lavender 3576132 1280Trauksme, nemiers, stress, pat panikas lēkmes, visiem šiem stāvokļiem ir kaut kas kopējs, bailes. Citiem vārdiem, tā ir organisma reakcija uz reālu vai iedomātu baiļu situāciju. Šajā nelielajā rakstā esmu apkopojusi praktiskos soļus, ja jums ir ieildzis nemiers, trauksme, stress vai satraukums par kaut ko, kā rezultātā – esat saspringti, nespējat atslābināties, slikti guļat, grūtības koncentrēties, sajūta, ka kaut kas nav kārtībā u.tml.

Tātad, secīgi praktiskie soļi, lai tiktu galā ar trauksmēm:

1. Atzīt, ka mums ir trauksme (nemiers).

Lai vispār varētu kaut ko darīt lietas labā, mums no sākuma ir jāsaprot, ka mums kaut kas kaiš.

Piedāvāju iespēju noskatīties Instagram ierakstu no 10.06.2020 tiešraides: Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī. Sadarbībā ar @pilsetas_dzivesstila_retriti un piedāvāto programmu "Sievietes Maģija". Visi ieraksti, kopā ar daudzu citu speciālistu praktikām: ej.uz/sievietesmagija2020 . Ar manu kodu: REKE20 (20% atlaide).
1. daļā Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī.
2. daļa Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī kopsavilkums un galvenie akcenti

Lekcija "Dvēseles spēka ceļazīmes" ir zelta pamats savas saiknes atjaunošanai un stiprināšanai ar savu dvēseli.

Ierakstīts un publicēts: 2020. gada 11. maijā Spīdolas skolas un Veselības prakšu un seno zināšanu e-festivāla SPĪDOLAS SALIDOJUMS ietvaros.

girl 2696947 1280Mūsu iekšējās robežas ļauj mums saprast, kur esam mēs un kur vairs neesam, atdalot sevi no otra, patīkamo no nepatīkamā, piestāvošo no neiederošā, par ko es nesu un par ko nenesu atbildību, kā arī ļauj aizsargāt sevi no nepiemērotas vai pat bīstamas pieredzes.

Robežas atspoguļo mūsu individualitātes unikālo gaumes, īpašību, vēlmju, talantu un spēju kokteili.

shell 1972980 1280Sabiedrībā vārds “kompromiss” ir vairāk iegājies kā sevis laušana, piekāpšanās, izdabāšana, kaut kas tāds, ko dara tikai vājie un negudrie. Ir tik ļoti viegli pārkāpt šo trauslo robežu starp kompromisu, kas ir adekvāts un kompromisu, kura dēļ jau nodarām pāri sev. Lai to apzinātos, ir jāiepazīst sevi un ir jāsaprot pēc kādiem "likumiem" tu vispār dzīvo. Šajā iekšējā "likumu krājumā" jeb “ētikas kodeksā” būs daudz kas no sabiedrībā pieņemtajām normām (nenogalini, nezodz, nekrāp, nedari pāri utt.), bet būs arī daudz kas stipri individuāls un tikai tev raksturīgs (piemēram, man iekšējā kodeksā ir pilnībā nepieņemama rupju vai skarbu vārdu lietošana, tāpat arī aprunāšana vai būt daļai no aprunāšanas, konfliktēšana, arī slikti runāt par sevi utt.).