sprout 1147803 1280Nedēļa paies augošā Mēness fāzē. Tas ļaus augt un nobriest visam, kam šonedēļ pieķersities. Ja meklējat piemērotākās dienas jaunām iniciatīvām un aizsākumiem, tad tās ir no 13. līdz 16. novembrim. Pēdējos mēnešos aktīvi risinātā attiecību tēma ar 16. novembri aprims, lēmumam ir jābūt pieņemtam, un to radītai spriedzei būtu jāsamazinās.

Naudas tēma ir otra, visnotaļ aktīva un neatslābstošu uzmanību prasoša sfēra. Vēl joprojām, kredītu ņemšana, lielu pirkumu veikšana un ieguldījumu plāni var prasīt lielu daļu jūsu uzmanības. Laiks ir piemērots parādu atgriešanai, bet ne jaunām saistībām.

No 16. novembra Marss uz 1,5 mēnesi pāries Zivs zīmē. Tagad uz rīcību visspēcīgāk motivēs kādi augsti ideāli un patiesa vēlme palīdzēt. Tomēr jārēķinās, ka liela daļa enerģijas var vienkārši aizplūst sapņojot vai fantazējot par to kā būs, netiekot līdz reālai rīcībai. Savukārt liekot lietā savu enerģiju, risks līdz galam neapzināties, nenovērtēt vai tieši otrādi - pārvērtēt savus spēkus. Šī ietekme palīdzēs kļūt maigākiem, iejūtīgākiem un dziļāk uztverošiem.

No 17. novembra līdz 6. decembrim Merkūrs būs retrograds. Šis ir diezgan labi atpazīstams un novērojams enerģiju bremzējošs akcents. Šajā laikā varat saskarties ar dažādiem misēkļiem sarunās, dokumentos, norunās un plānos, var sanākt risināt arī dažādas tehniskas problēmas un aizķeršanās ar telefonu, datoru, automašīnu, internetu u.c. Galvenais ieteikums, pārjautāt divreiz, pārlasīt un pārbaudīt dokumentus un mācīties neko nesasteigt. Šis periods būs ļoti vērtīgs iekšējai analīzei un pārvērtēšanai.

Šonedēļ tiecieties uz saviem ideāliem!

Auns

Nedēļas pirmajā pusē Aunu aktivitātes tupinās motivēt kādas attiecības vai vēlme parādīt sevi sabiedrībā kādā īpaši labvēlīgā gaismā. Partnerattiecību peripetijas visticamāk noslēgsies ceturtdien, kad uz labu vai sliktu, jūs būsiet gatavs pieņemt pārmaiņas, riskēt izvēlēties sev netipiskus scenārijus vai pat iziet uz ultimātu – visu vai neko. Jebkurā gadījumā tas no jums prasīs lielu bezbailību un izpratni par savām dziļākajām dziņām. No 16. novembra līdz pat jaunajam gadam jums būs tendence neizrādīt vai slēpt savas aktivitātes, kā slepena aizraušanās, labdarības iecere vai vienatnes mīlestība. No piektdienas, 3 nedēļu garumā, būs iespēja pārvērtēt savu “lielo dzīves bildi” un apzināties jūsu rīcībā esošos resursus.

Vērsis

Ja Vērsim pēdējo pusotru mēnesi likās, ka dzīvē viss notiek kaut kā ačgārni, ne tā kā līdz šim, tad zini, ka līdz ar piektdienu šī sajūta pāries. Šim periodam bija jums jāpalīdz atklāt jaunus instrumentus, metodes un pieeju, kā veidot attiecības ar apkārtējiem, kā darīt savu darbu un kā uzturēt savu veselību un formu. No 16. novembra līdz pat gada beigām jūs lielāko daļu savu enerģiju novirzīsiet uz ilgtermiņa plāniem un nākotnes iecerēm, to vārdā atliekot kā pirkumus, tā arī atpūtu. Dažus pat varēs samotivēt strādāt tikai idejas vārdā. Tuvākajās trīs nedēļās nebūtu ieteicams ņemt kredītus un solīt izdarīt vai atbalstīt vairāk nekā tas ir jūsu spēkos, jo tā jūs varat ne tikai saslimt, bet novest pats sevi līdz dziļai iekšējai krīzei.

Dvīnis

Dvīnim ir aizsācies visnotaļ drosmīgām ambīcijām bagāts laiks. Jūs pārliecinošāk runāsiet un iestāsities par savām pārliecībām. Ideju jums tiešām var būt daudz. Jūs viegli ar tām spēsiet aizraut apkārtējos cilvēkus un caur to arī tikt pamanīts. Tomēr, ja jūs tādejādi izpelnīsities paaugstinājumu vai kādu dzīves iespēju, jums var pašiem nākties krietni vien pasvīst un ne vienu reizi vien pielabot šo sākotnējo vīziju, lai tā ieņemtu kādu dzīvotspējīgu formu. Izteikti testējošas būs tuvākās trīs nedēļas, kad lietas var vairāk bremzēties un jūs atkal un atkal varēsiet pārskatīt, pārdomāt un pārrunāt lielā mērķa smalko druku. Līdz gada beigām jūsu motivēs iespēja gūt panākumus un sasniegt kādu svarīgu mērķi.

Vēzis

Vēžu mīlas dzīve, izklaides sfēra un/vai bērni, vēl joprojām paņems lielāko daļu uzmanības. Tomēr, ja jūs ļausities arī jauniem iespaidiem, izmēģināsiet spēkus jaunos hobijos un nodarbēs, tas tik ļoti bagātinās jūsu dzīvi, ka tā iespaidā varat arī globāli pamainīt savu tālāko dzīves kursu. Tagad, līdz pat jaunajam gadam, jūs būsiet ļoti ideālistiski noskaņoti, pilni sapņiem un cerībām. Jūs labprāt mācīsities vai dalīsities savās zināšanās ar citiem, pie iespējas – ceļosiet, ja ne burtiski, tad iekšējā ceļojumā caur meditāciju, sapņiem vai transu. Jāuzmanās nepārvērtēt savus spēkus un ideālistiskās pārliecībās vārdā, neziedojieties. Pārskatiet savu rutīnu, veselības vārdā laiks tajā veikt nopietnas izmaiņas.

Lauva

Mīlestība uz ģimeni, mājām un tradīcijām, piepildīs Lauvas sirdi un dvēseli ar prieku un vēlmi tajā dāsni dalīties. Uz šādas noskaņas fona pamazām atkritīs dažādas formālās tikšanās un pieklājības pēc uzturētie kontakti. Jūsos aizvien vairāk pastiprinās iekšējās vērtības un ideālu izjūta, tādēļ viss sintētiskais un liekulīgais zaudēs savu interesi, pievilcību un garšu. Veiksmes un fortūnas rats iegriežas jums labvēlīgā virzienā, tādēļ nebaidieties no sajūtas, ka no kaut kā jāatsakās vai jāatvadās savā dzīvē, caur to jūs atbrīvojat vietu jaunajam, kam daudz nozīmīgākam, laimi un prieku nesošākam. Jūsos palielināsies jūtīgums, bet jāuzmanās neziedot sevi otram. Sirdī brīvajiem – gaisā virmos mīlestība!

Jaunava

Jaunavām būtu jāpasteidzas sakārtot dokumentus, izrunāt izrunājamo un iniciēt visas jaunās ieceres līdz piektdienai. Jo pēc tam, ar sestdienu, tuvākās trīs nedēļas jums būs tendence vairāk atskatīties pagātnē, risināt jau aizsāktos jautājumus un tēmas. Pat ja mēģināsiet kaut ko jaunu uzsākt, nepārtraukti pārpratumi, atliktas tikšanās, kļūdas dokumentos un citas aizķeršanās var pamatīgi notušēt jūsu entuziasmu. Ja jums jau kādas pāris nedēļas sola ko uzdāvināt vai atgriezt parādu, tad šonedēļ tam būtu beidzot arī jānotiek. No 16. novembra līdz gada beigām jūs būsiet gatavs iet pret straumi, aizstāvēt savu viedokli un dalīties ar apkārtējo pasauli savos talantos. Šī sparīguma iespaidā var pasliktināties attiecības ar partneri.

Svari

Svaru vēlme pēc taisnīguma attiecībās un skaistuma šajā pasaulē pēdējās nedēļās tika stipri vien sapurināta, kas palīdzēja jums atbrīvoties no pašapmāna un nederīgām pārliecībām. Kā sekas, jūs varējāt pazaudēt kādu rotas lietu vai pat attiecības. Tā vai citādi, ar piektdienu šī tēma noslēgsies. Jau ar sestdienu testējošas situācijas uzradīsies senu paziņu veidā, dažādu solītu un neizdarītu darbu formātā, kā arī sniedzot iespēju pabeigt aizsāktos kursus un sakārtot dokumentus. Tuvākajās 3 nedēļās nav ieteicams iegādāties jaunu telefonu, datoru, automašīnu vai veikt citus lielus pirkumus. Līdz gada beigām jūsu ikdiena būs ļoti piepildīta, visticamāk, būs daudz darba, arī veselība jums solās laba.

Skorpions

Skorpionu slepenās dēkas un piedzīvojumi pamazām aprims - sena mīlestība var atkal nogult apziņas dzīlēs, dažādas lietas un mantas, kas likās, ka sniegs lielu prieku un gandarījumu, arī zaudēs savu aktualitāti. Labs laiks ballītēm, bet ieteicams bez alkohola. Līdz ar 16. novembri, līdz pat gada beigām, jūs vairāk skatīsities nākotnē – veidosiet jaunas pazīšanās, pavadīsiet laiku ar bērniem un meklēsiet jaunus veidus kā gūt prieku šajā dzīvē. Skorpioni – vecāki, bērnu dēļ būs gatavi uz visu, tādēļ jāuzmanās nepārspīlēt un nevietā neziedoties. Tuvākās trīs nedēļas var būt dažādi pārpratumi vai aizkavēšanās ar naudas izmaksu. Ļoti vērīgi pārlasiet dokumentus, spontāni neko neparakstiet vai nesasoliet.

Strēlnieks

Strēlniekam tagad būs iespēja kā magnētam pievilkt sev jaunas iespējas un piedāvājumus. Var teikt, ka tuvāko gadu būsiet laimes luteklīši un viss, kas notiks jūsu dzīvē, ļaus jums uzsākt jaunu izaugsmes un attīstības ciklu. Šobrīd gan vēl enerģijas tikai iešūpojas, pamazām uzņem savu spēku. Nekur nav jāsteidzas un nekas nav steigā jāķer un jāgrābj. Vēl ir laiks noskaņoties un morāli nobriest jaunai dzīvei. Ja šajā laikā slimojat, tad visdrīzāk jūs piebremzē, lai varētu atpūsties, apdomāties un uzkrāt spēkus tālākajam. Pilnā apmērā jūsu individuālais veiksmes gads sāksies ar jūsu šī gada dzimšanas dienu. Atļaujiet sev pasapņot un pafantazēt, izšķīdiniet visas baiļu radītās barjeras un ierobežojumus.

Mežāzis

Mežāžiem jāapzinās, ka jūsos pašos un apkārtējā pasaulē šobrīd dominē jums svešas enerģijas. Tas nozīmē, ka paļauties un uzticēties jūs varēsiet tikai paši uz sevi. Tas kā noreaģēs uz jums saprotamām un loģiskām lietām apkārtējie, vai interpretēs viņiem uzticētos uzdevumus, var jūs patiesi pārsteigt. Svarīgākās tikšanās, dokumentus un darījumus būtu jāiespēj nokārtot līdz piektdienai, jo tūlīt pēc tam, 3 nedēļu garumā būs nepiemērots laiks lieliem pirkumiem un jebkādiem jauniem aizsākumiem. Šis var būt arī brīnišķīgs laiks ceļojumam un atpūtai ārzemēs, sevišķi, ja jau sen atlikts. Gandarījumu varat gūt arī no kādas grāmatas izlasīšanas, valodas apguves vai interesantas sarunas svešā mēlē.

Ūdensvīrs

Konkrēti mērķi un sasniedzami rezultāti ir galvenā šīs nedēļas tēma. Tomēr domās jūs varat būt pievērsies kādiem nākotnes plāniem, kas ilgtermiņā varētu nest labu finansiālo atdevi. Patiesībā, no piektdienas līdz pat gada beigām, jūsu lielākā motivācija kaut ko darīt vai mainīt savā dzīvē būs saistīta ar lielāku ienākumu gūšanu. Tā iespaidā jūs varat jau pamazām sākt skatīties pēc jaunām darba iespējām. Jūsu gatavību pārmaiņām jūs varēsiet novērtēt pēc notikumu dabas 15. novembrī, kad neiecietība un vēlme visu mainīt būs visstiprākā. Šajā dienā kāds var arī spontāni uzteikt darbu vai izvākties no mājām. No 17. novembra, trīs nedēļu garumā iespējama atkal satikšanās ar seniem draugiem un tālejošo plānu pārskatīšana.

Zivis

Ja vēl nedēļas pirmajā pusē jūs būsiet vairāk noslēgts un gatavs dalīties tikai ar pašiem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, tad jau ar piektdienu kvalitatīvi viss mainīsies. Jūsu domas, idejas un sarunas jau sen grozās ap to, kā gūt lielākus panākumus un atzinību savā dzīvē. Tagad, līdz ar 16. novembri, jūsos uzradīsies tā ideālistiskā pārliecība un apņēmība, kas vajadzīga, lai jūsu sapnis kļūtu stiprāks par bailēm, lai jūsos sen lolotais un izauklētais projekts, ideja vai iecere varētu ieraudzīt dienas gaismu. Tagad, līdz pat gada beigām, jums piemitīs vajadzīgā pārliecība par sevi un spēja iziet uz iniciatīvu. Savukārt tieši tuvākās 3 nedēļas ļaus notestēt, atklāt nepilnības un veikt reālus uzlabojumus šajā iecerē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru