EvijaInteresē darba jautajums. Ir nācies strādāt vairākās darba vietās un kas liekas savādi visās esmu nostrādājusi 2 gadus. Vai tā būs arī turpmāk, neizveidosies ilgstoša darbavieta?

Sveika, Evija!
 
Paldies par tavu vēstuli. Tavā kartē redzu, ka darba vieta pati par sevi tev ir ļoti svarīga. Tev ir būtiski, lai tā būtu nopietna un stabila. Tieši stabilitāte ir tas, ko tu meklē darba vietā visvairāk. Tādēļ, iespējams, tu izvēlies strādāt lielos uzņēmumos, kuriem ir daudzlīmeņa pārvalde/ lielas struktūras, kas rada šīs stabilitātes iespaidu - piem., bankas, apdrošināšana vai valsts pārvalde - ministrijas, pašvaldība u.tml.
 
Pēc tavas dzimšanas kartes uzskatīt, ka tev ik pa 2 gadi būtu jāmaina darbs - nav pamata.
 
Tomēr šeit ir cits aspekts - nauda tavā dzīvē vieglāk ienāk un praktiskos dzīves mērķus tu vieglāk sasniedz, ja tavā dzīvē ir dinamika, kad tev ir iespēja iniciēt, organizēt, izcelties, kas sevī pats par sevi ietver nevis fiksēšanos uz vienu darba vietu un gaidīt tur lielu stabilitāti, bet, iespējams, pārvarēt savas bailes un stereotipus, ka "normāli" ir tikai tad, ja šajā uzņēmumā paliksi strādāt 5, 10 gadus vai līdz mūža beigām.
 
Lielāku stabilitāti tev kopumā dzīvē izdosies sasniegt, bet tuvākajā laikā, pēc astroloģiskās kartes spriežot, tas nav tavai dvēselei aktuāli un jau kādus gadus ir spēkā un nākotnē kādus gadus saglabāsies, ka planētas tev palīdzēs mainīt savus priekšstatus par to, kas ir tev piemērota darba vieta un kas ir tavi patiesie karjeras un dzīves mērķi. Attiecīgi šī procesa gaitā var tikt radītas situācijas, ka darba vieta ilgtermiņā nav patstāvīga.
 
Interesanti ir arī tas, ka tava dvēsele iepriekšējās dzīvēs ir uzkrājusi diezgan lielu pieredzi kā ir stabili, mierīgi darboties un šajā dzīvē, tas kas ir vajadzīgs, ir tieši vairāk iziet uz riskiem, kas atkal pastiprina tēmu - lai arī tu gribēsi atrast ideālo, drošo un stabilo darba vietu, tu vairāk sasniegsi un gūsi lielāku gandarījumu dzīvē, ja ļausi sev nedaudz vairāk pārmaiņas un riskus dzīvē.
 

Lai izdodas nostiprināt sevī vieglumu un pārliecību jebkurās dzīves pārmaiņās!

Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt