woman 2209887 1280 redigAstroloģiskā ziņā šī būs ļoti īpaša nedēļa, kurā iespējams veikt fundamentālas, kvalitatīvas un ļoti nozīmīgas pārmaiņas dzīvē. Tas ļaus vārdos, idejās un vīzijās noformulēt, sajust un pieņemt lēmumu par to dzīves kursu, pēc kura klusībā jau varbūt pat gadiem ilgojaties. Šis ir laiks ideālā dzīves plāna ieskicēšanai. Laiks, kad izlemt par jaunas dzīves stratēģijas piekopšanu. Laiks, kad tiekties pēc jaunām zināšanām un zilām tālēm.

Jau visa vasara bija pilna interesantiem dzīves testiem un mājieniem par to, ka jūsu dzīvē derētu kādi uzlabojumi, arī rudens pusē, sākot no oktobra tieši attiecību tēma un neskaidrās dzīves prioritātes ļoti daudziem satricināja iekšējo pasauli. Šobrīd, kad pārdomās filosofiski atskatāties uz savu dzīvi, ir brīnišķīga iespēja noķert gan atklāsmes impulsus, gan apņēmības pilnu lēmumu savu nākotni veidot savādāk, skaistāk, jēgpilnāk un saskaņā ar iekšējo nepieciešamību pēc izaugsmes un attīstības savā dzīvē.

Citiem vārdiem, jums ir iespēja veikt korekcijas jūsu karmiski uzņemtajā dzīves kursā, mērķtiecīgi, apņēmīgi, saskaņā ar jūsu augstāko “es” izjūtu. Spēcīgi ideāli iedvesmos un jūs tieksities pārāk sasteigt notikumu gaitu. Tanī pašā laikā būs arī atbalsts no stabilizējošo enerģiju puses, kas palīdzēs apzināties reāli nepieciešamo laika un citu resursu ieguldījumu.

Visspēcīgāk šīs dzīvi mainošās enerģijas darbosies 27., 28. un 29. novembrī. Savukārt tūlīt pat, jau ar decembra pirmajiem datumiem, nostiprināsies, dziedināsies un enerģiju sāks uzkrāt jūsu jaunais dzīves vektors.

Runājiet, rakstiet, filosofējiet un apceriet – izlemiet, kādu jūs vēlaties veidot savu tālāko dzīvi!

Auns

Auniem šis ir laiks, kurā būtu vairāk jānododas pārdomām un nozīmīgu lēmumu pieņemšanai, nevis dinamiskai, darbu pilnai ikdienai. Jūsu lūzuma punkts un stratēģiski izmaināmās dzīves tēmas būs saistītas vairāk ar ceļošanu vai dzīvošanu ārzemēs, jaunu zināšanu ieguvi vai nodošanu tālāk, jauna karjeras virziena attīstīšanu, kā arī savas ikdienas piepildīšanu ar jēgpilnākām un izaugsmi veicinošākām pārliecībām un dzīves skatījumu, kas var būt arī kādas reliģijas vai filosofiskās sistēmas ietekmes rezultāts. Attiecību jautājumi, jūsu attieksme vai paštēls, ko jūs mīlat parādīt apkārtējai pasaulei, var saņemt vēl pēdējo dunku, lai jūs galēji un neatgriezeniski pieņemtu lēmumus par nepieciešamajām izmaiņām.

Vērsis

Vēršiem šis laiks var sniegt iespēju beidzot izlemt par labu sava biznesa izveidošanai. Idejas būs daudz un arī iespēju netrūks. Ja pilnībā ļausities šā brīža enerģiju plūsmai, tad tā var pilnībā mainīt jūs kā personību un cilvēku. Jūs sāksiet vairāk uzdrošināties gribēt, cerēt un arī plānot ar pavisam citu vērienu. Jūs varat vairāk riskēt un pieņemt sev neraksturīgus izaicinājumus. Ja iekšēji vēl tam nejūtaties gatavs, tad šis būs laiks, kad ļoti vērtīgs izrādīsies mērķtiecīgs darbs ar sevi, kā psihoanalīze, dažādas praktikas, testi un terapijas, kas rezultātā palīdzēs izlobīties šai jaunajai – drosmīgajai un ar vērienu domājošai personībai. Nedēļas nogalē iespējami konflikti attiecībās, izskaidrošanās un patiesības meklējumi.

Dvīnis

Dvīni šīs nedēļas iedvesmojošā enerģija var patiesi aizraut neredzētos augstumos. Jūs kā sūklis spēsiet uzsūkt sevī jaunas zināšanas un izpratni par lietu dabu. Tanī pašā laikā, pastāv iespēja pārāk sapriecāties un tādejādi arī pārsteigties savos vārdos un darbos. Ļoti augsta iespējamība, ka jums pie tiem būs jāatgriežas vēl ne vienu reizi vien. Tieši jums šis izrāviena laiks kalpos vislabāk tam, lai varētu likt lietā tās iemaņas, prasmes, talantus un spējas, kuras esat sevī izslīpējuši – mācoties, praktizējot vai stažējoties. Ja šīs prasmes ir vairāk ar darbu saistītas – varat meklēt jaunu amatu, darbu, kur jūsu kompetences tiks novērtētas. Savukārt, ja tās ir vairāk ar privāto dzīvi saistītas – varat izlemt iestūrēt laulības ostā.

Vēzis

Vēzim šis būs ļoti darbīgs laiks. Ļoti milzīgas enerģijas šajā nedēļā būs koncentrētas uz darbu, veselību vai uz mazajiem ikdienas pienākumiem. Tieši šeit arī ir iespējams vislielākais izrāviens – drosmīgi lēmumi un idejas, drosmīga sevis prezentēšana un pārliecinoša vīzija. Ja tas jums ir aktuāli, varat izlemt par darba maiņu, papildus pienākumiem vai paaugstinājumu esošajā vietā, sevišķi, ja tas ir saistīts ar dalīšanos savās zināšanās. Profesionālajā jomā laiks izaugsmei un attīstībai. Pat, ja jūs pretosities, kolēģi var pacensties jūs izvirzīt notikumu virpuļa centrā, meklējot padomu un atbalstu tieši pie jums. Ja jūs kaut ko protat un mākat, bet vēl kavējaties likt to lietā, laiks to sākt darīt.

Lauva

Lauvām lielais pagrieziena punkts un visvērienīgāko pārmaiņu aizmetņi parādīsies tēmās: bērni un bērnu nākotne; jūsu radošajā piepildījumā sevi brīvi izpaust; jūsu prasmē ķert kaifu un prieku no dzīves; sirdī brīvajiem – iepazīšanās, romantikas un mīlas frontē. Jūs varat kaldināt plānus par to, kā prieka pēc apgūsiet, nodosities vai meklēsiet jaunu hobiju vai aizraušanos un kā bagātināsiet savu dzīvi ar kultūras pasākumiem. Šis ir laiks milzu pacilātībai un iedvesmai, pateicoties kurai nekas vairs neliksies neiespējams. Smelieties pārliecību sevī un ļaujaties apņēmīgam lēmumam pagriezt savas dzīves kuģa stūri sev tik svarīgo ideju, mērķu un plānu realizācijas virzienā. Galu galā jūs iekšēji mainīt spēj tikai kas patiesi iedvesmojošs.

Jaunava

Jaunavām iespējams kaldināt iespaidīgus plānus saistībā ar dzīves vietu vai jūsu īpašumā esošo nekustamo īpašumu, kā īpašuma pārdošana, iegāde vai būtiska uzlabošana. Vēl kāda Jaunava būs gatava pārcelties ne tikai Latvijas mērogā, bet izskatīs variantu arī par ārzemēm. Mājas vidē jums būs viegli uzsūkt jaunas zināšanas un atjaunot iekšējo labsajūtu. Ja ģimene jums ir tikai projektā, tad ar papildus sparu un intensitāti metīsities to stumt, virzīt vai visādi citādi veicināt tās izveidi vai paplašināšanos. Ļoti vērtīgs, atklājumiem bagāts un produktīvs būs laiks, ko pavadīsi dzimtas mājās vai kopā ar saviem tuviniekiem. Ja aktuāli, varat attīstīt ideju par darbu no mājām.

Svari

Šonedēļ milzu enerģijas Svariem ļaus pievērsties zināšanu uzsūkšanai un vērtīgu kontaktu dibināšanai. Jūs varat saņemt ļoti vērtīgu padomu no malas vai arī pats būt labs padomdevējs. Tieši kādas zināšanas vai padoms var kļūt par izšķirošo pilienu, lai jūs nopietnāk pārskatītu un pārvērtētu savu dzīvi un izlemtu par kādas daudz sološas idejas realizēšanu. Tāpat jūs varat izlemt pārdot vai iegādāties automašīnu, tiesa, ja šis ir spontāns lēmums, tad realizāciju labāk atlikt uz laiku, sākot ar 7. decembri. Sestdien iespējamas provokācijas vai strīdi attiecībās. Līdz ar nedēļas nogali aptuveni 10 dienas var nākties risināt kādus finanšu jautājumus – saistībā ar preces atgriešanu, algas aizķeršanos vai ko līdzīgu.

Skorpions

Skorpioniem būtu jābūt pilnībā gataviem kalt lielās naudas pelnīšanas plānus, vairāk gan algotā darba kontekstā. Savukārt, ja jau dabiski esat orientēts uz savu biznesu, tad meklēsiet un arī atradīsiet veidus, kā no tā iegūt vairāk personiska labuma. Jums var spēcīgi paaugstināties pašvērtējums un pieticība nebūs nojaušama ne vārdos, ne darbos, ne tēriņos. Daudz ideju, jauna perspektīva nākotnes vīzija kā pārkārtot vai pielāgot savu dzīvi, lai tā būtu krāsaināka un piepildītāka. Tāpat arī jūs varat izlemt par kādas profesionālās prasmes vai talanta attīstīšanu, ar domu, ka tas ilgtermiņā sniegs nozīmīgu finansiālo atdevi. No sestdienas, atkal uz kādu nedēļu aizrausities ar sevis analizēšanu.

Strēlnieks

Strēlnieki šajā nedēļā būs tīra potenciāla piepildīti. Jaunas vai labi piemirstas senākas idejas un plāni birst kā no pārpilnības raga. Tagad viss jums var likties pa spēkam un tālu jūs neesat arī no patiesības – tagad jums ir iespēja iekustināt savu dzīvi visaugtākajā jums pieejamajā līmenī. Īpaši laimes luteklīši būs tie, kuri savu dzimšanas dienu svinēs tieši novembra pēdējos datumos. Tuvākais gads jums būs dzīvi mainošs un tas uzdos toni vēl vismaz 11 gadiem uz priekšu. Beidzot, beidzot un vēlreiz beidzot, jūsu dzīvē spīd saule un ilgi slēptie vai pagultē dusoši plāni un sapņi ir jāsāk celt dienas gaismā un realizēt. No tā, ko jūs domāsiet un izlemsiet šonedēļ var mainīties jūsu dzīve. Sviniet un esiet drosmīgi!

Mežāzis

Mežāži tieksies būt noslēpumaini un pavadīt laiku vienatnē. Jūs labprāt nodosities nākotnes plānu kalšanai, to piemērīšanai un izvērtēšanai caur pagātnes pieredzes prizmu. Jums var uzrasties vai atkārtoti aktualizēties vēlme realizēt pašiem vai iesaistīties kādā labdarības projektā vai akcijā. Tieši kāda stipri idealizēta un vērienīga iecere, kas var nest labumu pasaulei vai kaut kādā ziņā apdalītai sociālai grupai, jūs pašu var ieraut dzīvi mainošā un iedvesmojošā notikumu virpulī. Jums var atjaunoties kontakts ar kādu senu ārzemju draugu vai paziņu, kas var jūs pozitīvi uzlādēt un iepriecināt. Šajā nedēļā jūs tiešām patiesi spēsiet izbaudīt un novērtēt atvaļinājumu, sevišķi ar iespēju pavadīt to ārzemēs.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šis ir ļoti pateicīgs laiks nozīmīgu, vērienīgu un dzīvi mainošu ilgtermiņa plānu kaldināšanai. Enerģijas ir tik spēcīgas, ka ļaus savienot jūsu pagātnes pieredzi ar nākotnes vīziju un gūt patiesu dziļu notiekošā izpratni. Tas ir jūsu 10 – gades plāns, kas tagad var tikt tapināts. Pie tam, jums ir labas iespējas atrast arī līdzīgu domājošos, kas jūs šajā procesā var nopietni atbalstīt vai vismaz palīdzēt ar padomu. Līdz ar nedēļas nogali atkal aktualizēsies jūsu spēja realizēt savas veselīgās ambīcijas un jau tādā secinājumu veidā dabiski pārkārtot savas galvenās prioritātes. Ja jutīsities kaut kādā mērā apdalīts, jūs par to runāsiet ar tiem, kuri šo situāciju var tiešā veidā ietekmēt.

Zivis

Zivis ir vēl vieni šīs nedēļas īstenie laimes luteklīši. Tagad jūsu publiskā dzīve – darbs, karjera un visa veida sevis izpaušana ārpus ģimenes un mājām, būs svarīgākā dzīves daļa. Saistībā ar to, šonedēļ ir jāpieņem lēmumi, jāizlemj par tālāko stratēģiju un jāveic konkrēti soļi izvēlētā dzīves kursa virzienā. Kāda Zivtiņa plāno vērienīgu un priekš sevis nozīmīgu karjeras lēcienu, cita – laulības, vēl kāda – studijas vai pārcelšanos uz citu valsti. Tieši tas, ka jau ir jāsāk kaut kas darīt lietas labā, jums var radīt gan stresu, gan patīkamu satraukumu. Izlemiet, ko jūsu vēlaties, un sāciet veidot savu dzīvi saskaņā ar savu lēmumu, tikai tad visi māņi, šaubas un traucēkļi vairs nespēs jūs novest no kursa.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt