Janīna: "Jana, paldies par ieguldīto darbu situāciju analīzē, trāpīgajiem vārdiem un psiholoğiskajiem padomiem krīzes pārvarēšanai. Paldies par aprakstiem, kuri satricina. Katra sazināšanās ar Tevi uzmundrina, stimulē un pabīda uz priekšu pareizajā virzienā. PALDIES!"

 

Iveta: "Paldies Tev par milzīgo atsaucību un atbalstu ;) Tu tiešām esi izvēlējusies lietu, kas ir Tavs TALANTS! es nevaru nevienu vārdu pateikt, ka tas būtu lieks ;) (..) Liels Tev paldies, Jana ! Bez Tava atbalsta man būtu neizsakāmi grūti šie pēdējie mēneši, kā tumšā istabā ;) (..)"

 

Inga: "Ļoti liels paldies par Jūsu atbildi, tā bija tik izsmeļoša un izskaidrojoša ļoti daudzās jomās, nemaz nebiju gaidījusi ka tā būs tik plaša. Vēlreiz Liels Paldies. Lai Jums veicas Jūsu svētīgajā darbā - palīdzēt atklāt gaismu arī citiem cilvēkiem. Ar lielu pateicību Inga"

 

Dace: "Mīļš,paldies, Jana! No rīta izlasīju tavu sūtījumu, tik daudzas lietas apstiprinājās. Nauda, karjera, darbs nedrīkst dominēt... Pirms 15 gadiem es (..) No sirds pateicos, tev! Tas man bija ļoti svarīgi, lai izprastu pašreizējo situāciju. Gribēju atzīmēt, ka mājas lapai ir pasakains nosaukums! Tu dari ļoti svētīgu darbiņu, jo, lai kā mēs ieklausītos sevī, reizēm ir vajadzīgs skats no malas un tad var droši stūrēt tālāk savu dzīves kuģi! Lai tev saulains noskaņojums, prieka pilna sirds un daudz daudz mīlestības! :)"

 

Iveta: "Vēlreiz sirsnīgs PALDIES Tev  par vakardienas sarunu. Tas bija kas vairāk kā vienkārša saruna, jo mani  ir pārņēmis tāds iekšējs miers....ar vieglu lidojuma sajūtu..."

 

Baiba: "Mila, Jana! Es no visas sirds pateicos par Taviem sirsnigajiem un motivejosajiem vardiem. Es apzinos, ka viss bus labi nakotne, jo esmu laika gaita izkristalisejusi ko es konkreti velos. Vienigi man ir japiestrada pie merku formulesanas. Domaju, ka man vajadzeja Tavu apstiprinajumu manam nojautam. No sirds pateicos un novelu visu labako Tev visas dzives jomas!"

 

Anita: "Paldies par izsmeļošo atbildi, kas apstiprina manas izjūtas un notikumus, kas saistīti ar pagātni un iedvesmo mani iet savu izvēlēto ceļu šobrīd. Jā, pavisam nesen es arī priekš sevis formulēju šo iziešanu ārpus komforta zonas, kas man tik ļoti patīk (tur atrasties), tur man jāmācās vairāk sevi izaicināt un jāvairo sevī vēl vairāk drosmes.
Man ir par ko padomāt..., sajust īsto brīdi...un rīkoties. Man viss šajā atbildē noderēja.
Paldies vēlreiz par šo iespēju palasīt šos rakstus mājaslapā, palasīt atbildes uz jautājumiem, jo arī caur šim atbildēm  manā izpratnē ir ieviesusies lielāka skaidrība par man svarīgām lietām.
Paldies arī par vēlējumu nobeigumā. Ievēroju, ka visi jautātāji saņem ļoti dzīvesgudrus un vienkārši trāpīgus un jaukus novēlējumus.
Paldies. Ar mīlestību, Anita, Jelgavā"

 

Agnese: "Paldies vèlreiz par šodienas konsultāciju! Tik daudz par mani vēl neviens nebija stāstījis :)  (...) Ar saulainiem sveicieniem, Agnese :) "

 

Vita: "Liels PALDIES jums par vēstuli. Jā, ļoti daudz kas tieši tā arī ir. (..)  Mācos...tikt ar savām emocijām galā. Jūsu vēstule man palīdzēja. It kā savas gudrības pietiek, bet reizēm patiešām svarīgi, ka kāds no malas mazliet pasaka priekšā vai atbalsta, vai arī norāda uz kaut ko, ko nezināšanas vai emociju dēļ daru pilnīgi nepareizi."

 

Madara: "Liels Jums paldies par iedrošinošo un cerīgo atbildi :)! Darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu zvaigznēs rakstītajam piepildīties."

 

Velta: "Pārlasīju Jūsu rakstīto vairākas reizes un katru reizi atklāju ko jaunu. Pat sākumā sariesās asaras, ka tik daudz lietas tik precīzi aprakstītas par mani, par manām sajūtām un emociju dažādību. Ļoti lielu vērību piešķīru Jūsu rakstītajam par psiholoģiskajiem riskiem, jā taisnība (...)  Visā visumā esmu ļoti priecība par Jūsu sniegto aprakstu un noteikti ar Jums vēl sazināšos, un cerams arī klātienē. Liels Jums paldies!"

 

Santa:  "Liels paldies par atbildi. Tā apstiprināja manu patreizējo darbošanos (..) Lasot Jūsu vēstuli atkal apliecinās- Dievs vada katru mūsu soli, vajag tikai ļauties. (..) Lai dienas nastas nogulstas uz tevi viegli, un lai Dievs tevi ietin savas mīlestības apmetnī.( Īru vēlējums) Vēlreiz paldies par uzmundrinājumu!"

 

Zane: "Liels paldies par atbildēm un ieguldīto darbu! (...)  Tā jau laikam ir, ka lai mainītos kaut kas savā dzīvē, ir jāsāk pašai ar sevi :) Vēlreiz liels paldies un lai nezūd entuziasms palīdzēt līdzcilvēkiem!"

 

Aigars: "Pie Janas vērsos, lai labāk izprastu savus bērnus un viņu uztveri pret apkārtējo vidi. Sagatavotā astroloģiskā informācija bija profesionāla, skāra ļoti plašu jautājumu loku un ne tikai ar apbrīnojamu precizitāti apstiprināja manus novērojumus, bet arī atklāja jaunas nianses, ļaujot pilnīgāk saprast bērna uzvedību un emocijas noteiktās situācijās."

 

Edīte: “Griezos pie Janas Reķes, lai uzzinātu kādu studiju virzienu izvēlēties, kādu pieeju izmantot bērna audzināšanā, kā harmonizēt savas partnerattiecības, kā izmantot savas stiprās puses, lai gūtu panākumus karjerā.  Daudz kas dzīvē piedzīvots un pārdzīvots. 

Pateicoties Janas palīdzībai, šobrīd esmu vienu soli no studiju beigšanas, kas man tiešām patīk un interesē. Esmu iekārtojusies darbā, atbilstoši savai profesijai vēl nebeigusi studijas. Arī ģimenes dzīvē viss nokārtojas. Astroloģes Janas konsultācijas man devušas motivāciju un izpratni, kur virzīties un ko darīt tālāk. Viņas konsultēšanas veids man ir viegli uztverams un saprotams. Viņa pasaka to, ko sirds dziļumos jutu, bet nespēju apzināt. Tas ir apbrīnojami cik daudz iespējams pateikt pēc zvaigznēm. Janai tas izdodas tik viegli un harmoniski, it kā viņa būtu dzimusi ar šīm zināšanām.

PALDIES! Noteikti vēl tiksimies”

 

Kaspars: “Lai gan neesmu īpaši aizrāvies ar netradicionālo zinātni, pie astroloģes esmu bijis. Esmu izmantojis sertificētas astroloģes Janas Reķes pakalpojumus un jau pēc pirmā apmeklējuma biju patīkami pārsteigts par to, cik viegli un pozitīvi astroloģe prot iepazīstināt klientu ar astroloģiju kopumā un, protams, arī ar konkrētā klienta astroloģisko raksturojumu un prognozēm. Ja šīs atsauksmes lasītājam kaut nedaudz ir interese par astroloģiju un to, ko „sola zvaigznes”, tad noteikti iesaku izmantot Janas Reķes kā sertificētas astroloģes pakalpojumus.”

 

Everita: “Astrologs mani pārsteidza ar ļoti plašām un dziļām zināšanām un intuīciju izjūtot manu situāciju kopumā un ārpus tās. Jāatzīst, ka astrologs ir krietni vairāk par planētu izvietojumu pārzināšanu. Šeit ir nepieciešama gan psiholoģija un viedums, gan dzīves briedums, kuru sajutu konsultācijas laikā pie Janas.“

 

Zelma: “Jana, mīļš Tev paldies! Man bija ļoti interesanta un noderīga šī mūsu tikšanās. Laba viela pārdomām! (..)"

 

Jana P.: “Janu Reķi vērtēju kā profesionāli astroloģijas jomā. Zinu viņu kā astroloģi, kas nepārtraukti izglītojas, palielinot savas prasmes astroloģijā. Saskarsmē ar klientiem augsti vērtēju viņas prasmi iedziļināties katrā klientā, izanalizēt katra personību, sastādīt un izskaidrot personu astroloģiskās kartes. Sastādītās kartes ir dziļi analītiskas, kuras viņai izdodas parādīt un  izskaidrot ļoti labi saprotamā izteiksmes formā.  Janai ir labas komunikācijas prasmes, augsta profesionalitāte astroloģijas jomā.”

 

Inta: “(..) Man ļoti patika Tava konsultācija. Man pašai grūti noticēt, kā tik precīzi ir izpildījušās tavas prognozes. Šobrīd mana dzīve ir izmainījusies par 180 grādiem, esmu iemīlējusies un laimīga. Paldies!”

 

Everita K.: “Pie Janas aizgāju uz konsultāciju ap savu dzimšanas dienu, laikā kad gribas izprast pagātni un ielūkoties nākotnē. Man bija konkrēti jautājumi, kurus jau iepriekš nosūtīju Janai. Komunikācija ar Janu izveidojās laba, atbildes uz jautājumiem sniedza man saprotamā valodā (daudz neizmantojot astroloģiskos terminus). Ļoti patika, ka kādus jautājumus varēja izrunāt ne tikai no astroloģijas, bet arī no dzīves un psiholoģijas skatu punkta. Tas deva plašāku informāciju uz konkrēto jautājumu. Protams labi, ka konsultācijas laiks bija gana ilgs un visus interesējošos jautājumus varēja izrunāt nesteidzoties.”

 

Janeks: “Lielum lielais paldies Jana. Wow, izsmeļoša prognoze un rekomendācijas. Daudz kas izskaidrojas un izkristalizējas. Paldies!”

 

S.: “Jau vairs neticēju, ka astroloģijas jomā man var kāds ko jaunu pateikt, bet izrādījās, ka var. Guvu izpratni par daudzām astroloģijas niansēm manā kartē, kuras līdz šim vēl nezināju. Kā arī saņēmu svarīgāko – iedvesmu darboties!”

 

Marika: “Milzīgs paldies tev, Jana. Konsultācijas ierakstu esmu jau noklausījusies kādas 4 reizes, aizvien atklājot ko jaunu un vērtīgu tevis sacītajā. (..)”

 

Laura: "Pēc mūsu sarunas jutos ļoti labi un joprojām šo sajūtu izbaudu. Esmu (...) Vairāk domāju par mērķiem un to, kā sevi izpaust, realizēt, kādus hobijus gribētos izmēģināt. Par mandalu zīmēšanu joprojām domāju. Lasu mājas lapas, skatos seminārus un otrdien piedalījos pirmajā vebinārā manā dzīvē. Esmu pozitīvi noskaņota un domāju, ka paies laiciņš un vēlēšos vēlreiz tikties."

 

A.: "Beidzot ļoti precīzi aprakstītas manas izjūtas, esmu kādreiz pasūtījusi astrologa konsultāciju, bet sevi tajā neatpazinu, jā vienmēr esmu atšķīrusies no citu domāšanas un vajadzībām, arī savas iekšējās sajūtas dzirdu pavisam skaidri, tikai mīļā miera dēļ negribu to visu dzirdēt. (..) Esmu atsākusi mācības pec vairāk kā 20 gadiem un gribētu zināt savu potenciālu. Kā es varu pie Jums pasūtīt konsultāciju (..)"

 

Uģis: "Aizmirsu pateikt paldies par konsultāciju! (..) Gribu izteikt komplimentu par tiešo valodu, ko lietojat. Citi astrologi piemin planētas un stāvokļus daudz, bet tas tikai sarežģij. Tieša valoda ir tas, kas ir Jūsu spēks! Ceru, ka viss notiksies tā kā ir labāk. Paldies!"

 

Jana: "Vēlos pateikt lielu paldies par Jūsu vēstuli! Un kā arī izteikt sajūsmu par Jūsu pozitīvismu, kas jūtams cauri lasot vēstuli un par labajiem novēlējumiem atvadoties! :) Jūsu interneta mājas lapu uzgāju nejauši un pat līdz šim brīdim, pārlasot vairākas reizes Jūsu atbildi uz manu jautājumu, nespēju noticēt gan par to, ka esat atbildējusi, gan par to cik izmeļoši ir aprakstīts katrs sīkums. Varu likt roku uz sirds un godīgi teikt Jums vēlreiz lielu paldies! (..)"

 

Kristīne: "Fantastiski liels Paldies! par atbildi, par atvēlēto laiku un sajūtām, ko radījāt! Lasīju un nejutu nevienu lieku sajūtu tonīti, nevienu t.s. "nepareizu" uzsvaru. Tik ļooooti tas viss ir mans un par mani, it kā es pati sev to visu stāstītu :). Tik precīzi, tik neaprakstāmi, lai vienkārši pateiktu - taisnība! (..)"

 

Viola: "Milzīgi liels Paldies par manu Astroloģisko lasījumu!!! Tik daudz darbiņa un laika ieguldīts, ļoti patīkami pārsteidza. Paldies Jums! Tiešām vienreizēji! Kad saņēmu jusu atbildi, sestdienas vakarā.. Tik daudz un dažādu emociju nēma virsroku. Patīkami, satraukti, skumji.. bet viss uz pozitīvo pusi. Tik vienreizēji lasīt jūsu sakopto aprakstu.. un itkaa salikt lietas pa plauktiņiem.Atbildes par meitiņu,- tīrs pozitīvs lādiņš!!! Varbūt tikkai mazliet skumjāk,ka nesaņēmu sevī iekšēji tik ļoti cerošo atbildi partner attiecībās.. jā, redz šis ir Tavs visvairak sapasošākais cilvēciņš, kā jūs teicāt "ir jābūt tam klikšķim" :)  Bet kā jau pirms tam teicu, vissam savs laiciņš un vieta! :) (..) Jana, jūs darat vienreizēju darbiņu!, un Paldies jums par to!!!"

 

Pievienot komentāru

Komentāri  

#1 Rita 2017-06-21 15:45
Paldies par precīzu prognozi un psiholoģiskiem padomiem.
Citēt

Astropsiholoģe Jana Reķe

E-pasts: info@dveselesspeks.lv

Tālr.: +371 26 414 699

Skype: janareke