paint 2985569 1280Nedēļa paies pilnmēness noskaņā, kas iestāsies 28. jūnija rītā. Tādēļ kopumā nedēļa būs ļoti intensīva, darbīga, dinamiska un nemierīga. Šī pilnmēness galvenā tēma - kā iekšējo mieru un līdzsvaru saskaņot ar profesionālajiem un sabiedriskajiem pienākumiem un mērķiem. Var būt liels kārdinājums noslēpt savas patiesās emocijas un sajūtas, kādu solījumu vai gaidāmo panākumu vārdā saņemties, savākties, pašdisciplinēties un, neskatoties ne uz ko, tiekties uz iecerēto. Tomēr, jo vairāk jūs ignorēsiet savu iekšējo pasauli, jo spēcīgāk tā vienā brīdī izlauzīsies virspusē. Tādēļ galvenā rekomendācija ir atrast mirkli, kad tomēr ļaut vaļu savām jūtām, dusmām, skumjām, žēlumam, priekam. Neļaujiet sev palikt kā sastingušai mūmijai, kurai ārpus pienākumiem nekas cits nav svarīgs. Atļaujiet sev dzīvi piepildīt ar visām varavīksnes krāsām, garšām, smaržām un skaņām.

Sākot ar 27. jūniju, tuvākos divus mēnešus, būs izaicinoši sarežģīti iziet uz jaunām iniciatīvām. Šī perioda akcents ir mācīties pārvaldīt savu enerģiju, smelties spēku un pārliecību sevī, nevis citos, tomēr rēķinoties arī ar savu darbību ietekmi uz apkārtējiem. Tādēļ var būt tendence eksperimentēt ar savu spēku un ietekmi vai atgriešanos pie kādām senākām aktivitātēm.

Savukārt no 29. jūnija, visas vasaras garumā, domās un vārdos būsim radošāki, drosmīgāki, iedvesmojošāki, bet par paveikto arī lepnāki, vai pat lielīgāki. Labprāt pievērsīsimies bērniem, izklaidēm vai citām prieku nesošām nodarbēm. Tādēļ iespējama zināma pārsteidzība.

Nedēļa piemērota mērķtiecīgām aktivitātēm!

Auns

Auniem tuvākie 2 mēneši var būt sarežģīts laiks, jo jūsu dabiskā mērķtiecība, apņēmība un gribasspēks būs vājāk izteikts. Jūs netipiski sev varat kavēties vai sabremzēt savas iniciatīvas. Jūs varat sākt šaubīties vai svārstīties, vai arī jūsu aktivitātes var būt pārāk saraustīties – vērstas uz vairākām pusēm vienlaicīgi, attiecīgi zaudējot savu jaudu un efektivitāti. Vienīgais izņēmums, ja tas uz ko ir vērsts jūsu fokuss, būs balstīts jūsu iekšējā motivācijā un šajā jomā jums ir zināms dzīves rūdījums. Pilnmēness ietekmē var likties, ka laika visam ir par maz un tādēļ kaut kas ir jāziedo. Patiesībā, nekas nav jāziedo, ir jāatsakās no viltus komforta sajūtu sniedzošām lietām un aktivitātēm.

Vērsis

Vērsim tagad sevišķi patiks dārgs, grezns un uzmanību piesaistošs apģērbs, aksesuāri un mantas. Ja dosities iepirkties – noteikti pārtērēsiet savu budžetu, jo acis piesaistīs tikai pats labākais. Jūs mīlēsiet laiku pavadīt dārgos apartamentos vai īpaši greznās vietās. Varat apmeklēt greznākās Latvijas pilis un dārzus, mākslas izstādes un galerijas. Īpašu vietu jūsu sirdīs tagad var ieņemt interjera dizaina ekspozīcijas un veikali. Ja vēl neesat ticis pie pienācīgas dzīves vietas, šis sapnis ar jaunu sparu tiks uzjundīts. Tuvākajos mēnešos jūs varat darboties testējošā un izvērtējošā režīmā, lai tiktu skaidrībā ar saviem karjeras un privātās dzīves mērķiem. Pilnmēness ietekmē – nenobloķējiet savas emocijas.

Dvīnis

Vēl nedēļas pirmajā pusē Dvīņa domās un sarunās dominēs kāds kreņķis vai sirdēsti. Savukārt no trešdienas, visas vasas garumā, jūs būsiet daudz iedvesmojošāks, radošāks un drosmīgāks. Jūs būsiet orientēts uz to, lai ar saviem vārdiem atstātu spēcīgu iespaidu. Tādēļ, lai tiktu pamanīts, varat arī burtiski kāpt uz skatuves. Ceļojumiem un studijām šī vasara nebūs īsti piemērota, izņēmums, ja jums jāatgriežas pie kā labi pazīstama vai jāpabeidz iesāktais. Tāpat arī šovasar var tikt izaicināta un testēta jūsu ticība vai pārliecība. Pilnmēness ietekmē varat saskarties ar dilemmu - dzīvot šodienai vai ieguldīt nākotnē. Apzinies savu vēlmi pēc pārmaiņām un pārskati savas pašreizējās darba perspektīvas.

Vēzis

Vēžiem šī pilnmēness nedēļa būs diezgan spraiga, sevišķi tiem, kuri ir dzimuši jūnijā. Laiku pa laikam jūs mēdz pārņemt tieksme neklausīties savās emocijās un sajūtas, vai nu kādu profesionālo vai ģimenes pienākumu dēļ. Šādos brīžos jūs pazaudējat savu iekšējo vaduguni un uz kādu laiku kļūstat pat par darbaholiķi. Ja pēdējās nedēļās jūs esat dzīvojis šādā režīmā, tad pilnmēness ietekmē jūsu emocijas var pārraut šo iekšējo aizsprostu. Savukārt, ja tomēr emocijas jums izdosies noturēt aiz 7 atslēgām, tad jūs var apstādināt kādas negaidītas veselības problēmas. Atcerieties, šis ir jūsu svētku laiks, ļaujiet vaļu savām jūtām, esiet dabiski un atvērti. Tādi jūs patiksiet labāk gan paši sev, gan arī citiem.

Lauva

Pār Lauvām šobrīd dominē kādi zemapziņas impulsi vai arī slēpti nodomi. Šī iemesla dēļ būtu jāuzmanās no pārslodzes un pastiprināti jāsaudzē sava veselība. Pilnmēness ietekmē pastiprināsies iekšējais konflikts par to, kā sabalansēt savu ikdienas slodzi – no vienas puses ir kādi nospiedoši pienākumi un prasības, bet no otras puses – tik ļoti nepieciešamais laiks sev pašam un tuvajiem. Iespējams šīs spriedzes rezultātā aizsāksies ļoti lēnas, bet ļoti vērienīgas izmaiņas jūsu profesionālajos mērķos. Bez tam, jūs mīlēsiet sevi pasniegt vislabākajā gaismā, īpaši pievēršoties savam ārējam tēlam. Visas vasaras garumā jums būs tendence runāt un domāt vairāk par sevi, kas var arī izprovocēt kādu pretreakciju.

Jaunava

Vēl līdz ceturtdienai Jaunavas savās domās būs vairāk koncentrējušās uz draugiem vai kādām plānveida aktivitātēm. Savukārt no piektdienas, visas vasaras garumā, jūsu analītiskais prāts būs vairāk aizņemts ar kādiem eksistenciāliem, ezotēriskiem vai dziļi personiskiem iekšējās izziņas jautājumiem, piemēram, psihoanalīze vai meditācija. Tāpat arī labprāt iesaistīsities labdarības akcijās vai kādu atbalstīsiet grūtā brīdī. Papildus, šovasar, varat nodoties kādām piņķerīgām aktivitātēm, kur atkal un atkal viss būs jāpārskata, jāpārstrādā, jāpārskaņo u.tml. Šīs nedēļas pilnmēness ietekmē iespējams kļūt pārmēru vēsam, stingram vai rezervētam pret savu mīļoto vai bērnu, par ko pēc tam varat pārdzīvot.

Svari

Svari labprāt gozēsies uzmanības centrā. Tādēļ vairāk nekā parasti pievērsīsiet uzmanību savam vizuālajam tēlam, kurā var parādīties ekscentriska avangarda iezīmes. Tāpat arī jums var uzrasties kāds grandiozs ilgtermiņa plāns, kurā netrūkst ne šika, ne vēriena, ne gaidāmā slava. Iespējams visas vasaras garumā būsiet aizrāvies ar kādu mīlas objektu vai vispār dzīvosiet ar devīzi – dzīve kā svētki. Pagaidām gan šīs nedēļas pilnmēness būs vēl stipri sazemējošs, kurš provocēs sabalansēt darba un mājas dzīvi. Par iemeslu var kļūt kādi papildus pienākumi, rūpes un raizes, kas prasīs spēcīgu emocionālo savaldību. Rezultātā, jūs varat pat rauties uz darbu, lai atpūstos no nospiedošās ikdienas.

Skorpions

Skorpioniem vasaras galvenās tēmas ir stipri ambiciozas. No vienas puses, plānosiet, runāsiet, varbūt pat uzstāsities, lai virzītos drosmīgi uz priekšu gan profesionālajā, gan privātajā jomā. Savukārt no otras puses, būsiet aizņemts ar kādu savu nekustamo īpašumu, piemēram, pirksiet, pārdosiet, pārvāksieties, remontēsiet u.tml. Šī pati ietekme var sarežģīt attiecības ģimenē, jo mēģināsiet būt visur, līdz galam neesot nekur. Gaidāmo notikumu daba palīdzēs izvērtēt, cik lietderīgi jūs vispār izlietojat savu enerģiju. Pilnmēness gaisotnē pret apkārtējiem varat kļūt pārāk stingrs, prasīgs un kontrolējošs, ignorējot pat tīri cilvēciskas vajadzības. Neieciklējieties, paskatieties uz notiekošo plašāk.

Strēlnieks

Strēlnieki aizvien vairāk un vairāk būs pārņemti ar kādiem ceļojumu plāniem un, ja ne ceļojums, tad studijas jūsu profesionālisma celšanai. Attiecīgi, ja vasaru pavadīsiet Latvijā, tad, visticamāk, ļoti intensīvi mācīsities vai izbraukāsiet krustu šķērsu savu dzimto zemi. Atlikušie vasaras mēneši nav piemēroti, lai iegādātos mašīnu, datoru vai telefonu. Pilnmēness ietekmē ar jaunu sparu saaktualizēsies naudas jautājumi, ja tās ir nepietiekami, jūs varat pat sākt ekonomēt uz kādu savu pamatvajadzību rēķina, kas situāciju kopumā var tikai pasliktināt. Šis laiks ir milzīgu pārmaiņu priekšvēstnesis, jo saspīlētāka un nemierīgāka jums būs šī nedēļa, jo lielākas izmaiņas jūs gaida nākotnē.

Mežāzis

Mežāžiem šīs vasaras nozīmīgākās tēmas būs finanses, veselīga pašapziņa un pašvērtējums, arī risks un uzdrošināšanās, kādam pat sava biznesa uzsākšana vai nozīmīga paplašināšana. Līdz ar to, jums būs tendence domāt un plānot ar vērienu. Varat arī apdomāt kredīta ņemšanu, kaut arī vasara tam īsti nav piemērota. Personīgākā griezumā, šovasar daudz lielāku vērību varat pievērst ķermeniskai labsajūtai un dažādām dzīves baudām. Šīs nedēļas pilnmēness jums būs īpaši stipri jūtams. Jūsos dunēs iekšējā pretruna starp sevi un partneri, starp savām un sabiedrības vajadzībām, starp pragmatismu un jūtām. Šo spriedzi spēsiet atrisināt, ja būsiet atvērtāks pārmaiņām un radošākam situācijas risinājumam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrus ļoti stipri ietekmēs atlikušās vasaras kopējais fons, kas būs ļoti intensīvs, bet arī saraustīts. Jūsu pārliecība par sevi un savām spējām te uzradīsies, te atkal noplaks. Te būsiet gatavs gāzt kalnus, te atkal klusi, neviena nemanīts, nolīst kaut kur maliņā un atstāt visu pusratā. Šāda mētāšanās var turpināties tik ilgi, kamēr jūs tiksiet skaidrībā ar to, ko tad jūs īsti gribat, kas jūs patiesi aizrauj un, kas jūs spēj motivēt tik ļoti, lai tomēr spētu novest iesākto līdz galam. Pilnmēness ietekmē var pastiprināties zemapziņas impulsi, sevišķi, ja ilgstoši esi apslāpējis savas emocijas. Ieplāno laiku vienatnē, lai rastu iespēju visu uzkrāto izlādēt, izdzīvot un izlaist ārā no sevis.

Zivis

Vasara Zivīm būs ļoti piemērota kādam garākam ārzemju ceļojumam. Ja tas neizdosies, varat ļoti aizrauties ar kādu labdarības projektu vai “glābšanas misiju”, kurai ļoti ilgi iekšēji briedāt vai, ko agrāk esat jau darījis. Jūsu domas vairāk klīdīs ap ikdienas darbiem un pienākumiem, kurā iespējams šovasar ieviesīsiet kādas nozīmīgas, kvalitatīvas izmaiņas. Pilnmēness ietekmē var rasties iekšējā spriedze - kā lai visu paspēj? Jo, jau iepriekš ieplānoto vasaras aktivitāšu realizācija, var prasīt diezgan palielu iekšējo piepūli un stresa noturību, lai viss izdotos kā iecerēts. Harmoniskāk jutīsities, ja tomēr spēsiet atkāpties no iepriekš paredzētā plāna un atradīsiet vietu arī spontanitātei.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt