magnolia 4159218 1280Šo mēness aicinu pievienoties uz maija meditāciju ceļojumiem, kas būs veltīti savas patiesās būtības apzināšanai, stiprināšanai un pa ceļam, arī atbrīvošanai no kādas nastas.

Īpaši rekomendēju visiem, kuri vēlas atjaunot spēkus pēc darbīgas nedēļas, relaksēties, "uzlādēt baterijas", kā arī, ja gatavojaties kādām lielākām dzīves pārmaiņām.

Piemērots arī meditētājiem - "iesācējiem" un, ja vienkārši vēlies pamēģināt, neatkarīgi no meditācijas vakara galvenās tēmas.

  • 10. maijā - relaksējošs un uzlādējošs meditācijas ceļojums - Būtība - savas patiesās dabas apzināšanai un stiprināšanai, audzējot mīlestību un maigumu uz sevi un pasauli sev apkārt.

Majas lapai maijsMaijs būs skaists mēnesis, mīlestība virmos gaisā un spēsim patiesi nodoties dzīves svinībām, priekam un baudām.

Tāpat arī šis būs gana maģisks laiks, kas iekustinās kādus dziļākus un nozīmīgākus procesus mūsu dzīvēs.

Nedaudz par maģiju, brīnumiem un ļoti daudz par dzīvi kā priekpilnu piedzīvojumu.

Tiekamies piektdien, 3. maijā, pl. 17:00, Brīvības ielā 99, 3.st.

Pateicība: 10 eiro

Bonusā: mēneša Taro kārts + mēneša kalendārs (ar vai bez tranzītiem).

P.S. Iepriekš lūgums pieteikties uz tel. 26 414 699 vai e-pastu: jana.reke@gmail.com

spring 276014 1280Aprīļa meditācijas būs veltītas, lai ieaicinātu savā sirdī pavasari, lai atraisītu un atbrīvotu sevi no "karmiskajiem" valgiem, lai mēs būtu brīvāki un atvērtāki šai pasaulei un lai katrs pats kļūtu par savas dzīves radītāju un veidotāju!

Meditāciju izvēlētās tēmas atbilst astroloģiskā fona dāvātajām iespējām, tādēļ, var teikt, šajā pieredzē mums palīdzēs pat planētas.

5. aprīlī - īpašs jaunmēness meditācijas ceļojums - Dvēseles dārzs!

Jauns Mēness, jauns sākums, jauni mēs - iepazīsim savu dvēseles dārzu (kvalitātes, noskaņas, īpašības utt.), uzzināsim, kas ir jaunie šī pavasara dīgsti mūsos, kā arī, apzināti sēsim, stādīsim, laistīsim un kopsim tajā visu jauno un trauslo.

pavasarisAprīlī tā īsti tikai sāksies jaunā dzīve - pavasaris, idejas, ierosmes, iedvesma un kā jauna ieviešana, ienešana vai ielaišana savās dzīvēs.

Pēc marta jezgas, būs iespēja tā īsti saprast - kas tas viss, par ko tas viss un uz kurieni mūs ved.

Aprīlī būs gan laiks, kad pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt jaunas ieceres, gan sadraudzēties ar veiksmes mūzu, iemīlēties vai pat pievērsties kardinālai dzīves revolūcijai... par to visu smalkāk jau šo piektdien, 29. martā, pl. 17:00, Brīvības ielā 99. 

SpidolaBūšu sastopama SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ, kur piedāvāšu individuālās konsultācijas, kurās izzināt savu personību un dvēseliskās pieredzes atstātos nospiedumus šajā dzīvē, galvenos dzīves uzdevumus, tos instrumentus un metodes, kas visas dzīves laikā Tev noderēs kā labas ceļazīmes, lai pats spētu atjaunot iekšējo harmoniju un veidot savu dzīvi saskaņā ar tās augstāko potenciālu.

Tiekamies 11. maijā no pl. 12:00 visas dienas garumā Cēsu pils parkā.

Vairāk informācijas par Spīdolas salidojumu šeit.

Uz tikšanos Cēsīs,

Jana