leaf 1209899 1280Mēdz teikt, ka vienalga kas tu esi un cik daudz tu savā dzīvē paveic, ja tu neizdari to vienu galveno lietu, galveno darbu, dēļ kura tu šeit esi atnācis, visam pārējam nebūs nekādas nozīmes.

SEŠAS LIELĀS DVĒSELES mācības ir ceļš uz iekšējo viedumu, gudrību, kas slēpjas aiz visām dualitātēm. Ieskatīsimies dziļi savā un sev tuvo cilvēku pasaulēs un tās paternos, atklāsim dvēseles mācības - norādes, kas mums palīdz atrast savu ceļu, savu virzienu, izdarīt izvēles, pieņemt lēmumus, mainīt dzīves, atjaunot sevī harmoniju, citiem vārdiem - atgūt saikni ar savu dziļāko patiesību.

Šī kursa laikā atklāsim:

 • viedumu, kas slēpjas aiz visām lielajām dualitātēm, pretrunām, pretmetiem, rakstiem un paterniem ar kuriem savā dzīvē saskaramies;
 • iekšējo bagātību, instrumentus un resursus, kas ir jūsu rīcībā jau no dzimšanas, tādēļ bieži nenovērtēti vai pat nepamanīti;
 • to galveno virzienu, tiecību, uz kura piepildījumu tiecas visa jūsu būtība.

Šis kurss jums palīdzēs salikt galvenos akcentus, noteikt savas patiesās vērtības, apzināties galvenos dzīves uzdevumus un mācības, kā arī savas dvēseles gudrību un spēku.

Kursu vadīs - Jana Reķe, ezotēriķe, dzīļu psiholoģijas un dvēseļu stāstu pētniece, astropsiholoģe, sirds centrētas dzīves praktizētāja un meditācijas prakšu vadītāja, DveselesSpēks.lv autore.

"Caur 6 lielajām dvēseles mācībām dalīšos ar astropsihologa prakses laikā iegūtajām zināšanām par cilvēka dabu un dvēseles nospiedumiem tajā, kā arī zināšanām un pieredzi, kas ir ārpus laika un kādas sistēmas. Šī kursa pamatā tiks izmantoti astroloģijas arhetipi, bet pats kurss orientēts uz dzīļu psiholoģiju un garīgo izaugsmi. Stāstīšu saprotami par sarežģīto un tas būs noderīgi gan ar, gan bez priekšzināšanām astroloģijā vai līdzīgās ezotērikas nozerēs." ~ Jana

Nodarbību plāns:

 • 16. oktobrī - Ievada nodarbība
 • 23. oktobrī - Radošuma ass - individualizācijas ceļš (Lauva-Ūdensvīrs)
 • 30. oktobrī - Resursu ass - pieķeršanās ceļš (Vērsis-Skorpions)
 • 6. novembrī - Attiecību ass - identitātes ceļš (Auns-Svari)
 • 13. novembrī - Realizācijas ass - gādības ceļš (Vēzis - Mežāzis)
 • 20. novembrī - Kalpošanas ass - noderīguma ceļš (Jaunava-Zivis)
 • 27. novemrī - Zināšanu ass - izpētes ceļš (Dvīnis-Strēlnieks)
 • 4 decembrī - Fusion - miksēsim visu kopā un radīsim atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem

Dalības maksa par 1 nodarbību - 15 eiro, maksājot par visu kursu uzreiz 10 eiro/par nodarbību (pēdējā iespēja 23 oktobrī, iemaksājot 70eiro).

Norises vieta: Kosmozofijas institūta Saskarsme telpās, Lāčplēša iela 36-3, Rīgā (durvju kods 3 atslēga 3333, 2. stāvs).

Droši varat pievienoties uz atsevišķām tematiski interesējošām nodarbībām - par tēmas aktualitāti varat vadīties pēc savām sajāutām, kā arī pēc astroloģisko zīmju akcentiem (skatīt astroloģiskās zīmes nodarbību grafikā), kā arī nodarbību laikā varēsiet uzzināt vai tas ir arī jūsu vai jums tuvo cilvēku dvēseles ceļš.

Iegādei būs pieejami nodarbību audioieraksti.

Pieteikšanās un jautājumi, zvanot vai rakstot - tālr. 26 414 699, e-pasts: info@dveselesspeks.lv.

Pievienot komentāru