candle 1881144 1280Šajā piesātinātajā laikā un darbīgajā nedēļā, kad tik ļoti svarīgi ir palikt uzticīgiem sev, saglabāt iekšējo siltumu un gaismu, aicinu jūs doties kopējā meditatīvā ceļojumā, lai vairotu un stiprinātu gaismu sevī!

Pat zvaigznes šajā dienā nāks palīgā - daudz vieglāk būs saplūst ar savām iekšējām izjūtām, atbrīvoties no varbūt nedēļas gaitā uzkrātās spriedzes, pārslēgties no ikdienas darbiem un piepildīt sevi ar mīļumu, siltumu un gaismu.

Svece neko nezaudē, ja ar to tiek aizdegta cita svece. Gaisma ir tā enerģija, ar kuru daloties, tās kļūst tikai vairāk. Šajā dienā, šajā meditācijā, tieši grupas enerģija palīdzēs nokļūt vēl dziļākā, tīrākā un harmoniskākā apziņas stāvoklī. Tiekamies!

Meditāciju vadīšu es - Jana Reķe, dažādu meditācijas prakšu piekopēja un meditācijas ceļojumu vadītāja, sirds centrētas dzīves praktizētāja un sertificēta Ošo prakšu vadītāja.

Pati meditācijas ilgs aptuveni 1 - 1,5 stundu.

Cena: 5 eiro

Adrese: Brīvības iela 99, 3.st., Zelta kompass telpās, Rīga.

Lūgums iepriekš pieteikties, rakstot uz info@dveselesspeks.lv vai tālr.: 26 414 699

P.S. Ja esat salīgi vai jums meditācijas laikā patīk labāk atgulties, paņemiet līdzi siltās zeķītes, papildus šallīti vai plediņu un jogas paklājiņu, lai fiziskais komforts nenovērš uzmanību.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt