DaceLabdien, laikam jau nav nejaušība, ka šodien nejauši atvēru jūsu mājas lapu, jo nekas jau dzīvē nenotiek nejauši... Jau vairākus gadus nodarbojos ar sevis izzināšanu, strādāju ar savām ne tik labajām īpašībām, mēģinu izprast to izcelsmi, mācos pieņemt ar pateicību visas dzīves mācības. Taču pašlaik ir iestājies tāds dīvains sastinguma un apjukuma periods visās dzīves jomās, sajūta, ka neapzinies vairs savus talantus, savu dzīves uzdevumu.. Atliek cerēt, ka tas sākums pozitīvām pārmaiņām, bet varbūt tomēr es kaut ko būtisku nepamanu. Viss jau ir mūsos pašos, vajag tikai strādāt, bet laikam šobrīd vajag skatu no malas! Jau iepriekš – mīļš paldies!

 

Sveika, Dace!

 

Paldies, Dace par jauko un sirsnīgo vēstuli. Tā mani ļoti iepriecināja. Priecājos par tavu attieksmi un tavu vārdu sirsnību :)

Šim gadam ir jābūt jaunu sākumu un iespēju laikam, vienkārši tavs inpiduālais gads sāksies no tavas dzimšanas dienas. Pagaidām vēl darbojas cikla noslēgums. Tādēļ tagad atlikušajos tava inpiduālā gada mēnešos un lielā 9 gadu cikla noslēgumā ir rekomendējams nodoties pašapcerei, meditācijai, iepriekšējā perioda izvērtēšanai, izbaudīt laiku vienatnē, lai uzkrātu spēkus jauniem dzīves sākumiem. No dzimšanas dienas, ne tikai tava Saulīte sniegs lielāku pašapziņu, bet arī vairākas tev nozīmīgas planētas būs beigušas savas bremzējošās testēšanas cilpas, un kā reiz dos gana daudz spēka, iespēju un atbalstu, lai varētu veiksmīgi uzsākt kādas jaunas ieceres un plānus. 

Īsumā no (..) tavā dzīvē būs jaunas iespējas, izaicinājumi, cerības, sapņi - noteikti iesaisties visā jaunajā un interesantajā, ko dzīve tev piedāvā. Uzsāc mācības, jaunu hobiju, aizbrauc ciemos pie sen nesatiktas draudzenes, ceļo. Tas būs laiks jauniem nozīmīgiem iesākumiem. Jārēķinās, ka būs diezgan liela dinamiska un var ļoti būtiski izmainīties tava personība.

Kopumā pacietība tomēr ir tava stiprā puse, kā nekā esi to ne mazums trenējusi iepriekšējās dzīvēs. Tavi dvēseles uzdevumi ir saistīti ar tavas līdzjūtīgās un emocionālās personības šķautnes attīstīšanu un izpaušanu, sevišķi caur iekšējais gaismas stiprināšanu un palīdzību citiem cilvēkiem. Dzīves laikā kopumā ir ļoti svarīgi paturēt prātā, ka karjera, darbs, nauda un citi lietišķi apsvērumi nedrīkst dominēt un valdīt pār tavu dzīvi. Attiecīgi, ja vadīsies pēc savas emocionālās sajūtas (virzīsies tavas dvēseles izvēlēto mērķu virzienā), tavā dzīvē viss vienmēr nokārtosies.

 

Lai tava sirsnība un emocijas turpina vadīt tavu dzīves kuģi, ļaujot izbaudīt visu dzīves garšu bagātību!

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt