rose 1033202 1920

Sevis izzināšana.

Ieklausīšanās savā intuīcijā.

       Sajust savu patieso būtību.

Ieraudzīt sevi un savu dzīvi jaunās krāsās.

Atklāt savu spēka avotu, kas vienmēr ir un būs ar tevi.

Terapeitisko seansu cikls “Iepazīsti sevi” ļaus tev atklāt sava spēka un prieka avotu, sajustu savus talantus un apgūtu ne vienu vien recepti harmoniskas un laimīgas dzīves veidošanai.

Citiem vārdiem – palīdzēt tev iepazīt sevi, lai tavā rīcībā būtu ”makšķere” un, lai turpmāk tu spētu dzīvot saskaņā ar savu patieso dabu.

Ko sevī ietver “Iepazīsti sevi” piecas tikšanās:

  • Astropsiholoģisko konsultāciju – būtībā tu iegūsi pilnu savu astropsiholoģisko portretu, sākot ar savām rakstura iezīmēm, kur smelties iedvesmu, kā sevi sakārtot un sabalansēt un beidzot ar profesionālo ievirzi, dzīves uzdevumiem un ne tikai.
  • Iekšējās pasaules izziņas ceļojums (pēc izvēles) – ar viegla transa palīdzību veiksim ceļojumu, kas ļaus piekļūt iekšējiem resursiem, atgūt iekšējo mieru, atklāt dziļāko problēmas būtību un dziedināt to.
  • Dažādu psiholoģisko un ezotērisko metožu izmantošana, lai tu spētu piekļūt savam iekšējam centram, sajustu savu patieso spēku un sadzirdēt savas iekšējās gudrības klusos čukstus. 
  • Pāri visam – mūsu sarunas, kurās dalīties, izrunāt un pārunāt piedzīvoto, biedējošo un neskaidro. 

Piezīme - vislabākie rezultāti ir gūstami, ja tev būs motivācija apmeklēt šo seansu ciklu. Tuvinieki un draugi, kuri paši to nevēlas – nespēs gūt vajadzīgos panākumus, viņiem var ieteikt apmeklēt atsevišķu astropsiholoģisko konsultāciju.

Laiks, vieta un norēķinu kārtībacup 2315554 1280

Mūsu tikšanās notiek Rīgā (Iļģuciemā) vai pēc abpusējas vienošanās citviet.

Kopumā ir 5 seansi, katrs ilgs 1,5-2h.

Viena seansa cena – 45 EUR, maksājot par visu “Iepazīsti sevi” seansu ciklu uzreiz - 200 EUR.

 

Pieteikt konsultāciju

 

Pievienot komentāru

Astropsiholoģe Jana Reķe

E-pasts: info@dveselesspeks.lv

Tālr.: +371 26 414 699

Skype: janareke