leaves 291024 1280Vasara un saule mūs turpina lutināt un telpās sēdēt ilgāk kā tas būtu nepieciešams nevienam vairs negribas. Tādēļ aicinu jūnija mēnesī pievienoties meditācijas ceļojumiem dabā, tepat pārdaugavā.

Daba vienmēr ir bijusi visdabiskākais un harmoniskākais veids kā atgriezt mūs pašus pie sevis. Tā izspēlē savu spēli mūžīgi mainīgā dejā ar dievu, kā harmoniska mūzika, netverama vibrācija, kuru intuitīvi uztveram katrs. Tādēļ tas ko telpās, mājās un ofisos mēs mēģinām panākt mākslīgi, dabā tas izdodas viegli un dabiski - nomierināmies, sākam elpot lēnāk un dziļāk, atgriežot ticību, pārliecību un daudz citu pozitīvu sajūtu.

Aicinu brīvā un nepiespiestā gaisotnē satikties, aprunāties, padalīties un pameditēt. Mācīsimies kopā apzinātību.

Tikšanās sākumā nedaudz pastāstīšu par šā brīža enerģijām, par to, kā palīdzēt sev nonākt dziļākā meditācijā un visu citu, kas būs aktuāls. Savukārt noslēgumā padalīšos ar meditācijas simbolu atslēgām, kā arī iedziļināsimies tēmās, kuras būs pacēlušās meditācijas gaitā.

Pašas meditācijas būs vairāk atslābinošas, vērstas uz stresa un ikdienas spriedzes atlaišanu un iekšējās mīlestības un harmonijas vairošanu savā dzīvē.

Tiekamies:

19. jūnijā, pl. 18:30, Nordeķu parkā.

26. jūnijā, pl. 18:30, Dzegužkalnā.

Pateicība par dalību: ziedojums

 

Uz tikšanos pārdaugavas parkos,
Jana

 

P.S.: 1) Lūgums, iepriekš pabrīdināt, ka būsiet (tālr. 26 414 699, e-pasts: jana.reke@gmail.com), bet ja nesanāk, sekojiet līdzi FB, lai uzzinātu norādes, kā mani atrast un citas operatīvās lietas.

2) Latvijas laikapstākļi ir neprognozējami. Meditācija var nenotikt kādos ekstrēmālākos laikapstākļos par ko tad ziņošu ar atsevišķu ierakstu šeit un pie FB notikuma.

3) Apģērbs un viss tavam komfortam atbilstoši laikapstākļiem jāsarūpē pašam.

4) Ja būs interese un atsaucība, arī jūlijā organizēšu meditācijas parkā. Tādēļ, raksti, dalies, komentē vai kā savādāk palīdzi man pamanīt, ka tas tev būtu svarīgi.

 

 

 

Pievienot komentāru