people 2295052 1280

Pats nedēļas sākums iekritīs vēl vecā mēnesī, bet jau trešdienas vakarā (pl. 22:45), sāksies jauns mēness cikls Dvīņu zīmē. Tādēļ līdz šim brīdim ir ļoti ieteicams izmest, atmest un atbrīvoties no visa liekā un savā dzīvē nevajadzīgā, bet jau ar jauno mēness ciklu, ceturtdienu un piektdienu, veltīt vairāk laika jaunu plānu kaldināšanai, nevis aktīvai rosībai.

Šis mēness cikls aktualizēs jūsu vēlmi paplašināt paziņu loku, daudz vairāk komunicēt, kādam arī paplašināt darbības lauku, ieviest ikdienā daudz vairāk kustības gan burtiskā, gan arī intelektuālā un virtuālā nozīmē. Darbosies princips – nav tādu problēmu, ko nevar atrisināt parunājoties ar kādu, sevišķi ar tuvajiem un mīļajiem.

Papildus tam, jau no otrdienas domas un runas būs vairāk orientētas uz mājas dzīvi, saimnieciskiem un ģimeniskiem jautājumiem. Savukārt jau ar ceturtdienu var uzrasties tāda kā lieluma mānija – gribēsies pašu to greznāko, dārgāko, skaistāko, kā arī pievērsīsiet lielu uzmanību, kādu iespaidu ar to visu atstāsiet uz apkārtējiem.

Nedēļa piemērota jaunu plānu kalšanai!

Auns

Nedēļas sākums Auniem būs vairāk piemērots, lai sakārtotu savu mantu un īpašumus, izmetot vai atdodot lieko, pārskatot savus ieņēmumus un pabeidzot iesāktos darbus. Jaunais mēness cikls aktualizēs visus ar saziņu, pārrunām un lietišķām aktivitātēm saistītos jautājumus. Laiks pārveidot, adaptēt un pielāgot savus plānus un ieceres reālām dzīves situācijām. Ieteicams ļoti nepieķerties tikai vienam konkrētam risinājumam. Vinnētājs būs tas, kurš spēs pielāgoties notikumu gaitai. Jūsu domas vairāk klīdīs ap ģimenes vai mājas jautājumiem, visticamāk, lai padarītu to maksimāli skaistu vai arī, lai noorganizētu kādu izklaides pasākumu. Jārēķinās, ka šobrīd jums piemitīs īpaši dārga gaume un var būt tendence pārmaksāt.

Vērsis

Vērsim nedēļas sākums būs ļoti piemērots, lai atbrīvotu savu telpu un dzīvi kopumā no visa kaitīgā, novecojušā un nevajadzīgā. Jau ar ceturtdienu atbrīvotajā vietā jūsu dzīvē var ienākt jaunas vēsmas – idejas, plāni un ieceres, saistībā ar kā jauna iegādi, jaunu darbības virzienu, darbu vai ienākumu gūšanas veidu. Diezgan daudz var sanākt runāt, risināt, kārtot vai pavadīt laiku ar bērniem, brāli vai māsu. Tomēr vislabprātāk jūs pievērsīsieties savai dzīves vietai, kur dominēs attieksme: mana māja – mana karaļvalsts. Šeit daudz vairāk gribēsiet pavadīt laiku un vislabāk spēsiet atpūsties, kā arī vēlēsities iegādāties kādus padārgus dizaina vai skaistum priekšmetus komforta palielināšanai.

Dvīnis

Pēdējie neapzinātie Dvīņu zemapziņas impulsi, kas vēl varēja radīt tādu kā iekšēju neapmierinātību, līdz ar mēness cikla noslēgumu, pilnībā izplēnēs. Tagad, 13. jūnija vakarā, sāksies jauns – tieši Dvīņu zīmi suminošs – mēness cikls. Šis mēnesis jums ļaus pilnībā izpaust savus dabas dotos sarunu vešanas un kontaktu dibināšanas talantus. Ja vēl profesionāli darbojaties jomā, kur tam ir liela nozīme, tad varat tikt īpaši pamanīts, izcelts un novērtēts, kas var palīdzēt tikt pie jaunām iespējām un kādiem bonusiem. Savukārt jūsu prāts kļūs vairāk uz subjektīvām vēlmēm un sajūtām orientēts un mazāk lietišķs un loģisks. Jūs ļoti centīsities apburt apkārtējos ar savām runas dāvanām un personību.

Vēzis

Vēzim palicis vēl pavisam nedaudz, līdz pilnībā, ar jaunu sparu sāks plūst viņa dabiskā enerģija. Šis laiks, īsi pirms Saules ieiešanas Vēža zīmē, var tikt izjusts kā sevišķi pagrūts. Tādēļ, būtu īpaša uzmanība jāpievērš veselīgam dzīves veidam un ritmam, kā arī jāsaudzē sava veselība kopumā. Ar jaunu mēness ciklu, ceturtdienu un piektdienu būtu ieteicams pavadīt laiku apcerīgā vienatnē, kur atjaunot spēkus, apdomāt visa iepriekšējā gada garumā paveikto, izvērtēt rezultātus un izlemt par tālākajiem, jūsu personības dzīlēs balstītajiem, soļiem. Bez tam, jums padosies savas domas, pārliecības un sajūtas izpaust apkārtējiem un sev viegli saprotamā veidā. Tāpat arī, sākot no ceturtdienas, jūs var pavadīt finansiālā veiksme.

Lauva

Vecā mēness noskaņās Lauvas vēl nedēļas pirmajā pusē var pārrevidēt savu kontaktu un draugu sarakstu vai atteikties no kādiem novecojušiem ilgtermiņa plāniem. Lai tūlīt pat, jau ar ceturtdienu un piektdienu, uzsāktu būvēt jaunus plānus un veidotu jaunas draudzības un attiecības. Jūsu domas būs vairāk orientētas uz iekšējo pasauli un dziļi personīgiem jautājumiem – sajūtas, izjūtas un attieksme uz visu notiekošo, cenšoties gūt lielāku izpratni par iekšējiem procesiem. Tāpat arī jums būs ļoti svarīgi un, salīdzinoši, arī viegli padosies atstāt ļoti šarmanta, gaumīga un patīkama cilvēka iespaidu. Šī iemesla dēļ varat vairāk pievērsties savam ārējam tēlam, skaistumprocedūrām un pirkumiem.

Jaunava

Jaunavām nedēļas pirmajā pusē vēl ir lieliska iespēja pabeigt dažādus lietišķos darbus, sakārtot dokumentus, noslēgt darījumus un ieviest skaidru un saprotamu kārtību it visā, tādejādi sagatavojot sevi jaunajam. Savukārt ar trešdienas vakaru, līdz ar jauna mēness cikla sākuma, Jaunavām aizsākās karjeras, profesionālo un personisko mērķu realizācijas laiks. Tādēļ, ceturtdien un piektdien veltiet laiku, lai izplānotu tuvākā mēneša aktivitātes, ļaujot sev būt nedaudz ambiciozākiem, mērķēt nedaudz augstāk, nekā līdz šim jūs to būtu darījis. Pie tam, ieteikums, domāt plašāk un savos plānos iekļaut arī domu biedru vai līdzīgi domājošo atrašanu, lai lietas vestos vieglāk un raitāk. Labprāt izbaudīsiet laiku vienatnē.

Svari

Līdz ar veco mēnesi, nedēļas pirmajā pusē Svariem būtu ieteicams atbrīvoties no kādiem iekšējiem rūgtumiem vai aizvainojumiem, ja tādi ir aizķērušies. Savukārt tūlīt pat, ar jaunu mēness cikla sākumu, ceturtdien un piektdien, veltīt laiku, lai noskaņotos burvīgam, jaunam mēness ciklam, kurā gaidāmi daudz jauni iespaidi, zināšanas, prieks un apziņu paplašinoši notikumi. Ieplānojiet tuvākajam laikam kādu ceļojumu, kursus, nometnes vai seminārus, ieaiciniet savā dzīvē jaunas izjūtas un pieredzi. Domās būsiet vairāk fokusēts uz kāda savu mērķa realizēšanu. Savukārt sajūtās vairāk tieksities pēc izklaides, prieka sagādāšanas, laika pavadīšanas kopā ar draugiem vai kādai iepriekš ieplānotai atpūtai.

Skorpions

Jaunais mēness cikls Skorpioniem sagādās papildus dinamiku, intensitāti un pārmaiņu enerģiju. Pat tad, ja īsti vēl nejūtaties tam gatavi, iekšā kāds mazs “velnēns” var urdīt pamēģināt ko riskantu vai ekstremālu. Tīri neapzināti jūs varat pasākt agresīvāk braukt ar mašīnu vai skriet pāri ielai pie sarkanās gaismas, sagādājot sev ne vienu vien nervu kutinošu mirkli. Ja jau esat pamanījis šādu tieksmi, tad zini, ka esat pat ļoti gatavs lielākām dzīves pārmaiņām un tās atlikt vai noliegt nav nozīmes. Tāpat arī laiks ir ļoti piemērots dažādām apmācībām, jaunām pieredzēm, ceļošanai un redzes loka paplašināšanai. Savukārt vislielāko motivāciju jūs smelsieties no iespējas gūt redzamus panākumus.

Strēlnieks

Ja nedēļas sākumu Strēlnieki vēl iesāks palēnām, pabeidzot iesāktos darbus un citas lietišķās aktivitātes, tad jau ar ceturtdienu būtu ieteicams pievērsties tiem plāniem un aktivitātēm, kas prasa nevis klusu un mierīgu darbošanos savā nodabā, bet gan spilgtu un pārliecinošu savu talantu un prasmju izpaušanu sabiedrībā. Jaunais mēness cikls tieši gādās par to, lai jums būtu vajadzīgā jauda un pārliecība sevi drosmīgāk un pārliecinošāk izpaust, nebaidoties no iekšējās vai ārējās pretestības. Šis periods izceļ nepieciešamību veikt vērienīgu darbu savā iekšējā pasaulē, sevišķi saistībā ar baiļu radītām bažām un nepārliecinātību. Jums var būt iespēja saņemt kādu dāvanu vai piedzīvot īstu veiksmi.

Mežāzis

Vecais mēness vēl otrdien un trešdien dāvās iespēju Mežāžiem ļoti harmoniskā veidā pievērsties iesākto darbu pabeigšanai, kā arī atbrīvoties no nevajadzīga un lieka smaguma savās dzīvēs, visticamāk, kas izpaužas kā vietā un nevietā uz sevi paņemti pienākumi un saistības. Jaunais mēness cikls jums aktivizēs dažādus ar darba jautājumiem saistītus procesus – darba, darba vietas, pienākumu vai kolektīva nomaiņa, kā arī sabalansētāka un veselīgāka dzīves ritma uzsākšanu vai nostiprināšanu. Jūs labprāt nodosities diskusijām un pārrunām par to, kā labāk atrisināt jebkuru aktuālo tēmu. Savukārt iekšēji vairāk tieksities uz vērienīgām, uzskatāmām, iespējams pat demonstratīvām, pārmaiņām savā dzīvē.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem gaidāmais jaunais mēness cikls būs īpaši nozīmīgs. Tas dāvās iespēju iepazīties, izklaidēties, atrast jaunu hobiju vai aizraušanos, kā arī gūt papildus prieku no dzīves kopumā. Tādēļ ceturtdien un piektdien veltiet laiku, lai ieplānotu kāda pasākuma apmeklēšanu, draudzīgu kopā sanākšanu, pieteiktos sen atlikta hobija apguvei un būtu gatavs ar savu nebēdnīgo dzīvesprieku aizraut līdzi arī visus pārējos. Domās gan jūs varat aizklīst kā to visu paspēt, lai saglabātu veselīgu miega ritmu un atpūtas brīžus. No ceturtdienas jūs būsiet gatavi sevi spilgti un grezni iznest sabiedrībā. Savukārt attiecībās ar apkārtējiem un dzīvesbiedru būs īpaši svarīga harmonija, labestība un savstarpējā saskaņa.

Zivis

Zivīm jaunais mēness cikls ar jaunu sparu ļaus pievērsties kādiem ģimenes vai dzīves vietas jautājumiem. Ja tajā ir nepieciešams remonts vai dizainiski uzlabojumi, tuvākais mēnesis būs tam pat ļoti piemērots. Tāpat arī papildus laiks un uzmanību būtu ieteicams veltīt ģimenei un ģimeniskām aktivitātēm, veltot arī papildus rūpes vecākiem un dzimtajām mājām. Plānu kaldināšanai tuvākajam mēnesim piemērotākās būs ceturtdiena un piektdiena. Domās un sarunās jūs diezgan daudz risināsiet dažādus ar bērniem saistītus jautājumus vai pievērsīsieties izklaidēm, randiņiem un romantikai. Ir paaugstināta iespēja iepazīties. Šobrīd ļoti svarīgi būs tikt pamanītam un novērtētam darba vidē un kolektīvā.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt