good night 3027664 1280Nedēļa paies gaidāmā Mēness aptumsuma noskaņās, kas būs novērojams no 27. jūlija pl. 22:30 līdz 28. jūlija pl. 1:19. Šis Mēness aptumsums būs kā pilnmēness uz steroīdiem – ļoti sakāpināts emocionālais fons, trauksmainība, daudz strauju, neapdomātu darbību, lēmumu un vārdu. Nekādā gadījumā – nemēģiniet noskaidrot attiecības, lieki neriskējiet pārvietojoties ar transportu, neesiet pārgalvīgi, saudzējiet savu veselību un nepārpūlaties. Noteikti būtu jāatsakās no apreibinošām vielām, kā arī jācenšas neļauties draugu izaicinājumiem un provokācijām. Nav ieteicamas nekādas jaunas, spontānas izdarības, plāni vai aktivitātes.

Tas kas būtu ieteicams ir vairāk sazemējošās darbības – radošie hobiji un izklaides, pastaigas un relaksējošas vannas, praktiskie darbi dārzā, virtuvē un saimniecībā. Tāpat arī rekomendējams ir daudz svaiga gaisa, kas palīdzēs izlīdzsvarot iekšējo nemieru. Ļoti vērtīgas var izrādīties sarunas un pasēdēšanas ar vistuvākajiem draugiem, kuru klātbūtnē jūtaties brīvi un varat no sirds dalīties.

Atsevišķi var izcelt, ka no 26. jūlija līdz pat 19. augustam iestāsies retrogradīgā Merkūra periods, kurš veicinās retrospektīvu skatījumu uz dzīvi, ļaus salikt punktus uz “i”, izstrādāt un atlaist pagātni, pabeigt iesāktos darbus, pārvērtēt, izvērtēt un sakārtot savu dzīvi, bet neuzsāciet neko jaunu, t.sk., neparakstiet nozīmīgus dokumentus un neveiciet lielākus pirkumus.

Nedēļa piemērota aktīvai rosībai – drošā, labi pazīstamā un ierastā vidē.

Auns

Auniem būs grūti nosēdēt uz vietas. Jūs gribēsiet kaut kur traukties, darboties un rosīties, doties sen atliktos izbraucienos vai izklaides pasākumos ar draugiem. Var uzrasties arī kāds cilvēks no pagātnes - sena aizraušanās vai izklaides biedrs. Ja gribēsiet neko neatliekot visu paspēt, var piezagties stress, neuzmanība un pārgalvība. Mēness aptumsums radīs spriedzi un haosu draudzībās, kompānijās un tajā, kā jūs adaptējaties pasaulei - darīt kā visi vai kā pats gribat. Neļaujaties provokācijām. Rekomendējamas fiziskās aktivitātes, mērenas intensitātes sports svaigā gaisā bez pārspīlētas sāncensības. Jūs esat sava ceļa gājējs un šīs nedēļas notikumi var palīdzēt jums to apzināties.

Vērsis

Nedēļas gaitā Vērsim aizvien vairāk pastiprināsies iekšējais konflikts starp mājas dzīvi, ģimeni un profesionālajām ambīcijām. Līdz ar piektdienas Mēness aptumsumu, neiecietība, nepacietība un emocionāla vēlme izrauties ārpus ierastās vides, gūt jaunus iespaidus un, globālāk skatoties – sasniegt savā dzīvē jaunas virsotnes būs maksimāli spēcīga. Tādēļ, ja arī sākat apzināties, ka dzīvē vēl ir tik daudz pēc kā tiekties, pieņemiet to zināšanai un neļaujaties emocionāliem pašpārmetumiem. Šis laiks ir domāts, lai jūs saskatītu un tiešām sajustu to, kas jums patiesi ir svarīgs, palīdzētu pamosties no ikdienības un ieraudzītu jaunas varavīksnes krāsas un zvaigznes, kurām pretī tiekties.

Dvīnis

Dvīnim tuvākās nedēļas var būt sarežģītas ne tikai aptumsuma koridora ietekmes dēļ, bet arī dēļ viņu zīmes aizbildņa – Merkūra retrogradīguma. Dvīņi vēl joprojām spēj domāt un dzīvi skatīt ar plašu vērienu, ir zinātkāri, vērsti uz attīstību un izaugsmi, vienīgi komunikācijā ieviesīsies vairāk atsauces uz pagātni, arī jūsu dzīvē var iegriezties ne viens vien sens paziņa. Periods nav piemērots kādiem jauniem projektiem, idejām, plāniem un pat pirkumiem. Iespējami pārpratumi dažādās norunās. Dokumentos būtu pastiprināti jāpievērš uzmanība smalkajai drukai. Uzmanieties no pārsteidzības un nepacietības. Nepaļaujaties uz veiksmi, bet rīkojieties pārdomāti un gudri. Labs laiks atvaļinājumam.

Vēzis

Vēzim šī var izvērsties par ļoti transformējošu un iekšējām pārmaiņām bagātu nedēļu. Nauda un ienākumi kopumā būs viena no galvenajām tēmām vēl mēneša garumā. Šis ir laiks, kad testēt, izvērtēt un pārskatīt savu naudas pelnīšanas veidu un ieviest tajā kādas nozīmīgas korekcijas, sevišķi, lai izskaustu pārmērīgu pieticību. Piektdienas nakts Mēness aptumsums var mudināt finansiālās situācijas uzlabojumus meklēt ģimenes budžetā, kredītos vai biznesā, tomēr nesasteidziet notikumus, ja iepriekš šeit neesi meklējis atbalstu, tad šis nebūs īstais brīdis tagad to sākt. Šīs nedēļas notikumi var palīdzēt apjaust kādus jaunus savus resursus un talantus, kurus ilgtermiņā attīstīt un izpaust.

Lauva

Lauvas ir gatavas izpausties – organizēt svētkus, izcelties ar dāsnumu un šiku, kāpt uz skatuves vai kā savādāk pievērst sev nedalītu apkārtējo uzmanību. Jūs pat varat pārcensties, tādejādi izaicinot un provocējot sabiedrību, bet jo sevišķi partneri. Ja šonedēļ svinat savu dzimšanas dienu, tad savās svinībās, cerībās un mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli mēģiniet ievērot mēra sajūtu. Tāpat arī var prognozēt, ka tuvākajā gadā jūs gaida kādi nozīmīgi, pat liktenīgi notikumi. Aptumsums ienesīs spriedzi savstarpējās attiecībās, tāpēc labāk tās tagad nemēģināt risināt. Jūsu pārliecība par sevi var atkārtoti sašūpoties, ja saņemtā atgriezeniskā saite neattaisnos jūsu gaidas, tikai šoreiz lai ļautos dziedināšanai.

Jaunava

Jaunavām lielākā daļa uzmanības un enerģijas tagad ir vērsta uz iekšējo pasauli, nodarbēm vienatnē vai tikai īpaši sirdij tuvu cilvēku sabiedrībā. Pastiprinās jūsu interese par noslēpumaino un acīm neredzamo pasauli. Tā iespaidā varat daudz lasīt, klausīties lekcijas, apcerēt, arī meditēt un pievērsties dievam. Jūsu dzīvē tagad būtu jānotiek dabiskam palēninājumam, kurā jūs atskatāties uz līdz šim paveikto un izvērtējat rezultātus, tādejādi sevi pamazām sagatavojot nākamajam, sabiedriski daudz aktīvākam dzīves posmam. Gaidāmais aptumsums var mudināt uzņemties lielu darba slodzi vai pievērsties veselības jautājumiem, kaut gan viss, kas jums patiesībā ir vajadzīgs, ir vienkārši laba atpūta.

Svari

Svariem var rasties nepārvarama vēlme ļauties spontānām izklaidēm un radošajam pacēlumam, no kā var ciest jūsu draudzība vai arī rasties problēmas ar jau agrāk ieplānotu darbu izpildi. Jūsu vēlmes var būt grūti atsekojamas un radīt dažādus pretrunīgus zemapziņas impulsus. Piemēram, spēcīga kaisle un iekāre, kas var novest pie neparedzētas dēkas vai pie neplānotas izšķērdības, ko vēlāk varat arī nožēlot. Labāk apzinieties šos impulsus un centieties atsekot, no kurienes tiem “aug kājas”, lai nekļūtu par savu iegribu vergu. Šonedēļ pavadiet vairāk laiku ar draugiem, dodiet sev iespēju izrunāt visu kas uz sirds. Lai arī cik grūti tas nebūtu, turiet solījumus un neatceliet iepriekš ieplānotās tikšanās.

Skorpions

Skorpioniem būs ļoti svarīgi tikt pamanītam, atzītam un novērtētam. Šonedēļ jūs dabiski tieksities pretī virsotnei, panākumiem karjerā un pašizpausmē. Tomēr gaidāmais Mēness aptumsums var sagādāt pašsabotējošu tendenci – nemieru, neapmierinātību un stresu, sevišķi, ja jūsu ambīcijām nebūs reāla seguma zināšanu, prasmju un pieredzes veidā. Līdz ar to, laiks var parādīt jūsu ieceres vājās vietas un palīdzēt tās novērst. Būtu ieteicams pārskatītu savus profesionālos mērķus, izvērtēt to aktualitāti arī uz doto brīdi un veikt tajos vajadzīgās korekcijas. Vēlams neko nesasteigt un neko jaunu pagaidām vēl neuzsākt, bet lieko enerģiju novirzīt mājas remontam, īpašai tuvībai vai sportam.

Strēlnieks

Strēlniekam šonedēļ veiksies labāk, ja spēs uz visu notiekošo palūkoties no filozofiskākas perspektīvas. Jūsu sarunas var īsti nevesties, bet rakstītais vai norunātais var būt atkārtoti jāpārskata. Visieteicamākais būtu doties ceļojumā, apcerēt savu dzīvi un atziņas pierakstīt dienasgrāmatā. Tomēr, ja tas nav iespējams, tad darbojaties mierīgi un pārdomāti. Visās norunās lieku reizi pārjautājat un pārliecinaties par savstarpējo sapratni. Mēness aptumsums ietekmēs jūsu mijiedarbību ar paziņām, brāli vai māsu, kaimiņiem, tīri tehniskā izpildījumā – mašīnu, telefonu, datoru un arī to, kā jūs komunicējat vai nododat informāciju, šajās tēmās gaidāmas testa situācijas. Nesasteidziet notikumus.

Mežāzis

Mežāžiem šī var izvērsties par ļoti transformējošu nedēļu. Visas jūsu šaubas, nepārliecinātība, nedrošība un vājības var uzpeldēt dzīves virspusē, sabotējot jūsu pašapziņu un vērtību sistēmu. Noslēpt, jūsuprāt, nepilnības, bet patiesībā – iekšējos ievainojumus, tagad vairs neizdosies. Vai tā būtu neapmierinātība ar savu ķermeni vai finansiālo situāciju, nekas vairs nebūs nomaskējams. Šī iekšējā spriedze palīdzēs ieraudzīt visu to, kur prasās kvalitatīvas pārmaiņas un uzlabojumi. Šobrīd ir laba iespēja jums izdziedināt savus kompleksus, nedrošību un iemācīties apzināti atvērties daudz plašākai un siltākai pasaulei. Iekšējam dialogam, intīmai tuvībai un atklāsmēm būs ļoti liela nozīme.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šajā nedēļā ir jābūt īpaši uzmanīgiem, jo gaidāmais Mēness aptumsums vistiešāk skars tieši jūs. Vēl nedēļas vidū varat būt noslēgti un noslēpumaini, kas, visticamāk, būs tikai klusums pirms vētras. Jums parādīsies liela vēlme sevi spontāni un provokatīvi izpaust, kas apkārtējos cilvēkus un pat sabiedrību var stipri izaicināt. Emocionālais nemiers neļaus nosēdēt uz vietas un radīs tādu kā urdošu sajūtu, ka vajag kaut ko interesantu un atšķirīgu. Cik var dzīvot vienu un to pašu “murkšķa dienu”? Caur šādu prizmu skatoties uz dzīvi, jums arī tiks dota iespēja ieraudzīt kā savādāk jūs varētu dzīvot, izpausties un mijiedarboties ar šo pasauli. Tikai reālās pārmaiņas gan labāk atlikt uz septembri.

Zivis

Zivīm šonedēļ vislabāk būtu nodoties aktīvai rosībai – vai nu darbam, vai mājas solim. Savādāk savā varā jūs var pārņemt dažādi zemapziņās impulsi un stimuli, kuriem var būt diezgan neapzināts un pašsabotējošs raksturs. Būtu jāuzmanās no noslēgšanās un laika pavadīšanas vienatnē, kur varat sadomāties un satraukties par ko tādu, kas draudzīgā kompānijā pazustu pats kā rasas lāse siltā saulē. Vēl Mēness aptumsums aktivizēs jūsu vēlmi būt noderīgiem un palīdzēt, šeit var būt dilemma – iesaistīties kādā projektā, organizācijā vai pievērsties dažādām paša iniciētām aktivitātēm turpat darbā, mājas vidē vai arī rūpēs par kādiem mājas mīluļiem. Ieteicams pievērsties veselībai un pārskatīt savu ikdienu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt