magnolia 4159218 1280Šo mēness aicinu pievienoties uz maija meditāciju ceļojumiem, kas būs veltīti savas patiesās būtības apzināšanai, stiprināšanai un pa ceļam, arī atbrīvošanai no kādas nastas.

Īpaši rekomendēju visiem, kuri vēlas atjaunot spēkus pēc darbīgas nedēļas, relaksēties, "uzlādēt baterijas", kā arī, ja gatavojaties kādām lielākām dzīves pārmaiņām.

Piemērots arī meditētājiem - "iesācējiem" un, ja vienkārši vēlies pamēģināt, neatkarīgi no meditācijas vakara galvenās tēmas.

  • 10. maijā - relaksējošs un uzlādējošs meditācijas ceļojums - Būtība - savas patiesās dabas apzināšanai un stiprināšanai, audzējot mīlestību un maigumu uz sevi un pasauli sev apkārt.
  • 17. maijā - izzinošs ceļojums iekšējo konfliktu risināšanai - Drosme būt! Uzzināsim tās sfēras, kurās ir vislielākās pretrunas starp apzinātajiem lēmumiem, izvēlēm un neapzinātajiem zemapziņas signāliem. Izņemsim sprunguļus no mūsu dzīves mērķu ratiem. Palīgā ņemsim arī Taro.
  • 24. maijā - Sirds centrētas dzīves praktizēšana darbībā - sarunu vakars par meditāciju, iekšējās pasaules piedzīvojumiem un visu citu kas uz sirds, kas mīsies ar (tiešām!) īsām meditācijas praksēm un praktikām.
    P.S. Ja nevēlēsies runāt, varēsi droši tikai klausīties ;)

Šajos meditācijas ceļojumos tiek izmantota simbolika un redzētie tēli, piedzīvotās sajūtas un izjūtas var palīdzēt izprast un iegūt lielāku skaidrību daudzos savas dzīves aspektos un jautājumos. Pēc meditācijas padalos ar galveno simbolu nozīmēm un skaidrojumiem.

Meditāciju vadīšu es - Jana Reke pieredzējusi meditētaja, sertificēta Ošo meditatīvo prakšu "facilitator", sirds centrētas dzīves praktizētaja un astroterapeits.

Pateicība - no 5 eiro

Norises vieta: Brīvības iela 99, 3. st., Rīga

Lūgums iepriekš pieteikties rakstot vai zvanot: jana.reke@gmail.com, tālr. 26 414 699.

Pievienot komentāru