sky 3189347 1280Tikko ir noslēdzies aptumsumu koridors un ir aizsācies jauns mēness cikls, kas savā būtībā sniedz iespēju atbrīvoto enerģiju novirzīt jaunos aizsākumos. Tomēr, tā kā gandrīz visas planētas šobrīd rada retrospektīvu dzīves skatījumu, tad arī šis jaunais būs drīzāk labi aizmirsts vecais, vai iespēja iedot jaunu elpu senam sapnim. Pilnīgi no nulles veidot vai uzsākt ko jaunu, vēl joprojām nav ieteicams. Visam ir jāpieiet ar lielu rūpību, uzmanību pret detaļām – lēni un pamatīgi.

19. augustā Merkūrs atgriezīsies no sava retrogrādā ceļojuma un ar to noslēgsies prātu bremzējošais un komunikāciju pārpratumus veicinošais periods. Ļaujot pēdējo 3 nedēļu pārdomas rezultēt ar konkrētiem lēmumiem un atziņām. No šī brīža nav ierobežojumu parakstīt dokumentus, veikt pirkumus un aktīvi komunicēt ar pasauli.

Nedēļa piemērota, lai ar jaunu sparu nodotos senai iecerei!

Auns

Auni ir gatavi ļoti apņēmīgi, mērķtiecīgi un pamatīgi darboties kāda sena mērķa, profesionālo ambīciju vai plānu virzienā. Tagad jums piemīt gana liela fokusētība, savākties un izdarīt kaut ko pailgi novilcinātu. Vai nu bailēs, ka apņēmība var noplakt, vai arī aiz satraucoša prieka par to, ka beidzot ir skaidrs kurā virzienā doties, jūs varat būt pat pārāk stingrs, pašdisciplinēts, neelastīgs un taisnprātīgs. Tādejādi neļaujot sev apstāties un atpūsties. Arī izklaižu un bērnu sfēra vēl visu nedēļu būs ļoti aktīva un notikumiem bagāta, bet no 19. augusta arī šajā jomā sāks atšķetināties kādi jautājumi. Tagad mieru un labsajūtu visvieglāk atgūsiet ar savu partneri ar kuru kopā kļūsiet daudz maigāks un uztverošāks.

Vērsis

Vērši jutīsies diezgan labi. Jums piemīt laba gaume un nepieciešamība pēc harmoniskām attiecībām, sevišķi darba vietā. Tādēļ labprāt centīsities padarīt šo vidi estētiskāku un kļūsiet par vidutāju, jebkurā attiecību konfliktā. Pie tam, mīļā miera labad, jūs varat iziet uz neskaitāmiem kompromisiem pats ar sevi, nespējot pateikt tiešu “nē”. Ja ir kādas nenokārtotas formalitātes ar izglītību, kādu ceļojumu vai jūsu statusu kopumā, tad šī nedēļa būs piemērota, lai visu to beidzot nokārtotu. Lielu uzmanību vēl joprojām no jums prasīs ģimene vai dzīves vietas jautājumi. Jūsu partnerattiecībām ir laiks pāraugt jaunā līmenī un to visvieglāk būs ieraudzīt un apzināties ceturtdien un piektdien.

Dvīnis

Dvīnis vēl šonedēļ nebūs gatavas tā nopietni pievērsties darba jautājumiem. Jūsu domas un runas būs vairāk vērstas uz sevi, flirtu un izklaidēm, nu nekādi uz kaut ko ļoti nopietnu, sarežģītu vai loģisku. Jūsu ceļā var uzrasties ne viens vien sens paziņa, ar katru ir jāaprunājas un jāpadalās ar savu pasauli, kas var tiešām prasīt daudz laika. Ja jums ir skolas vecuma bērni, tad visa šī enerģija aizies, lai apgādātu bērnus ar visu skolai nepieciešamo, kur ļoti liela iespēja ir pārtērēties. Arī jebkāda kultūras programma, liks jūsu sirdij priekā sisties straujāk. Līdz ar svētdienu jūsu stiprākais instruments – prāts un valoda, pamazām atgriezīsies savā normālajā darba kārtībā, ļaujot atkal uz to paļauties.

Vēzis

Kamēr Vēži paši iecirtīgi ar savu prātu mēģinās izkalkulēt ko un kā labāk darīt ar savām finansēm, kā palielināt ienākumus, kā pareizi sevi novērtēt, ar kādiem talantiem, spējām un prasmēm vēl varētu ieinteresēt potenciālo darba devēju vai klientus. Tikmēr veiksme, iespējas un labas ziņas būs pašas gatavas doties jums pretī, vienīgais nosacījums, atgriezties pie savām sajūtām, ļaut sev atpūsties, priecāties un izklaidēties, neļaujot sev iestigt prāta loģiskajos argumentos. Sevišķi veiksies, ja ceturtdien un piektdien sekosiet savām emocijām. Savukārt svētdien gaidāms pēdējais sajūtu impulss, kas dos to pārliecību, lai tu spētu pārlekt pāri baiļu bezdibenim, veicot ticības lēciens nezināmajā.

Lauva

Lauvas vēl joprojām ir redzamākās, spilgtākās un svarīgākās šīs nedēļas enerģiju nesējas. Turpinoties jūsu jubileju mēnesim, jums ir labas iespējas dzīvot un svinēt savu dzīvi ar tādu vērienu, ka apkārtējiem vēl ilgi būs par ko parunāt. Jūsu valoda būs izsmalcināta, maiga un mierīga – ar vārdiem vien jūs spēsiet apburt un iedvesmot, vai arī panākt sev labvēlīgu sarunas rezultātu. Lielāks izlēmīgums parādīsies no svētdienas. Jūs varat atgriezties pie kāda sena sapņa realizācijas – par mājas būvniecību, pārcelšanos uz plašāku dzīves vietu, vasarnīcu vai eksotisku jūras ceļojumu. Pamazām norimst spriedze attiecībās, atrisinās konflikti un jums atgriežas darba spars, apņēmība un jauda darboties.

Jaunava

Jaunavām šī var izvērsties par finansiāli ļoti veiksmīgu nedēļu, jūsu darbs tiks atzinīgi novērtēts un jūs varat saņemt ne tikai atalgojumu, bet arī kādas dāvanas un citus dzīves bonusus. Vēl līdz 27. augustam jūs varat atrisināt un pabeigt visas “astes”, kas ir palikušas nenokārtotas saistībā ar bijušajām attiecībām. Līdz svētdienai turpināsies sarežģītākā un sevi visvairāk sabotējošā šķautne, kas mudinās analizēt un vērtēt, bet neļaus pielikt punktu. Tomēr tūlīt pēc tam, dažādi zemapziņas impulsi un neapzinātās ietekmes viena pēc otras aprims. Uz horizonta var parādīties kāds apjaušams sens sapnis saistībā ar partnerattiecībām, kurš tagad aizvien vairāk sāks ieņemt savu reālo formu.

Svari

Svaru zīmes estētiskā, apburošā un taisnprātīgā rakstura šķautne šonedēļ būs nepastarpināti un uzskatāmi izpausta. Jūs varat nodoties kā “šopingam”, garderobes atjaunošanai, tā dažādām skaistum procedūrām. Savukārt, ja jums būs jāpiedalās kādā oficiālā saviesīgā pasākumā, tad tur jūs jutīsities kā “zivs ūdenī”, atstājot vislabāko iespaidu. Visus jautājumus par taisnīgumu, godīgumu, līdzvērtīgu mantas dalījumu vai adekvātu novērtējumu, jūs uztversiet sakāpināti un pieiesiet ļoti rūpīgi. Vēl līdz svētdienai var sanākt nedaudz pamocīties ar neizlēmību vai situācijām, kurās nonākat, jo nespējat otram atteikt. Pēc tam gan izlēmīgums atgriezīsies un būs iespēja izkļūt no šaubu burbuļa.

Skorpions

Skorpioniem atgriezīsies spars un enerģija lieliem burtiem izrunāt visas puspatiesības un pelēkajā zonā atstātās situācijas. Jūs spēsiet salikt visus punktiņus uz “i”. Tās var būt sarunas ar vadību vai atkārtotas pārrunas par kādu amatu vai pozīciju, tie var būt arī kādi iestrēguši dokumenti un formalitātes, kuras līdz šim atstājāt novārtā. Pāri visam, jums tagad piemīt apņēmība un izlēmība visu sakārtot vai pabeigt. Ļoti intensīva jums būs piektdiena, kad jūsu emocijas palīdzēs noorientēties jūsu patiesajos šā brīža mērķos un interesēs. Savukārt no svētdienas atbrīvosies prāta slēdzienu pašsabotējošais akcents, ļaujot jums izdarīt kvalitatīvus slēdzienus un pieņemt galējus lēmumus.

Strēlnieks

Strēlnieku šā brīža galvenais akcents ir likts uz zināšanām, to ieguvi, vairošanu un dalīšanos. Vēl joprojām ir labs laiks ceļojumiem un sava apziņas horizonta paplašināšanai. Kādā no ceļojumiem vai sapņainā vienpatībā pavadītajiem momentiem, jums var uzrasties jauna vīzija, sapnis un cerība par to, kā jūs vēlētos iekārtot savu dzīvi nākotnē. Tā var būt kā fundamentāla atklāsme, ko savā galvā nepārtraukti pārcilājat jau no pagājušā gada decembra. Ļoti liela iespēja, ka šī atklāsme apvienos jūsu iekšējos pārdzīvojumus un sajūtas, ar ģimenes vēlmēm, vajadzībām un paša ideāliem. Līdz ar svētdienu jūs vairs neuzdosiet sev vienus un tos pašus jautājumus, jo atbilde jūsos jau būs nobriedusi.

Mežāzis

Mežāžiem atgriezīsies apņēmība, pārliecība un jauda par sevi iestāties un pārliecinoši izpaust. Varat doties uz atkārtotu darba interviju, noteikt toni kādā sapulcē vai prezentācijā, jo sevišķi risinot kādus iestrēgušus vai atliktus jautājumus. Birokrātiskajai pusei – likuma burtam un pieņemtajai kārtībai, šobrīd pievērsīsiet lielu vērību. Draugi vai domubiedri var sniegt iedvesmu kaut ko vairāk savā dzīvē pamainīt vai vienkārši “uzdrīkstēties sapņot”. Ja esat vadošā amatā, tad jūsu taktiskums un tolerance var būtiski uzlabot attiecības darba vidē, bet var arī tikt izmantots savtīgos nolūkos, esiet vērīgi, vai aiz jūsu smaida un labvēlības neslēpjas bailes apkārtējiem neiepatikties.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru dumpinieciskums var nedaudz pieklust, jūs varat doties atvaļinājumā vai sevi izpaust daudz pieklusinātākā un intravertā veidā. Jūs novērtēsiet iespēju pabūt divvientulībā vai pie dabas. Vēl pārsteidzošāk, jūs sev neraksturīgi varat tiešām spēt izbaudīt vienatni. Tādēļ, ja jums ir kādi sen atlikti darbi, plāni un aktivitātes, kuras prasa koncentrēšanos un darbošanos vienatnē, šis tam būs īstais laiks. Pagaidām vēl jūsos kaut kam ir jānobriest un pat kādas dzīves situācijas (kā pārpratumi un pārmetumi) var norādīt uz to, ka labāk sevi sociāli aktīvi šobrīd neizpaust. Visām idejām, aktivitātēm un iecerēm pieej kā spēlei vai piedzīvojumam, liekot akcentu uz sajūtām, ko gūsti no paša procesa.

Zivis

Zivīm priekšplānā izvirzās atkārtoti mēģinājumi pārveidot savu ikdienu tā, lai tā vairāk atbilstu jūsu šā brīža apziņas līmenim un sevis izpratnei. Tās var būt kā dažādas veselību nostiprinošas aktivitātes, tā arī pārrunas ar kolēģiem par līdzvērtīgu un adekvātu darba sadali, bet vēl kādai Zivtiņai – aktīva vēlme iemācīties ikdienā vairāk pieķerties savām radošajām un prieku nesošajām nodarbēm. Pārkārtojumi, pārmaiņas un eksperimenti, bet pāri visam iemācīties lielāko savu dienas daļu aizpildīt ar tām lietām un aktivitātēm, pēc kurām jau sen ilgojaties. Svētdien, jums būs iespēja izkļūt no saviem domu pinekļiem un sajust impulsu sekot tam sapnim, kuram briestat vismaz no 2017. gada decembra.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru