evening 959027 1280Šī nedēļa paies pilnmēness fāzē. Periodam būs raksturīgas spilgtas emocijas un asi kontrasti. Ļoti spēcīgi tiks sapurināta komforta zona un viss tas, kas dzīvē sniedz stabilitātes un drošības sajūtu. Viena no visjūtīgākajām un svarīgākajām nedēļas tēmām būs – nauda. Lai arī varat būt ļoti nobrieduši kādam lielam pirkumam, pat ar kredīta palīdzību, šobrīd tomēr ir pārāk spēcīga nestabilitātes un uz iegribām balstīta ietekme, kas vēlāk, daudz mierīgākā periodā var likt nožēlot vai meklēt iespējas iegādāto pārpārdot.

Kādi zīmīgi un emocionāli satraucoši notikumi var uzskatāmi parādīt, cik adekvāts ir jūsu pašvērtējums – mazvērtības komplekss vai “napoleona” sindroms tiks tikai pastiprināts. Cietēji var ciest vēl vairāk un tirāni var izpausties vēl spilgtāk. Tādēļ, pat ja adekvāti uztverat sevi un pasauli, sabiedriskā transportā, darbā vai uz ielas var nākties saskarties kā ar vieniem tā otriem.

Visveselīgākais veids, kā sabalansēt nedēļas pārmērīgo jūtīgumu ir pieturēšanās pie faktiem, līgumiem, konkrētām norunām, pienākumiem, kas jums ir uzticēti un atbildību, kuru jūs tiešām nesat. Citiem vārdiem, labākās zāles būs darbs un disciplīna.

23. oktobrī Saule no šarmantajiem Svariem pāriet Skorpiona zīmē. Tagad uzmanības centrā būs ļoti intensīva, dinamiska un ar kaislībām piesātināta pieredze. Daudz laimes jums drosmīgie riskētāji, dziļie domātāji un nepārspējamie pavedinātāji.

Auns

Auniem gaidāma ļoti intensīva, notikumiem bagāta nedēļa. Iespējams jums būs viena problēma vai steidzami atrisināma krīzes situācijas pēc otras, bet tam nevajadzētu jūs baidīt, jo jūs labi jūtaties esot notikumu epicentrā, nevis dīkstāvē malā stāvot. Pilnmēness iespaidā lielu vērību piešķirsiet saviem ienākumiem. Ja tas ir pamatoti, ar vadību varat pārrunāt algas pielikumu. Ja šādam lūgumam nebūs pamata – var izvērsties arī konflikts. Ja ar emocionālo fonu tiekat galā, varat pievērsties biznesa projektiem, jaunām iniciatīvām. Labprāt izbaudīsiet seksuālo tuvību un sarunas par un ap to. Pašanalīze, izrunāšanās vai terapija var nest ļoti vērtīgas atklāsmes un dziļu iekšēju dziedināšanos.

Vērsis

Vērsim šī būs ļoti kreptīga nedēļa, jo šis pilnmēness jūs skars vistiešāk. Jums iespējami dažādi kāpumi un kritumi, emocijas var lēkāt te uz vienu, te otru pusi, neļaujot līdz galam atgūt līdzsvaru caur dzīves mazajām baudām. Vissarežģītākās un pretrunīgākās tagad būs partnerattiecības, vēlmju atšķirība un nespēja rast kompromisus, var mudināt pieņemt kādus kardinālus lēmumus. Tomēr, kad emocijas pāries, visticamāk, pāries arī vēlme ko mainīt. Būs Vērši, kuri šajā nedēļā, par spīti ieradumiem un komfortam, spēs spert ļoti drosmīgus soļus, lai parādītu sevi sabiedrībā jaunā gaismā. Nedēļas otrā pusē jūs varat uzdrīkstēties atzīties partnerim vai pat publiskākā veidā atklāt kādu savu “netikumu”.

Dvīnis

No šīs nedēļas lielākā Dvīņu uzmanība būs pievērsta darbam vai veselībai. Darbā jūs varat uzņemties kādus izaicinošus pienākumus, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Tāpat arī kolēģi pēkšņi var raisīt papildus interesi, iespējams, vēlēsities viņus pamācīt vai pakomandēt. Bez jūsu vērīgās acs noteikti neiztiks. Ja priekšplānā izvirzīsies veselības tēma, tad viena no galvenajām rekomendācijām - ievērot ārstu norādes un stingru dienas plānu. Šonedēļ, pilnmēness ietekmē, iespējams arī nevietā pārspīlēti reaģēt un satraukties par savu veselību. Laiks ir piemērots veselīga dzīvesveida paradumu ieviešanai. Izrunāšanās, sevišķi nedēļas otrā pusē, var palīdzēt nomierināties un veicināt dziedinošos procesus.

Vēzis

Vēzim atliek vien noelsties. Dzīve var sākt uzņemt neticamus tempus un apgriezienus. Jā, izaicinoši. Jā, visticamāk, tas jūs satrauks. Bet notikumi būs labi – priekpilna un kvalitatīva laika pavadīšana ar bērniem, jaunas, aizraujošas iepazīšanās, radošā dzirksts un iedvesma sevi izpaust, daudz vērtīgu un tālejošu ideju. Varat pārbaudīt savas attiecības ar veiksmi, jo tagad tā jūsu dzīvei būs pietuvojusies vistuvāk. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus un drosmīgi mesties iekšā visā, ko dzīve piedāvā, tā atklāsiet ne vienu vien savu talantu. Daudz prieka, tik jāatceras, ka jūsu prieks izpaužas ne tik daudz ekspresīvi un ārišķīgi, kā dziļi un intensīvi. Izklaidējaties un atļaujiet arī tikt izklaidēts.

Lauva

Ar šo nedēļu Lauvām lielākā daļa enerģijas būs novirzīta ģimenes dzīvei un dzīves vietas jautājumiem. Ja rodas ideja par kādiem īpašiem uzlabojumiem, kur vajadzīgs papildus ieguldījums vai pat kredīti, nesteidzieties, labāk balstieties uz savām faktiskajām iespējām. Pilnmēness iespaidā būs jāmēģina līdzsvarot vēlmi un pat nepieciešamību tikt pamanītam, gūt atzinību, ar jūsu ģimenes vajadzībām vai vienkārši vēlmi vairāk laika pavadīt pa mājām. Visvieglāk šo pretrunu sabalansēsiet, ja darīsiet visu lēni, plānveidīgi, soli pa solim, ar lielu pašatdevi un pašdisciplīnu. Nedēļas otrā pusē gaidāma ļoti vērtīga, atklāta un dziļa saruna ar kādu tev tuvu cilvēku, kas var sniegt lielu atvieglojumu.

Jaunava

Jaunavām tagad galvenais ir runāt un dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem savās zināšanās, sajūtās un lietu izpratnē. Attiecības ar māsu vai brāli, kaimiņiem vai kādu skolas laika mīlestību var kļūt par galvenajiem sarunu tematiem. Jūs varat iegriezties skolā, lai palīdzētu atrisināt ar bērna skolu saistītos jautājumus vai arī apmeklēsiet kādus kursus, vai tiklab arī pats uzorganizēsiet kādu kopā sanākšanu, lai savās zināšanās padalītos ar citiem. Runāšana ir tas zelts, kas šajā nedēļā jums var nest vislielākos ieguvumus. Pilnmēness ietekmē ar zināmu emocionālu piesātinājumu, jūsos var ataust jauna, daudz plašāka un provocējoši atšķirīga sevis un pasaules izjūta. Galvenais, saglabājiet uzticību sev.

Svari

Jūsu dzimšanas diena ir nosvinēta un laiks pievērsties savas bilances sakārtošanai. Kādi ieguvumi? Vai nav pārtērēts uz svinībām? Cik un kad jūs saņemsiet par savu ieguldīto darbu un laiku? Vai nav laiks algas pielikumam, bet varbūt arī darba maiņai? Atkārtošos atkal un atkal, ja esat neapmierināts ar savu ienākumu līmeni un pēdējā gada laikā neko lietas labā neesat darījuši, tad lūk, rit pēdējās nedēļas, kad to vēl var izdarīt ar maksimālām iespējām gūt sev vislabvēlīgāko rezultātu. Šis ir laiks, kad jūs varat gūt ļoti būtisku savas finansiālās situācijas uzlabojumu un nevis paļaujoties uz kāda labvēlību, bet ar paša darbu. Iniciējiet tikšanās un pārrunas, dariet kaut ko lietas labā, iespējas negaidīs jūs mūžīgi.

Skorpions

Daudz laimes jums – Skorpioni! Ir pienācis laiks šo pasauli pārvaldīt un vadīt saskaņā ar jūsu noteikumiem un nekas, ka jūs ne vienmēr ar tiem iepazīstināt apkārtējos. Tagad ir svarīgi būt ļoti vērīgiem un uzmanīgiem, rakt dziļi un atklāt realitāti, lai arī kāda tā nebūtu. Jūs raksturo intensitāte, drosme mainīties, drosme pateikt patiesību acīs, aizrautība un liels dziļums vārdos un darbos. Tikai jūs uzdrošināsities skaļi pateikt, ka “karalis ir pliks”. Šobrīd jūsu zīmē ir koncentrētas tik daudz enerģijas, ka diez vai pilnmēness ietekmētie apkārtējie “ļautiņi” spēs jūs kā ietekmēt vai nonest no uzņemtā kursa. Runājiet, dalieties, mācieties un māciet – vārdos ir spēks un tas var radīt jums jaunas dzīves iespējas.

Strēlnieks

No šīs nedēļas skaitot, ir atlicis tieši mēnesis līdz Strēlnieku laikam. Pēdējais mēnesis pirms dzimšanas dienas var izcelties ar lielāku vēlmi pēc kvalitatīva laika veltīšanas sev. Jums ir iekšēja nepieciešamība pārskatīt visu līdz šim paveikto un sasniegto, pafilozofēt un apcerēt aizgājušo. Šajā laikā ieteicams censties nepārpūlēties un saudzēt savu veselību. Jums ir jādot sev iespēja atjaunoties, iekšēji sakārtoties, lai būtu gatavi nākamajam, ļoti nozīmīgajam dzīves gadam. Pilnmēness ietekmē dilemma – kā sabalansēt ikdienas darbus ar jūsu iekšējo vēlmi vairāk noslēgties no apkārtējiem – tikai saaktivizēsies. Nedēļas nogalē ļoti vērtīgi būtu lasīt, mācīties vai aprunāties ar gudriem cilvēkiem.

Mežāzis

No šīs nedēļas Mežāžiem priekšplānā izvirzīsies draudzība, dažādas domu biedru vai kolektīvu aktivitātes. Kopējai laika pavadīšanai būs diezgan nopietna, dziļa un izzinoša ievirze. Ļoti vērtīgas būs sarunas ar skolotāju, mentoru, “kauču” vai citu zinošu kādas jomas profesionāli. Jūs ļoti mērķtiecīgi varat sākt strādāt pie sev vai sabiedrībai kopumā nozīmīgiem ilgtermiņa plāniem – kā plānota grūtniecība, tā arī politiska vai ar citu varu saistīta projekta iedzīvināšanu. Pilnmēness ietekmē kādi spontāni, radoši neprognozējami atgadījumi vai paša emocionālais fons, var patraucēt īstenot iecerēto. Šeit ieteicams pieturēties pie jūsu dabas dotā talanta savākties, disciplinēties un darīt to, kas jādara.

Ūdensvīrs

Šonedēļ Ūdensvīri būs orientēti uz panākumu gūšanu, visticamāk, profesionālo. Jums būs viegli noformulēt un atzīt tos mērķus un ambīcijas uz kuriem tiecaties. Biežāk kā parasti var norisināties sarunas ar varas instancēm vai vadību, kur sīkumiem var izrādīties liela nozīme. Jūs nebūsiet īpaši paškritisks un varat kļūt pat pārlieku pašpārliecināts, tā rezultātā būsiet drosmīgāks un vairāk atļausities. Pilnmēness ietekmē, jūs var skart kādi satraukumi ģimenē vai dzīves vietā, kas radīs papildus nemieru un grūtības atgūt stabilitātes sajūtu. Šādā gadījumā ieteicams ieplānot laiku sev, distancēties no visa un izbaudīt vienatni, kas ļaus sakārtot savu iekšējo pasauli un atgūt līdzsvaru.

Zivis

Zivīm šis ir emocionāls, bet arī ļoti labs laiks. Šonedēļ, vēl vairāk kā līdz šim, jūtu uzplūdā gribēsiet sajust plašumu un gūt jaunus iespaidus - dodoties ceļojumā, lasot grāmatu vai apgūstot ko jaunu. Vienīgi, kādi citi, kaut kad iepriekš izplānoti plāni un pienākumi, var piebremzēt jūsu iedvesmojošo un pacilājošo impulsivitāti. Arī planētu enerģijas rekomendē atcerēties par saviem plāniem un saistībām. Tā vai citādi, kontakti ar ārzemēm, ārzemniekiem, aprunāšanās vai konsultēšanās ar kādu viedu cilvēku būs ļoti vērtīga, transformējoša, dziedinoša un atbrīvojoša, ļaujot sajust spārnus uz savas muguras. Turiet rakstāmo vai telefonu pa ķērienam, lai varētu piefiksēt visas atklāsmes un idejas.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt