Ilona: Jautājums par dvēseles radinieku...Esmu pilnīgi apjukusi, 4 mēnešus atpakaļ satiku savu dvēseles radinieci, to nesapratu uzreiz, bet tad nāca apskaidrība no augšas - DVĒSELES RADINIECE. Tās sajūtas ir tik spēcīgas, ka reizēm liekas netikšu galā. Ir tikai viena doma - būt kopā ar to cilvēku...Brīžiem nesaprotu, kā lai tālāk dzīvo...visam citam ir zudusi jēga, bet ir taču arī ģimene, darbs...ik pa laikam mēģinu savākties un dzīvot kā iepriekš, bet nesanāk. Arī parunāt īsti nav ar ko par šo tēmu, liekas, ka man vajag profesionāla konsultāciju..

 

Sveika, Ilona!

Satikt savu dvēseles radinieku ir liela dāvana un šis notikums notikti ir augstāko spēku vadīts, bet pats būtiskākais - tam ir kāds dziļāks nolūks. Tikai tāpat vien šādas lietas nenotiek un netiek atklātas, tas nozīmē, ka tev ir iespēja no viņas vai mijiedarbībā ar viņu kaut ko iemācīties, kaut ko par sevi saprast, varbūt smelties iedvesmu un saņemt nepieciešamo impulsu savu iekšējo destrukciju izmainīšanai, transformācijai. Tādēļ vēršu tavu uzmanību uz to, ka šī situācija ir iedota, lai tu varētu no tās kaut ko mācīties, nevis lai kļūtu pārņemta vai ieciklēta uz konkrēto cilvēku. Tīri izpratnes virzienam:

  • ja tev viņā kaut kas ir sajūsminājis, ļoti paticis - tad tā būs iedvesma un tevī snaudošā potenciāla ieraudzīšana otrā cilvēkā, citiem vārdiem, tu ieraudzīji tos talantus vai spējas, kas mīt arī tevī;
  • ja tev viņā kaut kas kaitināja, nepatika, provocēja, izaicināja - tad tās ir norādes, ka tev vajadzīgs mainīt skatījums uz lietu kārtību, atbrīvoties no kādām shēmām un priekšstatiem;
  • ja tā ir informācija un zināšanas - tad tas runā par satikšanos, lai sniegtu nepieciešamās atklāsmes vai izpratni par lietām;
  • ja vairāk kā mīlestības un siltuma sajūta - tad šāda pieskaršanās tavai dzīvei var tevi veldzēt un tīri enerģētiski "pabarot", ļaujot sajust saikni ar augstākajiem spēkiem un savu patieso potenciālu.
  • ir arī citi varianti, bet jebkurā gadījumā, tas arī neprasa tev dzīvot kā līdz šim, tas prasa kādas kvalitatīvas izmaiņas primāri jau tevī pašā.

Tomēr vēršu uzmanību, ka neviens un nekāds no šiem scenārijiem nepieļauj to, ka tu pazaudē savu dzīvi, vai kad tev rodas atkarības sajūta no cilvēka, vai prāta apsēstība ar domām par viņu. Ja tā notiek, tad tas vairāk liecina par vēlamā projicēšanu par īstenību, iepazīšanos ar sava prāta labirintiem un spēku (pateicoties šai īpašās saiknes sajūtai ar cilvēku) u.tml. variantiem.

Katrā gadījumā tavs prāts ir ļoti stiprs, un saskaroties ar nesaprotamo un neizskaidrojamo, var uzvesties kā hiperaktīvs trakulis, kurš ļoti intensīvi mēģina saprast ar loģiku, izskaidrot un rast atbildes. Jo neloģiskāka situācija, jo vairāk satrakojas tavs prāts. Tev pa dzīvi patiesībā ir jāiemācās viņu nomierināt, atslābināt un atslēgt no nemitīgās "neatrisinātās mistērijas" izskaidrošanas. Tev dzīves laikā ir ļoti svarīgi iemācīties vadīties pēc iekšējās sajūtas, intuīcijas, ticības un mīlestības, respektīvi vadīties pēc tā, kur nav loģiska izskaidrojuma un atbilžu, tādēļ rēķinies ar to, ka ne visas atbildes tev būs iespējams rast uz tev satraucošo jautājumu. Daudz lielāks ieguvums tev un tavai dvēselei būs, ja iemācīsies vairāk plūduma un ļaušanos dzīvei un cilvēkiem, vairāk meditācijas un mīlestības un mazāk loģika, skaidrojumi un to meklēšanā radītie domu mutuļi.

Lai ticības un mīlestības pilns dzīves ceļojums!

Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt