiālās situācijas uzlabošanu, bet vēl kādam ar jaunu aizraušanos.

Strēlnieks

Ko vēl vairāk Strēlnieki šobrīd var vēlēties, viss Jums ir vai tūlīt, tūlīt, pats būs gatavs ielekt jūsu rokās, vajag tikai izteikt nolūku un būt gana vērīgam. Pēdējās mēness cikla dienas vēl līdz ceturtdienai palīdzēs jums izprast un noslēgt rēķinus ar pagātni – atlaist bērnības vilšanās un sāpes, un pārstāt šos nospiedumus projicēt uz jūsu šā brīža ģimeni un situāciju kopumā. Līdz ar 7. decembri, ja jums būs skaidra nākotnes vīzija, piesprādzējieties kārtīgi, jo jūsu dzīve sāks nesties milzīgā, galvu reibinošā tempā jūsu pašu izraudzītajā virzienā. Jūs esat alfa un omega, visa cēlonis un sekas, un tieši tagad jums ir jāspēj aktīvi iznest sevi jaunā lomā, jaunā virzienā, ar jaunu piepildījuma izjūtu.

Mežāzis

Mežāzim var rasties iespaids, ka apkārtējie cilvēki ir nedaudz par daudz “pa gaisu” vai nu gaidāmo svētku iespaidā vai arī ģenerēto ideju apmērā, kam var sekot diezgan izplūdis apraksts par tālākajiem soļiem, nepieciešamo laiku un naudu. Tā iespaidā tieši jūs daudzās jo daudzās sarunās, plānošanās un iecerēs varat kļūt par to saprāta balsi, kas vedina visu pārskatīt daudz reālistiskākā gaismā. Vēl līdz ceturtdienai jums ir laba iespēja ieraudzīt un atbrīvoties no kāda nepatīkama komentāra vai piezīmes radītajām sāpēm vai pašpārmetumiem. Piektdienas jaunmēness radīs auglīgu augsni kādam slepenam, bet jums pašam ļoti nozīmīgam projektam vai iecerei, kur liels uzsvars būs uz iekšējo piepildījuma sajūtu.

Ūdensvīrs

Šonedēļ naudas lietās Ūdensvīriem vajadzētu būt īpaši uzmanīgiem un prātīgiem, sevišķi nedēļas pirmajā pusē. Tērēt gribēsiet stipri vairāk nekā ierasts, bet ne sekot līdzi savai reālajai finansiālajai situācijai. Kāda autoritāte, piemēram, augstāks stāvošs kolēģis tīši vai netīši var novilcināt kādu lēmuma pieņemšanu vai ietekmēt jūsu darbu, algu vai paaugstinājumu. Šādai situācijai būs vairāk testējoša nozīme, kad varēsiet ieraudzīt, cik patiesi pārliecināts par sevi un savu darbu jūs esat. 7. decembra jaunmēness atnesīs daudz prieka, jaunus draugus, jaunu ticību un pārliecību par sevi, kas ļaus jūsu aizraujošās un nemaz ne tik pieticīgās ilgtermiņa idejas un plānus tūliņ pat arī sākt realizēt dzīvē.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē Zivīm var beidzot salikties visi puzles gabaliņi par to - ko, kā un kāpēc kaut kas svarīgs, pat sāpīgs, ir noticis jūsu dzīvē, kāda bija notiekošā dziļākā nozīme un kādu labumu šī pieredze jums ir nesusi šodienā. Šī jaunā izpratne un redzējums ļaus jums atbrīvoties no lieka smaguma sevī un pašpārmetumiem. Līdz ar jauna Mēness cikla sākumu 7. decembrī, jums būs iespēja kā ērglim pacelties virs mākoņiem un majestātiski slīdēt pa debess jumu. Tagad jūs varat ieraudzīt lielo bildi ar kuru jūsu strādājat un kuras iztrūkstošie gabaliņi nu ir katrs atraduši savu vietu. Laiks publiski uzstāties, reklamēties, publicēties, runāt ar “svarīgām” personām un aktīvi būvēt savu nākotni.  

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt