fall 1072821 1280Šī būs ļoti nozīmīga, pagrieziena punktiem piepildīta nedēļa. Nedēļas sākums vēl būs vecā mēnesī, kad varam iztīrīt savu zemapziņas pagrabus no veciem ieradumiem, paradumiem un atkarībām. Vēl labāk tas izdosies, ja šo procesu papildināsiet ar savas telpas un vides sakārtošanu, uzkopšanu un lieko mantu atdošanu, izmešanu vai pārdošanu, sevišķi to, kas saistās ar kādu konkrētu pagātnes sāpi vai situāciju.

No otrdienas, 4 mēnešu garumā tiks pastiprināts spontānais pārmaiņu gars. Tā iespaidā, nepacietība un neiecietība pret pastāvošo lietu kārtību, impulss lekt nezināmajā ar attieksmi “tad arī domāšu”.

Tāpat arī, sākot no 6. novembra līdz 2020. gada 5. maijam, kad dvēseles tiecības ass būs fokusēta uz Vēža zīmi, tieši Vēžiem būs gaidāms ļoti nozīmīgs, jūsu dziļāko būtību izceļošs laiks. Savukārt Mežāžiem tas būs vairāk izaicinošs un testējošs, bet Auniem un Svariem vairāk uz jauniem dzīves pagriezieniem motivējošs.

Trešdien, 7. novembrī, pl. 18:02 – gaidāms jauns Mēness Skorpiona zīmē. Pirmās pāris jaunmēness dienas būs ļoti piemērots laiks, lai apdomātu visdrosmīgākos plānus un vērienīgākās dzīves pārmaiņas. Vienīgais nosacījums, atcerēties, ka īstas pārmaiņas sākas no jūsu iekšējās gatavības tām.

Kopā ar jaunmēness enerģiju, 8. novembrī, Jupiters – planēta, kas simboliski atbild par veiksmi, laimi, iespējām, attīstību un izaugsmi, uz 13 mēnešiem būs savā vislabvēlīgākajā pozīcijā. Ne velti šo var saukt par zelta gadu. Šis laiks būs piemērots profesionālai un iekšējai izaugsmei, biznesam, paaugstinājumam, ceļojumiem, apmācībām un daudz kam citam. Daudziem, kuri ilgstoši ir jutušies iestrēguši tādā kā “starp stāvoklī”, tagad būs iespēja apzināties virzienu un atgūt vīziju uz kuru tālāk virzīt savu dzīvi.

Nedēļa piemērota “napoleona” plāniem!

Auns

Vēl līdz trešdienas pēcpusdienai Auni var pabeigt risināt attiecību un juridiskos jautājumus. Ja notikumi jau kādu laiku jūs neapmierina, tad tagad, ar papildus jaudu būsiet gatavs pielikt tiem treknu punktu. Jaunais mēness cikls jums dāvās jaunu sparu uzdrīkstēties un riskēt – spert izšķirošu soli kādu kvalitatīvu dzīves pārmaiņu virzienā. Tas var būt paaugstinājums, jauns bizness, papildus saistību uzņemšanās, vai arī iekšējā vidē – pasauli mainošas atklāsmes un dziļas transformācijas, kas jūsos atbrīvos milzīgus iekšējos resursus. Šī iemesla dēļ, ļoti vērtīgs būs darbs ar savu iekšējo pasauli. Jupitera veiksmes gads jums būs saistīts ar ceļojumiem, zināšanu ieguvi un nodošanu tālāk, ideālu izjušanu un apzināšanos.

Vērsis

Līdz ar veco mēnesi, Vērši var tā nopietni pārskatīt savu ēdienkarti, aktivitātes un darba slodzi, apņēmīgi atsakoties no neveselīgiem kārumiem un ieradumiem. Romantiskāk noskaņotie var ieskatīties kādā kolēģī, sevišķi, ja jums jau ir kāda attiecību vēsture. Jaunais Mēness cikls trešdienas vakarā atnesīs kaislības, nemieru un lielu dinamiku partnerattiecību sfērā. Tagad varat ieplānot pavadīt daudz vairāk laika ar partneri, kas arī būs jūsu iekšējā nepieciešamība. Vēl varat pievērsties dažādiem sadarbības aspektiem ar konkrētu cilvēku vai pasauli kopumā. Veiksme un iespējas jūs savai dzīvei tuvāko gadu spēsiet sagādāt, ja būsiet drosmīgi, ja spēsiet attīstīties, augt un mainīties, ja nebaidīsities no riska.

Dvīnis

Dvīņu mīlas dzīve var stipri ietekmēt kopējo nedēļas pašsajūtu – te šķiršanās, te atkal kopā, tā īsti neļaujot pilnībā atslābt un izbaudīt kopā būšanu. Vecajā mēnesī vēl ir iespējams salikt kādus treknākus punktus – attiecībās, brīvā laika pavadīšanā, kādai aizrautīgai nodarbei un ne tikai. Jaunais Mēness cikls vedinās kalt plānus jaunu, veselīgāku ieradumu izkopšanai – ēšana, sportošana, miega ritms, darba slodze u.tml., kā arī akcentēs velmi būt noderīgam un vajadzīgam. Jupitera veiksme un izaugsme jums skars partnerattiecību tēmu, sadarbības jautājumus un drosmi izpaust kādas jaunas savas personības kvalitātes. Jūs varat saderināties un apprecēties vai kādā citā veidā iegūt jaunu statusu.

Vēzis

Vēžu dzīvē šonedēļ ļoti jūtami nomainīsies enerģijas. Jau ar otrdienu spontāno pārmaiņu vēji atgriezīsies jūsu karjeras sfērā, kā arī dvēselisko uzdevumu vektors būs pievērsts jums, jeb precīzāk, tipisko Vēža zīmju kvalitāšu izpaušanai, kā sirsnīgumam, mīļumam un rūpēm par tuvākajiem. Šīs ietekmes rezultātā tuvākajos 1,5 gados var gaidīt kādus liktenīgus, dzīves mērogā nozīmīgus notikumus. Bez tā visa, jaunmēness Skorpionā paspilgtinās jūsu mīlas dzīvi, izdaiļos jūsu izklaides sfēru un bagātinās attiecības ar bērniem. Savukārt veiksmes nesēja – Jupitera enerģija, no ceturtdienas vairāk kā gadu palīdzēs jums gūt panākumus darbā, izveidot komandu, sastrādāties ar kolēģiem un parūpēties par savu veselību.

Lauva

Lauvām nedēļas sākumā būtu ieteicams pārskatīt savas vērtības, lai sevi samotivētu atteikties no formālām, “kontaktu” uzturošām attiecībām, neauglīgas sarakstes vai laikietilpīgām, tukšām sarunām. Tāpat Jums tagad atgriezīsies kādu pus gadu pieklusušais spars un entuziasms spontāni mesties ceļojumu dēkā. Trešdienas jaunmēness mudinās pievērsties vairāk ģimenei, radiņiem un dzīves vietai. Nevajadzētu baidīties no tā, ka tagad jūs labprāt pavadīsit laiku savās mājās, jo tieši šeit jūs varat atpūsties, uzkrāt spēkus, iedziļināties savā iekšējā pasaulē un atgūt dvēseles līdzsvaru. Jupitera veiksmes gads dāvās jums prieku, caur jaunu mīlestību, mazuli vai atklājot jaunu aizraušanos, izklaidi vai hobiju.

Jaunava

Nedēļas sākumā, vecā Mēnesī, ļoti terapeitisku un dziedinošu efektu jūs panāksiet, ja nedaudz dosiet vaļu savam perfekcionismam, kritiski pārkārtosiet savus skapjus, izmetot visu novecojušo, kā arī iztīrīsiet un izberzīsiet visus kaktus savā dzīves vietā. Trešdienas vakara jaunmēness pavērs iespēju paplašināt to cilvēku loku ar kuru tiešā veidā mijiedarbojaties, tie var būt klienti, kāds darījums vai jūsu sacīto sadzirdēs plašāka auditorija. Tādēļ varat ieplānot kursu apmeklējumu, mārketinga aktivitātes vai kādus pirkšanas-pārdošanas darījumus. No ceturtdienas, jūsu prieka, iedvesmas, veiksmes un iekšējās izaugsmes avots, apmēram gadu būs ģimene – jūsu vecāki, partneris, bērni.

Svari

Nedēļu būtu ieteicams sākt ar skapju un rotas lietu lādītes revīziju, kad bez žēlastības atbrīvoties no tā, ko vairāk nenēsājat un nevalkājat. Atbrīvojiet vietu jaunajam. Trešdienas jaunmēness enerģija dāvās iespēju kalt vērienīgus plānus savas finansiālās situācijas uzlabošanai. Jums būs daudz vieglāk runāt tieši un atklāti par to naudas summu, kuru jūs vēlaties saņemt un atteikties no iecerēm, kas jums nenes ne gandarījumu, ne kādus citus labumus. Mīlestība un romantika virmos gaisā, ja vien jūs pats tai ļausities. Jupitera veiksmes enerģija tagad nāks no tuvās vides – paplašināsies jūsu paziņu loks, atrisināsies attiecības ar māsu, brāli vai kaimiņiem, veiksies tirdzniecībā, pedagoģijā un ar dažādiem rakstu darbiem.

Skorpions

Līdz ar nedēļas pirmajām dienām, Skorpioniem ir iespēja atstāt pagātnē kādas savas vēlmes un iegribas, sakārtot romantiskās attiecības un visādi citādi nonākt saskaņā ar savu sirdsapziņu. Trešdien, pl. 18:02, sāksies jauns Mēness cikls Skorpiona zīmē, dāvājot jums iespēju ar pilnu jaudu mesties iekšā jaunos, grandiozos plānos un iecerēs. Nekas nav jāatliek vai kā savādāk jāpiebremzē – domājiet plaši un uzdrošinieties vairāk kā citkārt. Šajā laikā ieplānotajām un aizsāktajām iecerēm būs tendence piepildīties. Pie tam, Jupitera veiksmes enerģija tuvāko gadu jums sola labas iespējas nopelnīt. Tādēļ savos plānos varat iekļaut arī darba maiņu, paaugstinājumu vai jaunus, finansiāli perspektīvus projektus.

Strēlnieks

Vēl nedēļas pirmajā pusē Strēlniekiem būtu ieteicams iztīrīt savus zemapziņas kambarus. Viens no dabiskākajiem veidiem būs caur sapņiem. Pie tam, lai arī pašiem jums var būt dalītas izjūtas, ja sapnī kāds nomirst - tā būs laba zīme, jo caur to simboliski jūsos atmirs kāda destrukcija (ieradums, negatīvo domu paterni u.tml.). Līdz ar jaunmēnesi jūsos palielināsies dziļums, pastiprināsies intuīcija, līdzjūtība un vēlme palīdzēt. Lieciet lietā šo sajūtu gammu, lai iedotu papildus enerģiju saviem mēneša plāniem. Savukārt no 8. novembra vairāk kā gadu ilgs jūsu īpašais, iespējām bagātais un jauniem sākumiem – sapņiem un cerībām piepildītais laiks. Lai arī neapzinātā pasaule vēl var iedot savu fonu, jau varat sākt sēt sēklas savam jaunajam 12 gadu attīstības ciklam.

Mežāzis

Nedēļas pirmajās dienās būs piemērots laiks, lai pārskatītu savus karjeras plānus un ambīciju, drosmīgi atsakoties no neveselīgām vai pavisam “greizā” motivācijā balstītām iecerēm. Trešdienas vakarā, jau būs iespēja veidot jaunus, gana drosmīgus un ilgspēlējošus plānus. Lai kas jums būtu padomā, komandai, atbalstītājiem un domu biedru atbalstam būs liela nozīme. Līdz ar ceturtdienu, aptuveni gada garumā, veiksme, iespējas un lielākā iekšējā attīstība ir gaidāma no darba, ko varat paveikt vienatnē, vai vispār no vienatnē pavadītā laika. Jūs dabiski spēsiet kļūt par iedvesmas avotu pats sev. Tagad ir vieta zināmai noslēpumainībai. Iestājas ilgstošs periods, kad iespējams mainīt valsti, kurā dzīvojat.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ar lielu aizrautību būs gatavi atkal atgriezties skolas solā vai atkārtoti doties ceļojumā, kādas senas mīlestības vārdā. Pat ja fiziski nekur nedosities, jūs varat vienkārši uz ielas sastapt skolas pirmo mīlestību, kura var jūsos uzjundīt seno jūtu atblāzmu. Ja līdz trešdienai, tad lai pilnībā atbrīvotos no šo jūtu nospiedumiem šodienā. Savukārt, sākot jau ar trešdienas vakaru iespējams uzplaukt jaunai kaislei. Trešdienas jaunmēness stiprinās jūsu ambiciozitāti un vēlmi gūt panākumus, tādēļ grandioziem plāniem ar paaugstinājumiem, biznesiem, lielām svinībām un popularitāti, tagad būs vieta. Jupitera enerģija dāvās prieku un iedvesmu draudzībā, kā arī labas dzīves iespējas var pavērt tieši draugi.

Zivis

Nedēļas sākumā būtu ieteicams pievērsties savas dzīves telpas attīrīšanai no liekām mantām, novecojošām idejām un destruktīvām domām. Līdz ar jaunu Mēness ciklu jūsos atgriezīsies “lielās bildes” jeb sapņa sajūta, kas ļaus vēl precīzāk apjaust to dzīves ceļu, kuru jūs tālāk esat gatavs mērot. Ļaujiet sevī piedzimt jaunam sapnim, ja nevarat pasapņot, fantazējiet, atlaidiet visus ierobežojumus un lieciet lietā savu iztēli. Ļauj saviem ideāliem un vēlmei padarīt šo pasauli labāku pieņemt kādu konkrētu formu. Ilgi nebūs jāgaida. Jupitera veiksmes un iespēju enerģija no ceturtdienas, vairāk kā gadu, dāvās jums iespējas gūt redzamus panākumus un atzinību. Tas laiks ir pienācis – uzdrīksties būt pamanāms.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt