girl 2055728 1280Nedēļa paies pilnmēness intensitātē, kurš precīzi iestāsies 23. novembrī, pl. 7:39. Šajā jaudīgajā Mēness ciklā, visticamāk, jau divas nedēļas jūs aktīvi rosāties un ne viens vien mēģina pilnībā pārkārtot savu iekšējo un ārējo pasauli, lai tā vairāk atbilstu jūsu pašreizējam apziņas līmenim.

Ja aktīvi un mērķtiecīgi ejat uz pārmaiņām, šajā nedēļā ir gaidāma kulminācija – dinamiski notikumi, lēmumi, pagriezieni un izrāvieni jūsu dzīvē. Savukārt, ja šīs sajūtas iekšā ir, bet jūs ne īsti tās izpaužat, ne pieņemat vai vēl joprojām mēģināt sevi nomierināt: “gan jau būs labi”, “gan jau pāries, vēl tik nedaudz jāpaciešas”, “man tikai tā izlikās” u.tml., tad šī nedēļa būs iekšējās neapmierinātības un konfliktiem pilna.

Šonedēļ var dzimt jaunas idejas un dabiski atmirt vecās. Lielajiem “napoleona plāniem” būs jāpiekoriģē virziens. Tanī pašā laikā vēl joprojām būtu ieteicams koncentrēties uz ilgtermiņa iecerēm un galveno vadlīniju nospraušanu, nevis smalko detaļu izplānošanu. Labs laiks, lai sakārtotu savā dzīvē vērtības un prioritātes atbilstoši nākamo gadu, dažiem pat visas 12-gades, plāniem.

22. novembrī Saule no intensīvās Skorpionu zīmes pāriet uz optimistiskajiem, aizrautīgajiem un iedvesmojošajiem Strēlniekiem. Daudz laimes jums – sapņotāji, stratēģi, skolotāji un jauno ideju nesēji pasaulē. Sākas jūsu īpašais gads, kurā katrs Strēlnieks varēs sasniegt kādu jaunu virsotni un noķert savu fortūnu.

Auns

Lielāka daļa otrdienas var būt ļoti trauksmaina un neiecietīga. Visu gribēsiet tūlīt un tagad, kā rezultātā varat viegli aizsvilties vai iekšējā konflikta rezultātā kļūt stipri karstgalvīgi un neapdomīgi. Lieki neriskējiet pie stūres un pirms rīkojaties, klusībā pie sevis aizskaitiet vismaz līdz 10. No ceturtdienas, praktiski mēnesi, jūs visvairāk savu uzmanību veltīsiet kādām apmācībām, mācoties pašiem vai mācot citus, kā arī nodosities ceļojumu plāniem. Ideāli, ja šajā laikā jau ir ieplānots kāds ceļojums, jo tas sniegs milzīgu iekšēju piepildījumu un spēju sevi ieraudzīt un uztvert pa jaunam. Pilnmēness ietekmē jauniegūtām zināšanām būs liela nozīme un pret virspusējību, baumām vai puspatiesībām būsiet ļoti neiecietīgi.

Vērsis

Vēl otrdien Vērši vislabāk jutīsies, ja apkārtējā pasaule liks tos svētā mierā, bet tūlīt pat, ar katru nākamo nedēļas dienu atplauksiet pasaulei aizvien vairāk un vairāk. Līdz ar Strēlnieka laika sākumu ceturtdien, Vērši tuvāko mēnesi pievērsīsies kvalitatīvām un visnotaļ fundamentālām savas dzīves pārmaiņām. Aprims sajūta, ka pasaule no jums visu laiku kaut ko prasa un vienlaicīgi noniecina jūsu sniegumu. Tagad jums ir iespēja veikt kvalitatīvu iekšējo izaugsmi, izprast notiekošā jēgu un tajā smelties iedvesmu jaunam dzīves etapam. Ja ātrumā, pilnmēness ietekmē, sagribēsiet paņemt kādu kredītu vai uzsākt biznesu, tad zvaigznes tomēr iesaka nesteigties un jaunos sākumus ieplānot sākot no 7. decembra.

Dvīnis

Dvīņiem šī būs izteikti nemierīga nedēļa. Jūs ļoti vēlēsities sevi pieteikt un parādīt apkārtējai pasaulei kādā jaunā lomā vai izpausmē. Pat ja šis būs atkārtots mēģinājums, jūs tā vai tā gribēsiet dzirdēt apkārtējo uzslavas, atzinību, iedrošinājumu un atbalstu. Papildus tam, apmēram mēneša garumā jūsu centrālā dzīves tēma būs partnerattiecības, daudz sarunu, arī izskaidrošanās, un liela motivācija tās kaut kur virzīt, tajās jābūt kustībai, attīstībai un sajūtai, ka mīl, ka kopā ir interesanti un vēl daudzus gadus būs. Pilnmēness ietekmē palielināsies jūsu subjektivitāte un vēlme apmierināt savas vajadzības. Tomēr visdabiskākā jūsu vēlme būs pavadīt aizraujošu laiku kopā ar mīļoto, daloties savā mīlestībā.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē Vēzis būs izteikti nemierīgs un nepacietīgs, izvirzītos mērķus gribēsi sasniegt nepastarpināti un ātri. Lai arī šis laiks ir piemērots iesākto darbu un ieceru pabeigšanai un nepabeigto jautājumu sakārtošanai profesionālajā jomā, tomēr pievērsties sīkumiem un izstrādāt smalkās detaļas īsti nepietiks pacietības. Tieši no ceturtdienas, mēneša garumā, jūsu galvenais fokuss būs pievērsts - darbam, veselībai, rutīnai un ikdienas pienākumiem. Jūs varat kļūt stipri aizņemts kā ar mājas soli, tā arī ar profesionālo dzīvi vai veselības uzlabošanas praksēm. Uzlādētajā pilnmēness gaisotnē, šajās tēmās jums būs iespēja apgūt jaunu vai atcerēties labi piemirstu vecu ideju, metodi, instrumentu vai pieeju kā uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Lauva

Ja arī Lauvām otrdien gribēsies aizlaisties no visiem kādā spontānā ceļojumā vai vismaz aizbēgt iekšējā pasaulē, tam klāt būs piejaukta pārāk izteikta pārsteidzības piegarša. Līdz ar ceturtdienu, par Lauvu tēma Nr. 1 kļūs bērni, mīlestība, romantika, jaunas aizraušanās un hobiji, arī kultūras dzīve un izklaides iespējas. Varat saviem draugiem Strēlniekiem palīdzēt uzorganizēt fantastisku dzimšanas dienas ballīti. Jums būs viegli izpaust savus radošos talantus, pat tad, ja ikdienā tos aktīvi neizpaužat. Pilnmēness ietekme tikai pastiprinās jūsu spontāni radošo dzirksti, iedvesmojot jūs pašus un ļaujot jums iedvesmot arī apkārtējos. Vienīgā nedēļas dilemma – darīt visu pa savam vai pielāgoties un adaptēties apkārtējiem.

Jaunava

Jaunavām otrdiena būtu jāsaplāno pēc iespējas mierīgāka un humānāka pašām pret sevi. No ceturtdienas jūsu galvenais temats mēneša garumā būs jūsu mājas, tās iekārtošana, labiekārtošana un uzlabošana, jūsu ģimene un prieka gūšana no kopā pavadīta laika. Kādi ģimenes plāni var neizdoties vai atšķirties no sākotnēji iecerētā, bet tas nenozīmē, ka uz slikto pusi. Pilnmēness gaisotnē var pastiprināties iekšējais konflikts kā apvienot darbu un profesionālos mērķus ar jūsu šobrīd tik aktuālo vajadzību pēc vairāk laika pavadīšanas mājas vidē. Tādēļ, lai nesarunātu lieku, labāk paņemiet atvaļinājumu, atpūtieties un apdomājieties, savādāk steigā varat iziet uz lielākām pārmaiņām, nekā sākotnēji paredzējāt.

Svari

Šobrīd Svariem iekšējais miers, skaista sevis iznešana un harmoniska mijiedarbība ar apkārtējo pasauli ir ļoti svarīga. Tomēr papildus tam, no ceturtdienas, mēneša garumā jūsu galvenā prioritāte būs jūsu tuvākā vide, paziņas un cilvēki, kurus satiekat ikdienā. Jums ir iespēja būtiski paplašināt savu paziņu loku, apmeklēt kursus un dāsni dalīties informācijā ar apkārtējiem arī pašiem. Lielāku pirkumu veikšanai šis nav piemērots laiks. Pilnmēness ietekmē jūs varat saskarties ar dilemmu: Cik dziļi iedziļināties kādā jautājumā vai problēmā? Cik nopietns ir risināmais jautājums? Lai arī kādu satraukumu jums radītu saņemtā informācija vai dzirdētās baumas, atrisinājums būs daudz vienkāršāks nekā jums sākotnēji likās.

Skorpions

Vēl otrdien un trešdien pēdējie Skorpioni izbaudīs apkārtējo uzmanību un suminājumus, bet jau ar ceturtdienu jūsu aktīvākā tēma kļūs nauda un tās nopelnīšana sevišķi lielos apmēros. Jūs varat kalt plānus, pārskatīt iesāktos projektus un ieceres, kritiski atbrīvoties no neperspektīvajiem. Ja jau pēdējās nedēļās esat aktīvi uz to gājuši – šonedēļ jūs varat arī mainīt darbu, saņemt labus piedāvājumus, atsākt ilgtermiņā daudz sološus projektus. Pilnmēness ietekmē nauda, kredīti un citas saistības jūs spēcīgi motivēs uz pārsteidzīgu rīcību. Tādēļ, ja uz galvas jums uzkrīt pavisam jauns piedāvājums, neko nesasteidziet, labi pārbaudiet dokumentus, un, ja viss apmierina, tad dokumentu parakstīšanu ieplānojiet sākot no 7. decembra.

Strēlnieks

Strēlnieki – daudz laimes jums īpašajā dzimšanas dienā, kura uzdos toni jūsu nākamajiem 12 gadiem. Tādēļ neesiet pieticīgi – sapņojiet lielus sapņus un nosviniet savu dzimšanas dienu ar patiesu vērienu. Radiet iespēju jūsu draugiem, domubiedriem un dzīves līdzgaitniekiem jums vēlēt daudz laimes un papildus uzlādēt jūs ar pozitīvām emocijām un sajūtām. Tagad pasaules centrā esat jūs paši un, vienalga, ka to kāds sauc par egoismu, ļaujieties šai sajūtai un uzlādējiet savas iekšējās baterijas. Pilnmēness gaisotne tikai pastiprinās jūsu ekspresivitāti un vēlmi būt pamanītiem. Šis laiks prasa izplest savus spārnus un elpot ar pilnu krūti, vēlēties lielas lietas un ļaut sev pārdzimt daudz labākā sevis paša versijā.

Mežāzis

Mežāži turpina drosmīgi, mērķtiecīgi un apņēmīgi virzieties uz priekšu pa pašu izraudzīto dzīves taku. Ļoti iespējams tajā netrūks ne veselīgu ambīciju, ne dažādi citi pašapliecināšanās veidi. Tomēr līdz ar ceturtdienu sākas aptuveni mēnesi garš periods, kad Saule spīdēs jums vairāk no mugurpuses, izgaismojot dziļākos jūsu zemapziņā iegūlušos failus. Šis ir mēnesis pirms rītausmas, pirms jūsu dzimšanas dienas, šis laiks vienmēr ir dziļāks, nopietnākām un fundamentālākām pārdomām pilns, kad jums ir iespēja izvērtēt, ko jūs ņemsiet līdzi uz savu nākamo dzīves gadu un ko atstāsiet pagātnē. Šajā laikā atļaujiet sev izbaudīt vienatni un saudzējiet savu veselību. Laiks ir piemērots jauniem atklājumiem, ne aizsākumiem.

Ūdensvīrs

Apmēram mēneša garumā Ūdensvīriem centrālā dzīves tēma būs laika pavadīšana ar draugiem, domubiedriem, dažādas kolektīvās izklaides, kā arī ieceres un projekti, kas var nest labumu kā kādai interešu grupai, tā arī sabiedrībai kopumā. Jums tagad būs svarīgi atrast kopēju valodu ar apkārtējiem un uzkurināt entuziasmu kopējām aktivitātēm. Šajā laikā iekustinātais, iedzīvinātais vai restartētais vismaz uz gadu var kļūt par vienu no aizraujošākajām un iespējām bagātākajām dzīves tēmām. Pilnmēness gaisotne tikai pastiprinās iekšējo degsmi izpaust savus radošos talantus. Ja pēdējās nedēļās būsiet vilcinājies, šī nedēļa būs trauksmainas steigas pilna. Savukārt, ja būsiet sekojis savai dzirkstij – nedēļa sola labu izrāvienu jūsu plānos.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē Zivīm noskaņojumu var pabojāt kāda neapmierināta vajadzība vai arī jūsu pašvērtējums var mainīties līdzi tam, cik jūs uz doto brīdi brīvi un droši jūtaties par savām finansēm. Tūlīt pat, jau ar ceturtdienu, sāksies jūsu īpašais, mēnesi ilgais periods, kad Saulīte burtiski jums palīdzēs realizēt savus mērķus, sapņus un ilgtermiņa ieceres. Jā, vēl jūsu plāni būs jāpieslīpē, bet gaidīt šobrīd vairs nav uz ko. Jūs kļūsiet redzamāks un pamanāmāks, jūs vairāk uzdrošināsities un izmēģināsiet un, ja kādu iemeslu dēļ vēl gribēsiet kavēties, tad pilnmēness ietekme parūpēsies par to, ka pat gribot jūs vairs nevarēsiet nosēdēt uz vietas vai noslēpt savas idejas, plānus un veselīgās ambīcijas.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt