forest 984413 1280DvēselesSpēks.lv autores un astropsiholoģes Janas Reķes piedāvātie pakalpojumi.

Konsultācijas un sesijas

Astropsiholoģiskās konsultācijas

Klātienes (Rīgā) vai attālinātās (telefons, internets) konsultācijas 1,5 stundas garumā - personība, dzīves iespējas, prognozes, attiecības, kā arī palīdzība emocionālās pašsajūtas pasliktināšanās un nemiera periodos.

Iepazīsti sevi

Terapeitisko seansu cikls pašizziņai - piecas iknedēļas tikšanās, kurās ar regulāru individuālu pieeju mērķtiecīgi strādājam pie izaugsmes, problēmsituāciju pārvarēšanas un iekšējā spēka apzināšanās.

Individuālās psiholoģiskās sesijas

Sadarbība ar katru klientu notiek individuāli, visbiežāk ar dažādu problēmsituāciju un pārejas periodu radītā nemiera un baiļu pārvarēšanu.

Dziedinošās sarunas

Tikšanās, kurās pārsvarā runā klients - sarunas, kuras orientētas uz psiholoģiskā līdzsvara atgūšanu caur izrunāšanos.

Konsultācija ģimenei

Atsevišķa konsultācijas veids, kurā vienlaicīgi tiek strādāts ar vairākiem ģimenes locekļiem: sieva, vīrs, māsa, brālis, mamma, bērns utt. Konsultācija ir orientēta uz savstarpējo izpratni, atbalstu un attiecību uzlabošanu (netiek iztirzātas dažas ļoti privātas nianses un personības dzīļu psiholoģija). Cena: 40 eiro par katru cilvēku (konsultācijas ilgums ~1h/uz katru cilvēku).

Jautājums-atbilde

Ja tev ir 1 vai 2 ļoti konkrēti jautājumi, tev ir iespēja saņemt kodolīgu atbildi tikai uz tavu jautājumu rakstiski vai telefoniski. Atbilde ietver individuālu pieeju, sniedz īsu skaidrojumu, bet ne visu aptverto nianšu izskaidrojumu (kas izriet no personības analīzes, dzīves uzdevumiem u.tml.) Cena tiek piemērota individuāli, atkarībā no jautājuma specifikas. 

Papildus servisi:

  • Dzimšanas laika precizēšana - papildus maksas pakalpojumus, gadījumā, ja nav zināms dzimšanas laiks. Cena tiek noteikta individuāli.
  • Konsultācija klienta izvēlētā vietā (Rīgas robežās) - piemaksa pie pakalpojuma 15 eiro.
  • Dāvanu karte - iespēja uzdāvināt DveselesSpeks.lv autores un astropsiholoģes Jana Reķes piedāvātos pakalpojumus.

Plašākai publikai, grupām vai kolektīviem

Rakstu sagatavošana

Astroloģisko un psiholoģisko rakstu un pētījumu sagatavošana mēdijiem un projektiem.

Lekciju, praktiku un meditāciju vadīšana

Vadu nodarbības astroloģijas, psiholoģijas un garīgās izaugsmes jomā, kas ietver arī psiholoģiskas un meditatīvas prakses. Izstrādāti un vadīti kursi: "Prāta daba un tā savaldīšanas mehānismi" (8h), "Emociju daba un harmonizācija" (8h), "Ideju radīšanas process darbam un ikdienai" (8h).

Ošo aktīvās meditācijas grupām. Individuālās meditatīvās prakses atrašana. Dažādiem mērķiem izstrādāti meditatīvie un transa iekšējās izziņas ceļojumi.

Galvenais fokuss - iekšējā tīrība un apziņas paplašināšana caur izpratni un vienkāršām darbībām.

Pašapziņas sapulces - atbalsta grupa

Dieviešu vakari - sievišķīgās enerģijas iepazīšanai

Intereses gadījumā sazināties ar Janu Reķi zvanot uz nr. 26 414 699 vai rakstot uz info@dveselesspeks.lv.

 

Astropsiholoģe Jana Reķe

E-pasts: info@dveselesspeks.lv

Tālr.: +371 26 414 699

Skype: janareke