Laipni aicināti 15. februārī no pl. 12. līdz 17:00 pievienoties semināram veltītam attiecībām ar mīļoto, draugiem vai pasauli kopumā.

* ja tu mēdz sevi pazaudēt attiecībās;
* ja tu mēdz samierināties un piekāpties;
* vai tieši otrādi, ja tu attiecībās nosaki toni, neproti iziet uz dialogu vai tev nevedas ar attiecību izveidošanu vispār;
* ja tu jūti vai jau zini, ka attiecības ir viena no svarīgākajiām tavas dzīves tēmām;
* tāpat arī, ja tu esi dzimis ar Auna vai Svaru zīmes akcentiem.

Visos šajos gadījumos šis seminārs tev palīdzēs saņemt tās atslēgas, lai tu būtu harmoniskāka, mīlošāka un kā pret sevi, tā mīļoto un pasauli kopumā.

Esat laipni aicināti,

Jana

Pieteikšanānās un jautājumi uz tālr. 26 414 699 vai jana.reke@gmail.com.

Norises vieta - Miera iela 101-3, Riga

Dalības maksa: 25e* vai 20e*/seminārs 1 cilvēkam (maksājot par 2 semināriem uzreiz vai nākot divatā)

Maketts2Izzini, kas slēpjas aiz iekšējiem konfliktiem, pretrunām, visām dualitātēm un sarežģītajām izvēlēm - atklāj savas dzīves galvenos uzdevumus!

Sešas lielās dzīves pretrunas, caur kurām mēs augam, attīstāmies un gūstam pieredzi. Sešas dualitātes, starp kurām mētājoties, mūsu dvēseles kristāls izslīpējas līdz dimanta mirdzumam. Sešas galējības, kuras nosaka, kāpēc mēs esam šeit uz zemes atnākuši un kas mums šajā ceļā ir jāapgūst.

Aicinu jūs uz semināru, kurā stāstīšu, dalīšos, iesim cauri praktiskajām situācijām jūsu dzīvēs, praktizēsim un mācīsimies iziet ārpus mētājošās dualitātes, spējot apzināti vadīt, integrēt un harmonizēt tās savā dzīvē.

resursucelsMēdz teikt, ka vienalga kas tu esi un cik daudz tu savā dzīvē paveic, ja tu neizdari to vienu galveno lietu, galveno darbu, dēļ kura tu šeit esi atnācis, visam pārējam nebūs nekādas nozīmes.

Caur 6 lielajām dvēseles mācībām dalīšos ar astropsihologa prakses laikā iegūtajām zināšanām par cilvēka dabu un dvēseles nospiedumiem tajā, kā arī zināšanām un pieredzi, kas ir ārpus laika un kādas sistēmas. Šī kursa pamatā tiks izmantoti astroloģijas arhetipi, bet pats kurss orientēts uz dzīļu psiholoģiju un garīgo izaugsmi. Stāstīšu saprotami par sarežģīto un tas būs noderīgi gan ar, gan bez priekšzināšanām astroloģijā vai līdzīgās ezotērikas nozerēs.

mandala 2734394 1280Sveicieni šajā svētku gaidīšanas laikā!

Aicinu ikvienu, gan aktīvos, gan pasīvos kursu dalībniekus un interesentus uz noslēdzošo SEŠU DVĒSELES CEĻU - DVĒSELES mācību kursu nodarbību.

Šī būs praktiskā nodarbība, kurā stāstīšu kā šīs zināšanas pielietot praksē.

Iedziļināsimies reālās dzīves situācijas un kā tās risināt, tagad jau zinot savu dvēseles ceļu. Tādēļ droši sūtiet savus jautājumus, situācijas aprakstus vai noskaņojaties ar tiem padalīties nodarbībā, kur arī izskatīsim jūsu reālos dzīves piemērus.

Gaidīšu jūs 4. decembrī, pl. 19:00-21:00, Lāčplēša ielā 36/3 (Mācību centra Saskarsme telpās).

Cena - 15e*

Lai skaists un svētībām pieliets laiks!

Jana

 

77337384 2565642716855857 4634308766521622528 oAstro stāsi Jaunajam gadam!

Stāstīšu, kāds astroloģiskais fona noskaņojums valdīs 2020. gadā – kādas būs galvenās tendences, kam vairāk pievērst uzmanību, kādas izmaiņas gaidāmas mūsu iekšējā pasaulē un sabiedrībā kopumā, kā arī izcelšu labākos un ne tik labos periodus.

Ko iegūsiet apmeklējot šo nodarbību?

  1. Palīdzēšu noķert sajūtu par to, kas mūs sagaida 2020. gadā
  2. Izpratni uz ko likt akcentu nākamajā gadā
  3. Labos un nelabos periodus, lai savlaicīgi saplānotu savas aktivitātes visam gadam

Tiekamies virtuālajā vidē! Tiešraide - 9. decembrī, pl. 19:30-21:00 (bezmaksas)

Pieteikšanās un reģistrācija uz tiešraidi šeit.