E.Labdien! Man jau ilgaku laiku ir finansiāli melnā strīpa, lai kā arī cenšos ko labot pagaidām neizdodas. No sākuma neizdevās būt finansiāli neatkarīgam un izveidot savu ilgi lolotu sapni pašam savu uzņēmumu un strādāt tajā (respektīvi izdevās izveidot uzņēmumu, bet pēc 1,5 gada nācās pārtraukt darbību. Tagad savukārt jau gadu cenšos atrast darbu, tā lai varētu nomaksāt savus parādus ko ieguvu ieguldot uzņēmumā, kā arī uzturēt sevi un ģimeni. Tiesām vēlētos darbu, kas man sagādātu prieku, kā arī nebūt finansiāli sliktā situācijā un atkarīgs no sievas, mātes.

 

Sveiks, E.!

 

Skatoties uz tavu pašreizējo dzīves periodu, tad tas šobrīd ir noslēguma fāzē. Tavā dzīvē vairāku gadu garumā darbojās planēta, kas mēdz diezgan ierobežot finansiālo plūsmu, savā ziņā, dod tikai to ko esi pelnījis un ne centa vairāk, lai pārkārtotu un sakārtotu visus jautājumus, kas ir saistīti gan vispārīgi ar naudas pelnīšanu, gan kopumā - kas ir tās tavas iemaņas, talanti, spējas, kuras tu vari piedāvāt darba tirgū, kāda ir to vērtība, vai ir vajadzīgi uzlabojumi (patrenēties, piemācīties u.tml). Šī planēta jau šogad janv-marts nedaudz atlaida savu tvērienu, bet ne līdz galam un līdz oktobrim vēl slīpēs un testēs, cik gatavs tu esi. Toties no oktobra/novembra vari gaidīt situācijas uzlabošanos - planēta savu žņaudzošo tvērienu no tava naudas maka atlaidīs pavisam.
 
Bez iepriekš minētā, šobrīd ir iespējamas kādas iespējas, kas nāk no domubiedru, draugu, paziņu vidus. Tavā dzīvē var atgriezties kādi interesanti un noderīgi cilvēki, kas sniedz jaunu vīziju un situācijas redzējumu. Šī planēta, kas sola veiksmi, iespējas un paplašināšanos aug.-nov. veicinās tavu noslēgšanos, tu vari vairāk laika pabūt vienatnē, apdomāt, pārplānot, mācīties, nodoties iekšējiem procesiem un nebaidies, ja šajā laikā ir nepārliecinātība, šaubas vai liela "neko nevēlos" sajūta. Jo ar šā gada decembri arī tā izies no ēnas un ļaus tev uzsākt jaunu 12. gadu ciklu savā dzīvē - ar jaunu pašapziņu, ideāliem, lietu patiesās vērtības apzināšanos, pārliecību.
 
Jāpiemin arī trešo pārmaiņu vēstnesi, kas šobrīd ceļo cauri tavai finansu sfērai, kas jau varēja piedāvāt kādus variantus febr.-marts, savukārt no apr-jūn. - piedāvāt atkārtoti kādus agrāk jau izskatītus scenārijus. Kopumā arī šī pozīcija norāda uz aktīvām pārmaiņām tavās finansēs līdz sept.
 
Īsumā - tava finansiālā situācija šā gada laikā atrisināsies. Viskvalitatīvākās un patstāvīgākās pārmaiņas ir gaidāmas tieši ar decembri, bet var būt izskatīšanas vērtas iespējas arī ātrāk.
 
Iepazīstoties ar tavu astroloģisko karti kopumā, tev vispār dzīvē nevajadzētu būt izteiktām problēmām ar finansēm. Ja tomēr finansiālās krīzes situācijas tavā dzīvē atkārtojas, tad ir jāmeklē iemesls, kādus savus resursus - talanti, iespējas, īpašības, tu neizmanto. To visu var atrast individuālās konsultācijas laikā.
 
 
Lai izdodas sakārtot to, kas vēl kārtojamas, apdomāt un izvērtēt to, kas vēl vērtējams un kvalitatīvi sagaidīt nākamo aktīvo tavas dzīves posmu!
 
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt