milky way 1023340 1280Topošajiem un esošajiem astrologiem, kuri grib iedziļināties konsultācijas norises gaitā. Kā arī jaunajiem astrologiem, kuri baidās kaitēt klientam, kuriem trūkst pārliecības, vai kuri vēl meklē savu īsto pieeju darbam ar klientu.

Mani sauc Jana Reķe, esmu astropsiholoģe, kura aktīvi konsultē no 2015. gada. Pati pēc savas dabas esmu vairāk intraverta un agrāk diezgan spēcīgi slimoju ar dažādām mazvērtības kompleksu radītām bailēm un satraukumiem.

Tādēļ uzsākot savu astropsiholoģes privātpraksi, man vajadzēja saprast, pārliecināties, iziet milzīgu šaubu un baiļu pilnu ceļu, lai varētu pārliecināti justies un izpaust sevi kā šīs jomas speciālists.

Šis ceļš bija produktīvs, jo ļāva man uzdot jautājumus un rast visnotaļ noderīgas atbildes ar kurām vēlos padalīties arī ar tevi.

Daļa no šiem jautājumiem:
• Vai astroloģija vienmēr darbojas?
• Kāpēc pie vienādām astroloģiskajām pozīcijām skaidrojumi atšķiras?
• Par ko es kā astrologs nesu atbildību un par ko nenesu?
• Kā strādāt ar klientu, vadīt sarunu?
• Kā runāt par sliktām personības iezīmēm vai prognozēm?
• Kā nenodarīt pāri un kā nepārcensties?
• Ko darīt ar sarežģītiem klientiem, ar izteikti destruktīviem psiholoģiskajiem stāvokļiem?
• Kā neuztvert personīgi?

Kā arī noformulēju galvenos bāzes pamatprincipus, kas būtu jāievēro jebkuram ezotēriskās jomas speciālistam individuālajā darbā ar klientu, kuri aptver gan psiholoģiju, gan kosmosa likumus.

Aicinu brīvā, nepiespiestā gaisotnē pie siltas tējas tases iedziļināties šajos ar astropsihologa darbību saistītajos jautājumos. Saņemt jau pārbaudītas receptes, kā arī apmainīties ar pieredzi.

Tikšanās ir ieplānota 22. februārī, 17:30, Brīvības ielā 99.

Pateicība: 10 €

Lūgums iepriekš pieteikties rakstot info@dveselesspeks.lv vai uz tālr. 26 414 699.

P.S. Ja būs interese un atsaucība, plānoju šādus vakarus rīkot laiku pa laikam – tēmas turpināšanai un padziļināšanai.

P.S. (2) Astroloģijas virzienam nav nozīme, svarīgākais ir, lai jūs pats būtu cilvēkorientēts, tendēts palīdzēt otram cilvēkam.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt