Prognozu vakars22019. gads ir sācies ar lielu joni un milzu dinamiku, vieniem iekšēju, citiem ārēju. Aicinu apzināti pieredzēt un veidot šo gadu, reizi mēnesī tiekoties klātienē, lai izzinātu svarīgāko par gaidāmo periodu - noskaņotos un sagatavotos tam gan psiholoģiski, gan mentāli.

Ikmēneša sarunās un stāstos iepazīstināšu ar kopējo astroloģisko noskaņojumu, izcelšu tā radītās iespējas uzlabot dzīves kvalitāti, kā arī padalīšos kā vislabāk izmantot izaicinošākus laikus.

Šie vakari paredzēti ikvienam, kurš ir pamanījis, ka dzīve ir pilna likumsakarībām, un apzinās, ka šeit uz zemes mēs neesam nejauši. Ikvienam, kurš vēlas nonākt "uz viļņa", nevis pakļūt "zem buldozera". Savukārt, ja tev jau ir priekšzināšanas astroloģijā, šie vakari tev palīdzēs izveidot savu "saslēgumu" ar astroloģijas egregoru.

Gaidīšu jūs ik mēnesi, Brīvības ielā 99, 3.st.

Rezervē datumus savā plānotājā jau tagad: 1. marts, 29 marts, 3. maijs, 31. maijs, 28. jūnijs, 2. augusts, 30. augusts, 27. septembris, 1. novembris, 29. novembris.

Pateicība: 10 eiro

Par mani: Jana Reķe, astropsiholoģe, DveselesSpeks.lv un prognožu autore, meditatīvo ceļojumu vadītāja un sirds centrētas dzīves praktizētāja.

Iepriekš lūgums pieteikties rakstot uz e-pastu: jana.reke@gmail.com vai zvanot uz tālr. 26 414 699.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt