vērša zīmē
Saule vērša zīmē
27 grādā
svara zīmē
Mēness svara zīmē
12 grādā
Augošs mēness
Augošs mēness
11 mēness diena

woman 591576 1280Terapeitisko seansu cikls, kurā kļūt par savas iekšējās pasaules pētnieku, gūstot izpratni, atbalstu, spēku, iedvesmu un praktiskas zināšanas harmoniskas dzīves veidošanai.

meditation 1384758 640Iekšējā tīrība, atbrīvotība un dabisko dziedināšanās procesu aktivizācija. Mierīgās vai aktīvās, individuālās vai grupas nodarbības. Tas ir instruments, kas palīdzēs atklāt savu patieso būtību. 

pathway 1081989 640Profesionāla astropsihologa pakalpojumi - konsultācijas, prognozes, astropsiholoģiskā palīdzība gan klātienē Rīgā, gan caur internetu. Vairāk informācijas par pakalpojumiem šeit.

Produktu foto

Unikāla dāvana svētkos vissuperīgākajai, sievišķīgākajai un skaistākajai būtnei! Dāvana sev! Dāvana mīļotajai sievietei vai labai draudzenei. Ziedlapiņu mandalu orākuls – katra kārts kā dzīvs dabā veidots šedevrs, pilns smaržīgām rožu ziedlapiņām. Plus orākuls vēstījums uz katras kārts, kā skaists mīlestības pilns atgādinājums par būtiskāko.

Iepriecini sevi ar vasaras krāsām un garšām bagāto, vienlaicīgi sajūtās dziļo Ziedlapiņu Mandalu orākuls pasauli.

Ziedlapiņu Mandalu orākuls ir 64 kāršu kava ar īpašiem vēstījumiem. Uz katras kārts ir no tūkstošiem dzīvo rožu ziedlapiņām veidota mandala dabā, pārsvarā Latvijā, Rīgas apkārtnē. Katra no tām ir dzimusi dziļu, iekšēju atklāsmju ceļā, stiprinot ticību, mīlestību un spēju sekot savam ceļam, lai arī cik grumbuļains tas dažkārt arī nešķistu.

Uz katras kārts atradīsi ne tikai mandalas attēlu, bet arī Mandalu orākula vēstījumu, kas ir nodots ar savu enerģiju, domu un vibrāciju, kas radies intuitīvā ceļā, dzīvā dialogā ar dievu sevī.

Autores: Marika Magnolia (mandalu un vēstījumu radītāja), Edīte Meškovska (dizains un digitālais mākslinieks) un Jana Reķe (projekta kuratore un satura veidotāja).

Par mandalu orākulu vairāk (spied uz saites): Instagram vai Facebook

Iegādāšanās, sazinoties ar Edīti pa tālr. 29 722 566 vai rakstot uz info@dveselesspeks.lv

Tiešsaitē iegādāties iespējams ar karti, GooglePay šeit:

 

Ja vēlies saņemt aktuālo informāciju par DveselesSpeks.lv jaunākajiem ierakstiem vai organizētajiem pasākumiem, aicinu aizpildīt zemāk norādītos laukus. Ļoti aktīvi darbojos arī Facebook, tādēļ aicinu man pievienoties arī šeit, meklē zem nosaukuma #dveselesspeks vai #janareķe.

P.S. Informācija uz epastu tiks nosūtīta ne biežāk kā vienu reizi nedēļā. 

Paldies un uz tikšanos! 

 

 

rose 1033202 1920

Sevis izzināšana.

Ieklausīšanās savā intuīcijā.

       Sajust savu patieso būtību.

Ieraudzīt sevi un savu dzīvi jaunās krāsās.

Atklāt savu spēka avotu, kas vienmēr ir un būs ar tevi.

Terapeitisko seansu cikls “Iepazīsti sevi” ļaus tev atklāt sava spēka un prieka avotu, sajust savus talantus un apgūt ne vienu vien recepti harmoniskas un laimīgas dzīves veidošanai.

Citiem vārdiem – iepazīt sevi, lai tavā rīcībā būtu ”makšķere” un turpmāk tu spētu pats veidot savu dzīvi lielākā saskaņā ar savu patieso dabu.

Tīri praktiski tas nozīmē, ka galvenais fokuss būs uz to, ko tu stāsti un ko tu pieredzi seansā un arī ārpus tā.

Ko sevī ietver “Iepazīsti sevi” tikšanās:

 • Problēmas aktualizācija un risinājumi – pirmajā tikšanās reizē mēs iepazīstamies un nofokusējam uzmanību uz galveno tēmu, kuru risināt turpmākajās tikšanās reizēs. Palīgā ņemu arī tavu astroloģisko karti, lai izprastu kādu svarīgu dzīves pārmaiņu priekšā tu esi, kā arī identificēju tos veidus - metodes, kas tevi vislabāk harmonizēs un palīdzēs atrisināt aktuālo situāciju.
 • Iekšējās pasaules izziņas ceļojumi – ar viegla transa, holodinamikas vai meditācijas palīdzību veiksim ceļojumus, kas ļaus piekļūt iekšējiem resursiem, atgūt iekšējo mieru, atklāt dziļāko problēmas būtību un dziedināt to. Šis ir maksimāli maigs un humāns veids, lai savienotos ar patieso sevi, ar savu sirdi un dvēseli. Parasti rekomendēju 2 seansus veltīt tieši iekšējās pasaules izziņai, lai tu gūtu pati savu neatkārtojamo, autentisko iekšējo sajūtu pieredzi. Jebkurā gadījumā, vienmēr vadīšos no tavām vēlmēm un reālo sagatavotības līmeni. 

Ceļojumu tēmas katram būs individuālas, atkarībā no prioritātēm, sākot ar pašdziedināšanos, prāta nomierināšanu, meditācijas praktizēšanu "tīrā veidā", beidzot ar izzinošiem ceļojumiem uz iepriekšējām dzīvēm, dvēseļu pasauli vai transformējošiem ceļojumiem iekšējo bloku-šķēršļu noņemšanai (kas bieži ir psihosomātisku veselības problēmu cēloņi).

 • Dažādu psiholoģisko un ezotērisko metožu izmantošana (pēc nepieciešamības), lai tu spētu piekļūt savam iekšējam centram, sajustu savu patieso spēku un sadzirdēt savas iekšējās gudrības klusos čukstus. Bieži vien dažādu vienkāršu "mājas darbu" veidā.
 • Dalīšanās, lai izrunātu aktuālo, pārrunātu piedzīvoto un neskaidro. 
 • Noslēdzošā tikšanās - rezultātu nofiksēšanai un nostiprināšanai. Atkarībā no tavas reālās aktualitātes - nostiprinam rezultātu un izstrādājam reālistisku tālāko rīcības plānu. 

Piezīme - vislabākie rezultāti ir gūstami, ja tev būs motivācija apmeklēt šo seansu ciklu. Tuvinieki un draugi, kuri paši to nevēlas – nespēs gūt vajadzīgos panākumus, viņiem var ieteikt apmeklēt atsevišķu astropsiholoģisko konsultāciju.

Laiks, vieta un norēķinu kārtībacup 2315554 1280

Mūsu tikšanās notiek - tiešsaistē

Kopumā ir 4 seansi, katrs ilgs 1,5-2h.

Viena seansa cena – 55 EUR, maksājot par visu “Iepazīsti sevi” seansu ciklu uzreiz - 200 EUR.

 

Pieteikt konsultāciju

 

hand 1549399 1280

Dāvanu karte ir pārdomāts un brīnišķīgs veids kā iepriecināt sevi, draugu vai kādu mīļu cilvēku. 

 

Dāvana - DveselesSpeks.lv autores astropsiholoģes Janas Reķes piedāvātie pakalpojumi

 

Ar dāvanu karti visbiežāk izvēlas saņemt šādus pakalpojumus:

Kā iegādāties dāvanu karti:

1. Apdomā un izvēlies, kurš no sniegtajiem pakalpojumiem būtu piemērotāks.
 • Ja izvēle ir klātienes vai attālinātās konsultācijas, tad cena būs sākot no 55€. Izskatāmo jautājumu loks nav ierobežots, kā vien ar to, cik 60 min. var paspēt. Šis būs vispiermērotākais variants, ja īsti nezini saņēmēja vēlmes.
  DK dizains
 • Visos citos gadījumos cena ir jājautā atsevišķi.
2. Atsūtīt uz info@dveselesspeks.lv:
 • informāciju par vēlmi iegādāties dāvanu karti, norādot - personas vārdu, uzvārdu, kuru norādīt uz dāvanu kartes,
 • rekvizītus, ja ir vajadzīgs izrakstīt rēķinu;
 • jautājumu gadījumā - precizēt pakalpojumu saņemšanas nianses.
3. Viekt apmaksu ar pārskaitījumu saskaņā ar iesūtīto norēķinu informāciju.
4. Saņem dāvanu karti savā e-pastā ne vēlāk kā 24h laikā (kā voucher).