running 573762 1280Šī nedēļa paies vēl nesenā pilnmēness gaisotnē. Praktiskās enerģijas ir to pilnbriedā, gatavas un nobriedušas nopietnam darbam un jēgpilnai laika pavadīšanai. Sākot ar šo nedēļu mūsu mērķtiecību, motivāciju un rīcību vairs neietekmēs dažādi bremzējošie faktori. Tas ar katru brīdi aizvien vairāk jūsos atbrīvos visas vasaras garumā uzkrāto apņēmību un sparu. Nepacietīgākie jau var iziet uz kādām drosmīgām iniciatīvām.

Visharmoniskāk šonedēļ vedīsies visi praktiskās dabas jautājumi, kur būs jāspēj apvienot – mērķtiecība, stabilitāte un drošība ar oriģinalitāti un netradicionāliem risinājumiem.

Sievietēm kļūs ļoti svarīgi attiecību jautājumi, bet vīriešiem – karjera, ambīcijas vai iekarojumi. Tas viss var radīt diezgan dzirkstoši dinamisku partnerattiecību tēmu. Labas iespējas gan iepazīties, iemīlēties un aizrauties, gan arī uzjundīt mīlas guni esošajās attiecībās, bet ja tas nekādi neizdosies – strīdi un savstarpējā rīvēšanās.

Nedēļa piemērota mērķtiecīgām nodarbēm!

Auns

Auns nedēļas sākumā vēl tā lēni un uzmanīgi, bet jau drīz vien apjautīs, ka sāk atgriezties dabiskais enerģiskums, sparīgums un, kas pats galvenais, vēlēšanās kaut ko labu sadarīt nepazudīs ikdienas darbu jūrā. Ja jums ir palikusi kāda nerealizēta ambicioza vēlme – karjera, amati, statusi, kādi izaicinoši mērķi, tad laiks tiem ķerties klāt. Pat ja jūs jau iepriekš to esat mēģinājis, bet lietas īsti nevedās kā iecerēts. Neļauj šai pieredzei aizēnot jūsu centienus, vasaras mēneši bija tikai izmēģinājums, eksperiments, īstie soļi un patiesie rezultāti slēpjas tajā, ko paveiksiet tagad, tuvākā mēneša laikā. Mīlas frontē arī iespējama lielāka dinamika nekā citkārt, tādēļ lieki nebremzējiet, jums tas ne īsti piestāv, ne padodas.

Vērsis

Vērsim šonedēļ atraisīsies enerģija ceļojumiem, zināšanām un redzes loka paplašināšanai. Ja kāda no šīm tēmām vairāku mēnešu garumā gaida, kad jūs beidzot mērķtiecīgi rīkosities, tad šis brīdis ir pienācis. Jūsos pieaugs darba spars un apņēmība darīt visu kas vajadzīgs, pat ko pavisam neierastu vai izaicinošu. Ļoti daudz laika un enerģijas varat veltīt bērniem vai dažādiem ar bērniem saistītajiem praktiskas dabas jautājumiem. Lai arī ikdienu tieksities pavadīt harmoniskā vidē un mierīgi nododoties saviem darbiem, kāds pretējā dzimuma pārstāvis vai tālejošās ieceres var neļaut līdz galam atslābināties un to izbaudīt. Šonedēļ būsiet romantiski noskaņots un labprāt pavadīsiet laiku ar mīļoto.

Dvīnis

Dvīnim tagad tikai jādod iespēju tikt pie vārda, ja vajadzēs izrunāsiet vilku no meža ārā un, ja sagribēsiet, flirtēsiet, izklaidēsiet, iepriecināsiet un aizrausiet jebkuru. Iepazīšanās un kontaktu dibināšana jums padosies viegli un dabiski. Būtu jāuzmanās sasolīt vai sarunāt vairāk nekā spējat izpildīt, tas var sagādāt kādu neomulīgu mirkli, bet arī var palīdzēt gūt panākumus. Kolektīvā jūs varat sajusties zinošs un būsiet gatavs dalīties savās zināšanās. Šobrīd atraisās jūsu iniciatīva un iekšējā motivācija, kas ļaus spert izšķirošus, kādam arī dzīvi mainošus soļus savā personiskajā izaugsmē vai biznesā. Bez tam, jūs varat nopietni izskatīt kādus kredītsaistību jautājumus dzīves vietas sakarā.

Vēzis

Vēzim šis laiks neļaus mierīgi gulēt uz lauriem. Tagad būtu jāplāno, jātiekas, jāraksta, jāvienojas un jākārto simts un viens sīkums saistībā ar bērnu palaišanu uz skolu, kādiem nesakārtotiem dokumentiem vai līdz šim atlikta projekta, procesa vai ieceres iekustināšanu. Šis laiks no jums prasa uzmanību pret detaļām un lielu drosmi. Vides pretestība var radīt smagnēju vai pat pesimistisku sajūtu. Tomēr šobrīd jums ir visi resursi, lai stātos pretī jebkuram dzīves izaicinājumam. Laulātajiem Vēžiem tuvākās nedēļas var būt salīdzinoši sarežģītas, attiecībās ir paaugstināts konfliktu risks. Šonedēļ bērni būs jūsu prieks un acuraugs, pie tam tieši mājās vislabāk spēsiet atpūsties un atgūt iekšējo harmoniju.

Lauva

Lauvām ir iespēja beidzot finišēt kādus ar darba pienākumiem, vidi, kolēģiem vai ar ikdienas rutīnas pārkārtošanu un pielāgošanu saistītās aktivitātes. Atlikušas vēl divas nedēļas, ko veltīt šeit nepieciešamajiem uzlabojumiem un šajā sakarā ikdiena var būt ļoti darbīga un aizņemta. Vārdos jūs būsiet dāsns un, labu gribot, viegli varat pārspīlēt vai piepušķot patiesību. Ja strādāsiet pie nākotnes plāniem, ļoti augsta varbūtība, ka būsiet pārmēru optimistisks. Paturiet prātā jebkuras ieceres finansiālo pusi, izpildītājus, birokrātiju un galveno mērķi. Šajā laikā jūs viegli varat iepazīties romantiskos nolūkos, sevišķi darba vidē. Tāpat arī jums piemitīs apbrīnojamas runas dāvanas, ko apkārtējie atzinīgi novērtēs.

Jaunava

Jubilārēm Jaunavām ir pienācis zelta laiks – romantiskajās attiecībās kūsā enerģija, ar bērniem saistītie jautājumi sāk sakārtoties un būsiet gatavs izklaidēties savā gaumē. Jūs būsiet salīdzinoši optimistiski noskaņots par savām finansēm un tam par pamatu var būt apkārtējo dāsnums un labvēlība. Tomēr savas patiesās domas un attieksmi par jebkuru situāciju jums vēl joprojām būs tendence no apkārtējiem slēpt. Ja spēsiet to pārvarēt, jums būs labas iespējas tikt sadzirdētam, gūt uzmanību un atzinību. Piektdiena prasīs spēju iziet ārpus ierastajiem priekšstatiem un rāmjiem, ļauties jaunām vēsmām, garšām un piedzīvojumiem. Savukārt svētdiena un pirmdiena būs piemērotas savu mērķu apzināšanai.

Svari

Svari šonedēļ jutīsies salīdzinoši labi. Jūsu dabiskā gaume, estētikas izjūta un tieksme uz harmoniskām attiecībām šajā laikā būs dabiski izpausta. Katrā gadījumā komunikācijā jūs ļoti piedomāsiet pie tā, lai nevienu neaizskartu un neaizvainotu, lai visiem, sevišķi draugiem, jūsu klātbūtne būtu patīkama. Tomēr tas nenozīmē, ka spēsiet izvairīties no attiecību asumiņiem, sevišķi partnerattiecībās, kur var būt kā patīkami satraukumi, aizraujoša kaislība, tā arī ķīviņi. Ļoti būtiski ir stāvēt ar abām kājām uz zemes un rēķināties ar praktisko dzīves pusi, arī ar ģimenes vajadzībām un dzīvesvietas jautājumiem. Tas palīdzēs atrast pareizo pieeju jebkuras problēmsituācijas atrisināšanai.

Skorpions

Skorpioniem atgriežas viņu dabiskais sparīgums. Jūs būsiet ļoti mobili un aktīvi, labprāt kaut kur dosities ar mašīnu un daudz laika pavadīsiet telefona sarunās. Jūs varat arī burtiski būt ļoti aizņemts risinot kādus tehniskas dabas jautājumus par transportu vai kādu ierīci. Jūs ļoti spēcīgi iestāsities par savu viedokli, kā rezultātā apkārtējiem var rasties iespaids, ka esat kašķīgs. Tā vai citādi, bet mainīt savas domas nebūs jūsu dabā. Šonedēļ jums ir arī labas iespējas izveidot jaunas attiecības, vairāk gan slepenas. Draugu tēma jūsu dzīvē paliek aizvien aktuālāka, labprāt brauksiet ciemos un kalsiet kopējus plānus, tāpat arī var uzrasties kādi papildus pienākumi, kas jāveic draudzības vārdā.

Strēlnieks

Strēlniekiem sāk atraisīties motivācija un apņēmība ko labu sastrādāt savas finansiālās situācijas uzlabošanas nolūkā. Šobrīd enerģijas ļauj spert kādus drosmīgus un izlēmīgus soļus, soļus, kuriem briedāt jau no pavasara. Neļaujiet pagātnes ēnām vai pieredzei ietekmēt jūsu nākotni, tagad jūs beidzot varat beigt taustīties tumsā vai pa pelēko šaubu zonu, rīkojaties. Pie tam, periods savā ziņā garantē, ka tas ko jūs darīsiet jebkurā gadījumā būs saprātīgi un praktiski labi pamatots. Papildus jums ir iespēja kādu draugu ieraudzīt pavisam jaunā gaismā, kas jūsos var iedegt arī mīlas liesmu. Šī aizraušanās var saasināt paškritisku attieksmi pret savu ķermeni vai dzīves līmeni, kā arī sniegt motivāciju to mainīt.

Mežāzis

Tuvākajās divās nedēļās Mežāzis būs gatavs nofinišēt visas tās situācijas, kuras pacietīgi ir gaidījušas savu kārtu jau no pavasara. Veiksies visi darbi, plāni un ieceres, kurās vajadzēs aktīvi izpaust iniciatīvu un pārliecību. Kāds ceļojums vai nākotnes projekts var veicināt jūsos vēl lielāku nopietnību, apņēmību un sistemātisku darbošanās, tomēr labāk veiksies, ja ļausities arī izklaidēm un atpūtai. Tas jums palīdzēs ieraudzīt notiekošo jaunā gaismā un, iespējams, rast arī radošākus risinājumus. Labs laiks lai mācītos un paaugstinātu profesionālās kompetences vai arī tieši otrādi – mācītu citus. Lai arī ne bez stresa un piepūles, jums var ļoti labi veikties jebkurās biznesa, darba un karjeras pārrunās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem vēl tuvākās divas nedēļas var nebūt tās pašas harmoniskākās, jūsu zemapziņā turpina nobriest spēks, pārliecība un apņēmība kādām lielākam dzīves pārmaiņām. Lai arī šī “nobriešana” jau notiek no pavasara, šobrīd tā ir iegājusi finiša taisnē un, kā jau uz noslēgumu, var sagādāt visspēcīgākos argumentus, notikumus un lūzuma momentus, pēc kuriem jau tālāk virzīsities citā ātrumā, neatskatīdamies. Jūsu uzmanības centrā tagad var nonākt biznesa uzsākšana, kredītu ņemšana, partnera naudas ieguldīšana vai pabalstu un atbalsta saņemšana. Ieteicams likt akcentu uz pacietīgu, praktisku un sistemātisku pieeju gaidāmā iekšējā un ārējā apvērsuma veikšanai. Labs laiks ceļojumiem un atpūtai.

Zivis

Zivīm atraisās enerģijas, lai sakārtotu ilgtermiņa plānus un ieviestu tajos kādu sistēmu. Aktivitātes ar draugiem var prasīt daudz vairāk laika un enerģijas nekā citkārt. Skaistums gan ieraugāmais un sataustāmais, gan attiecību harmonija, spēs jūs iekšēji mainīt, ļaujot kļūt par labāko sevis versiju. Tagad jūs arī dabiski tieksities uz šādām pārmaiņām. Domās, vārdos un plānos jūs jau to daļēji realizējat, bet papildinošu stimulu var sagādāt domubiedri. Bez tam, šobrīd jums ir ļoti aktuālas partnerattiecības un kvalitatīva laika pavadīšana kopā. Labs laiks ceļojumiem, zināšanu ieguvei vai nodošanai tālāk. Jūsos ir izaugušas kādas prasmes un kompetences, kuras būsiet gatavs parādīt apkārtējai pasaulei.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt