leaf 1551202 1920Aicinu jūs uz meditācijām piektdienu vakaros, kas tiks organizētas ērtā un plašā zālē, ļaujot mums nomest nedēļas spriedzi un stresu, atbrīvoties no iekšējiem konfliktiem un atjaunot harmoniju savā pasaulē.

Katra meditācija būs tematiski saskaņota ar konkrētā perioda astroloģisko un enerģētisko fonu un, balstoties uz to, strādāsim ar tām tēmām, kas būs gana nobriedušas un saskanīgas ar kopējo laika pulsāciju.

Papildus šajā rudens meditāciju ciklā klāt nāks ķermeniski orientētās prakses, kas ļaus sasniegt dziļākus iekšējos slāņus, sevišķi, lai tiktu galā ar spriedzi, dusmām, sāpēm, blokiem un dziļajiem zemapziņas konfliktiem.

Meditācijas vakara gaita:

  • sākumā nedaudz pastāstīšu par kopējām enerģijām un kam laiks būtu pateicīgs, par praktikas mērķi un uzdevumiem, noskaņai un pašizziņai piedāvāšu izvilkt Taro;
  • praktika ilgs 1h vai 1h15min;
  • pēc praktikas dzersim tēju, ja vēlēsities, savstarpēji padalīsimies ar pieredzēto, kā arī pašizziņai par paveikto piedāvāšu izvilkt papildus Taro.

Piemērots arī bez pieredzes vai kādām priekšzināšanām.

Nodarbības notiks katru piektdienu no 18. oktobra līdz 6. decembrim no pl.19-21:00, ja būs pieteikušies vismaz 3 cilvēki.

Adrese: deju studijas Inspirity telpas, Lāčplēša ielā 51, 2.st. 

Dalības maksa 10 eiro/nodarbība, maksājot uzreiz par 4 nodarbībām - 35 eiro.

Iepriekšējā pieteikšanās obligāta (meditācijas notiks ja būsim vismaz 3 cilvēki) uz tālr. 26 414 699 vai e-pastu: info@dveselesspeks.lv.

Tiekamies!

Jana Reķe, ezotēriķe, sirds centrētas dzīves praktizētāja un meditācijas ceļojumu vadītāja.

 

 

Informācijai:

Kas ir meditācija? Kāpēc meditēt?

Rekomendācijas:

  • apģērbam ir jābūt ērtam, brīvam, nekādi citi ierobežojumi nav, dāmas var arī svārkos, lai stiprinātu savas sievišķās enerģijas;
  • ēšana - pirms meditācijas  nevajadzētu neko smagu vai blīvu ēst, ja tomēr esat izsalcis, tad vieglu maltīti;
  • ja jūsos ir sakrājusies liela iekšējā spriedze, tad iespējams jums gribēsiet kārtīgi pasvīt, padomājiet par piemērotu apģērbu;
  • paņemt līdzi šalli vai pledu un siltas zeķes, lai pasīvajā meditācijas daļā būtu silti un omulīgi;
  • paklājiņi būs uz vietas, bet, protams, ar savu vienmēr ir labāk un patīkamāk.

Pievienot komentāru