U.Vai varat kā nokomentēt partnerattiecību situāciju un tuvāko nākotni man, zivij, un draudzenei skorpionam (precīzi dati..)? Šis aptumsumu laiks ir sarāvis mūsu attiecības, jo tas, kas tika izturēts iepriekš, vairs neturējās kopā. Bet ticu, ka viss vēl nav zaudēts. Vai tā ir? Paldies par atsaucību.

Sveiks, U.

Raksturojot tavu attiecību tēmu kopumā, tad ir redzams, ka tevī ir dualitāte, kur tu vēlies ļoti skaistu un prātīgu meiteni, saimniecisku un mierīgu no vienas puses un ļoti ekstrēmu, kaislīgu un kaut kādā ziņā nepatstāvīgu no otras puses. Šo iekšējo konfliktu izlīdzsvarot tev palīdz mīlestība, jo tad, kad tu mīli cilvēku tevī šis konflikts izzūd.
 
Šā brīža planetārās enerģijas, kas ietekmē tavu dzīvi ir diezgan nozīmīgas un spēcīgas, kas norāda, ka šobrīd ir liels uzsvars tieši ir uz nepieciešamību pašos pamatos pārkārtot tavu dzīvi kopumā. Tas var radīt situācijas, ka gan partnerattiecībās un darbā, gan vispār apkārtējā vidē ir kas jāmaina, vai arī notiek situācijas kā rezultātā šīs izmaiņas vienkārši tavā dzīvē notiek. Diezgan liels uzsvars ir ne tikai uz attiecību jautājumiem, bet arī uz darba jautājumiem. Mainās tavi mērķi, ambīcijas, ideāli, personība, tiek pārskatītas dzīves prioritātes, var būt dinamika vai nu saistībā ar ārzemēm, vai augstāko izglītību vai vienkārši ar galvenajiem dzīves uzstādījumiem.
 
Par jūsu savstarpējām attiecībām - jums ir spēcīgi gan vienojošie, gan izšķirošie aspekti. Attiecības ir nemierīgas, tajās ir spēcīga ķīmija un kaisle, kā arī vienojoši dvēseles uzdevumi. Tomēr emocionālā ziņā jūs esat atšķirīgi - viņa vēlas dinamiku, aktivitātes, tu vēlies mieru un harmoniju. Viņas vīrieša ideāls ir aktīvs, dinamisks, ar iniciatīvu, savā ziņā dominējošs un mērķtiecīgs rīcības cilvēks, savukārt tava iniciatīva, drosme un aktivitāte ir vairāk vērsta uz komunikāciju, vārdiem, iespējams arī izpausta, piem., interesē par mašīnām - šādā gadījumā tas ir jau vienojošs faktors jums abiem. Konflikti var būt saistīti, piem., ar meliem, neizpildītiem solījumiem. Tomēr jums abiem vienmēr ir par ko parunāt, ir savstarpējā ķīmija un sava vienojošā sajūtu pasaule.
 
Kopumā attiecību risināšanai šis ir tāds laiks, kas vairāk ir vērsts uz galēju lēmumu pieņemšanu bez atpakaļceļa, kā arī tavu dzīvi šobrīd ietekmējošās enerģijas arī norāda par būtiskām dzīves pārmaiņām. Jūsu iespējamā kopā palikšana ir atkarīga tikai no meitenes. Ja attiecības izlemsiet atjaunot - tām būs jābūt pavisam jaunā līmenī, būtiski uzlabotām, jo vecie savstarpējās mijiedarbības modeļi vienkārši vairs nekalpo jūsu abu veselīgai izaugsmei.
 
Tavā dzīvē notiekošās pārmaiņas var sākotnēji nepatikt, bet tās ir vajadzīgas, lai atbrīvotu tavā dzīvē vietu jauniem aizsākumiem, sapņiem un sasniegumiem. 
 
Lai izdodas saglabāt pozitīvu attieksmi visos pārmaiņu vējos, jo tieši šajā laikā ir iespēja sajusties dzīvākam nekā jebkad agrāk, sajust īsto dzīves garšu un iemācīties būt klātesošām katrā dzīves mirklī.
 
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt