baby 2610204 1280Tieši 9. oktobrī, pl. 06:46 no rīta aizsāksies jauns Mēness cikls Svaru zīmē. Šī un nākamā diena iešūposies lēni un vairāk būs piemērotas prioritāšu sakārtošanai un aktivitāšu plānošanai vismaz uz nākamajām 28 dienām, kur drosmīgākās un jaudīgākās ieceres ieteicams ieplānot pilnmēness laikā, oktobra divdesmitajos datumos. Šajā Mēness ciklā priekšplānā izvirzīsies attiecības, partnerība, sadarbība un draudzība, sākot ar jaunu aizraušanos, kāzu plānošanu, kaislīgu attiecību izskaidrošanu, beidzot ar ienaidnieku iegūšanu uz mūžu vai pat tiesvedības procesu uzsākšanu.

No trešdienas, 10. oktobra, komunikācijā kļūsiet vērīgāki, uzmanīgāki, tiešāki un pat skarbāki. Tīri instinktīvi būs vēlme pateikt pēdējo vārdu un būt situācijas noteicējam. Tas padarīs kopsaucēja meklējumus īpaši izaicinošus un sarežģītus.

Tomēr vislabākos rezultātus gūsiet, ja būsiet taktisks, piedomāsiet pie sava snieguma estētiskās puses, sadarbosities, godīgi atzīsiet arī apkārtējo ieguldījumu un saglabāsiet objektivitāti.

Auns

Auniem jaunais Mēness cikls var izvērsties izaicinājumiem pilns, galu galā no jums tiks prasīta spēja sadarboties, ņemt vērā otras puses viedokli un prasme pielāgoties situācijām. Galvenās mēneša tēmas – partnerattiecības – biznesa sadarbības un/vai laulība, kā arī ar šiem jautājumiem saistītā juridiskā puse. Varat pārskatīt attiecības, vai kādus juridiskos jautājumus, intensīvi risināt dažādas ar cilvēcisko faktoru saistītās problēmas. Dzīve dabiski sagādās kādas pretrunas, dažāda izmēra risināmās “problēmiņas”, kas radīs šķēršļu sajūtu. Tomēr ņemot vērā jūsu dabisko entuziasmu pieņemt dzīves izaicinājumus, šāds fons jums tieši var sniegt vajadzīgo motivāciju un iedvesmu aktīvi rosīties.

Vērsis

Jaunais Mēness cikls Vēršiem sniegs iespēju pievērsties darbam, ikdienas pienākumiem un veselības jautājumiem. Ja jau sen plānojat uzsākt kādas regulāras nodarbes veselības un skaistuma saglabāšanas nolūkā vai noregulēt darba, ēšanas un miega ritmu, šī nedēļa tam ir ļoti piemērota. Ārpus tā, partnerattiecību tēma būs ļoti jūtīgs punkts jūsu dzīvē – intensīvas jūtas, pat kaislības, kāpumi un kritumi, emocionālā piesaiste un atkarība no otra viedokļa, greizsirdība, izskaidrošanās un izrunāšanās. Tas viss var izpausties diezgan pretrunīgi – bez otra nevarat, bet esot kopā – strīdi un kašķi. Tomēr potenciāls ir izveidoties ļoti dziļai, intīmai saiknei, jauna līmeņa uzticībai un tuvībai.

Dvīnis

Dvīņiem jaunmēness būs sarūpējis daudz izklaižu, jūsos uzvirmos ziņkāre un aizrautība meklēt jaunas pazīšanās vai hobijus. Ja ir bērni, daudz laika un enerģijas būs jānovirza viņiem. Jūs interesēs romantika un jaunu iespaidu gūšana, meklēsiet interesantas aizraušanās, laika pavadīšanas veidus un jaunus izaicinājumus darba vidē. Līdz ar trešdienu, darbam un ikdienas pienākumiem būs jāpieiet ar lielu rūpību pret vissmalkākajām niansēm. Attiecības ar kolēģiem būs intensīvas – vai nu kļūs dziļi personīgas vai vienam otru kontrolējošas, ar zināmu aizdomīguma devu. Centieties neiesaistīties intrigās un aprunāšanā, jo milzu deva produktīvās šī rudens enerģijas tad var aizplūst tukšās sarunās.

Vēzis

Vēžiem jaunais Mēness cikls saaktivizēs ar ģimeni un dzīves vietu saistītos jautājumus. Jūs labprāt un daudz laika pavadīsiet mājas vidē, uzņemsiet viesus un rūpēsities par kopējo komfortu. Šajā laikā jūs varat pārcelties, labiekārtot vai atrisināt jebkādus jautājumus saistībā ar savu dzīves vietu vai citu nekustamo īpašumu. Jūs varat izvēlēties pavadīt vairāk laika ar ģimeni, radiem un tuviniekiem, smelties savas dzimtas spēku un atbalstu. Sākot ar trešdienu – pievērsīsities bērniem. Ja nav pašiem savu – tad citu bērniem vai arī caur dažādām radošām nodarbēm modināsiet iekšējo bērnu sevī. Sirdī brīvajiem Vēzīšiem būs viegli iepazīties, iemīlēties un pazaudēt galvu kādās jaunās vai vecās attiecībās.

Lauva

Ar šo Mēness ciklu Lauvām pirmajā vietā izvirzās tikšanās, sarunas, norunas un rakstu darbi visdažādākajos jautājumos. Jūs labprāt pavadīsiet laiku ar draudzenēm kafetērijā, apmeklēsiet dažādus kursus un seminārus, galvenokārt, lai būtu iemesls vairāk iziet cilvēkos. Tāpat arī jūs varat atrisināt kādus “papīru” darbus. Tagad jūs lielu vērību pievērsīsiet savai tuvākajai apkārtnei – vedināsiet kaimiņus uz rudens talku pagalmā vai apvienoties kādam remonta projektam. Ja ir māsa vai brālis, būs vēlme aktīvi pievērsties arī viņu dzīvēm. Jums ir labas iespējas vēl daudz ko paveikt savā dzīves vietā – remonti, pārcelšanās, labiekārtošana vai jebkādi citi uzlabojumi, izmantojiet tās pilnībā.

Jaunava

Jaunavām jaunais Mēness cikls dāvās iespēju uzsākt jaunu profesionālo virzienu, sniegt jaunus pakalpojumus vai uzņemties kādus pienākumus, kas ļoti īsā laikā var rezultēties finansiālos ieguvumos. Tagad jums būs viegli sajust sevī vajadzīgo devu pašapziņas un savas vērtības izjūtu, lai līdz galam noticētu, ka esat šim nākamajam solim gatavi. Papildus tam, katrā sarunā jums būs tendence aizrakties līdz lietas būtībai, saknei, neatstājot novārtā nevienu niansi, nevienu sajūtu nokrāsu. Jūs ļoti labus rezultātus gūsiet no publicitātes, reklāmas vai dalīšanās ar apkārtējiem cilvēkiem. Tāpat jūs varat gūt lielu gandarījumu un izpratnes dziļumu kādos kursos, seminārā vai no jauniegūtām paziņām.

Svari

Svariem šī var būt nedēļa, kurā jūs sākat jaunu dzīvi - jauna pašapziņa, jaunas vērtības, jauni prieki un aizrautība. Sevišķi viegli tas būs tiem Svariem, kuri šajā nedēļā sagaidīs savu dzimšanas dienu. Jums ir labas iespējas gan nopelnīt pašiem, gan arī tikt pie visnotaļ iepriecinošām dāvanām. No trešdienas līdz pat oktobra beigām, jūsu domas un sarunas ļoti dabiski grozīsies ap naudu - vai nu kāda darījuma, lielāka pirkuma sakarā vai arī pārskatot savu ienākumu avotus un izvērtējot to atbilstību jūsu jaunajai dzīvei. Tāpat arī tieši trešdien un ceturtdien būtu jāuzmanās savu pašvērtējumu nesasaistīt ar naudas daudzumu makā. Tā vai citādi jums būs labas iespējas uzlabot savu finansiālo situāciju.

Skorpions

Jaunais Mēness cikls Skorpioniem aktivizēs visas noslēpumainās, kutelīgās un intriģējošās tēmas un sfēras, kur esat iesaistījies vai ko darāt, bet stipri paslepus no apkārtējās pasaules. Centrālo vietu var ieņemt īpašā divvientulībā pavadītais laiks. Paši jūs to uztversiet ar zināmu patīkamu satraukumu, jo tas iekvēlina azartu, kā arī rada varas un situācijas noteicēja sajūtu. Šis laiks jums būs gan izaicinošs, gan arī milzīgām iespējām bagāts. Trešdiena, ceturtdiena un piektdienas pirmā puse būs visjaudīgākās un arī bīstamākās dienas, jo tik spēcīgu enerģiju ir jāprot pārvaldīt. Šajās dienās, pateicoties kādam notikumam, spēcīgas emocijas var lauzties pāri malām. Harmonizēt tās vislabāk palīdzēs ūdens.

Strēlnieks

Strēlniekiem jaunais Mēness atnesīs jaunas idejas, iedvesmu un plānus kā vairāk pavadīt laiku ar draugiem un domu biedriem. Ļoti iespējams jūs kļūsiet par daudzu tikšanās reižu iniciatoru. Ja jūs kaut ko mācāt citiem vai esat aktīvi iesaistījies kādā kolektīvā, kur jūs kopā kaut ko skaistu darāt – dejojat, zīmējat, dalāties ceļojuma iespaidos vai jebko citu, jūs ar visu galvu būsiet iekšā šajās aktivitātēs. Savukārt, ja šāda interešu “grupa” nav, tad ļoti vēlēsities samotivēt vismaz vienu savu draugu kopā uzsākt kaut ko jaunu apgūt vai iesaistīties kādā kolektīvā. Tāpat jūs klusībā labprāt nodosities vērienīgu ilgtermiņa plānu kalšanai un gatavosities savam zvaigžņu gadam, kas sāksies novembrī.

Mežāzis

Mežāžiem šonedēļ kopā ar jauna Mēness cikla sākumu, būtu ieteicams fokusēties uz karjeru, mērķiem un panākumiem. Otrdiena un trešdiena būs piemērotas, lai izplānotu kādus nopietnus un diezgan ambiciozus plānus – intervijas, prezentācijas, tikšanos ar augstāk stāvošām personām, piedāvāt un pārrunāt paaugstinājuma iespējas, saņemt atzinību vai “zaļo gaismu” kādai iecerei. Sievietēm var realizēties mērķi saistībā arī ar privāto dzīvi, kad sabiedrības priekšā jūs iegūstat citu statusu, piemēram, sievas. Nozīmīgu lomu spēlēs arī draugi vai kāda interešu apvienība, kurai var izrādīties liela ietekme uz jūsu plāniem. Vislabāk visu risināt pa labam, atklāti izrunājot, jo meli un puspatiesības ātri nāks gaismā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem jaunmēness var sagādāt iespējas uzsākt kādas apmācības vai doties sen gaidītā ceļojumā. Priekšplānā izvirzīsies viss, kas palīdz pacelties virs ikdienības un gūt jaunu sevis un savas dzīves redzējumu, paplašināt redzes loku. Līdz ar trešdienu jūsu domas un jūtas būs pievērstas tam, kā sasniegt kādus savus mērķus un gūtu lielākus panākumus dzīvē. Šeit lielu lomu spēlēs tas, cik sakārtotas ir jūsu prioritātes un, vai jums nav kāds sens mērķis, ideja vai projekts ar kura veiksmi/neveiksmi jūs tiešā veidā saistāt savu priekštatu par panākumu esamību vai neesamību. Trešdien, ceturtdien un piektdienas pirmajā pusē, jūsu emocionālais fons un vērtības apziņa no tā būs tiešā veidā atkarīga.

Zivis

Zivīm jaunais Mēness cikls sarūpēs daudz iespēju atstāt aiz muguras, pagātnē kādus nederīgus ieradumus, uzskatus un pārliecības, t.sk., neadekvātu pašvērtējumu – kā mazvērtības, tā arī pārākuma sajūtu. Citiem vārdiem, jūs dabiski mainīsities līdzi visām tām situācijām, kuras dzīve jums piedāvās. Rezultātā jums var ataust jauna izpratne par sevi, savu dzīvi un tās uzņemto virzienu. Būsiet vairāk filozofiski un uz dziļu izziņu orientēti. Tagad jūsos tiks izslīpēts dimants, kas kādā sociāli daudz aktīvākā posmā atmirdzēs visā tā daudzšķautņainajā krāšņumā. Jūs viegli būs atrast ar grāmatu rokās vai kaļot kādus ceļojumu plānus. Dzīvei ir jābūt jēgpilnai un piepildītai, un tieši uz to jūs tagad tieksities.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt