Aivita: Vēlējos zināt vai manām pašreizējām attiecībām ir ilgs mūžs? Draugs izdarīja ko sliktu un vēlos zināt vai tas nekad vairs neatkārtosies. Un vai varu viņam uzticēties?

 

Sveika, Aivita!

Atbildēt uz jautājumu - vai tas nekad neatkārtosies, tev nevarēs neviens cilvēks uz šīs pasaules. Tā ir jūsu abu pašu atbildība.
 
Tomēr astroloģiski ir redzams, ka jūs abi esat diezgan līdzīgi pēc rakstura, gaume, runasveids, vēlme pēc uzmanības, domu gājiens - jums abiem ir ļoti līdzīgs. Tas ir plus - jo ļauj vienam otru viegli saprast, mīnuss, tajā gadījumā, ka jūs abi attiecībās gribat būt galvenie, būt uzmanības centrā, kā rezultātā var ieslēgties tāda kā sāncensība. Dažreiz tas var arī kaitināt, jo šādas attiecības ir kā spogulis, otrs cilvēks zin un saprot tavas fiškas un neļaus tev atpūsties, melot pašai sev vai ieslīgt mākslīgā mierā, tas ir abpusēji - ieslīgt miegainā pašapmierinātībā jūs viens otram neļausiet. Bet, kopumā, jums ir labas iespējas izveidot ilgas un stabilas attiecības.
 
Kas attiecas uz tevi, Aivita, tad tu esi ļoti spītīga, tev ir ļoti grūti iziet uz kādām pārmaiņām, arī mainīties pašai, atteikties no kādām tev ierastām un tīkamām, lietām, darbībām, emocionālajām izpausmēm. Tādēļ, protams, ir ļoti būtiski, ka tu spēj partnerim piedot, nevis samierināties, bet patiesi piedod, un nevis spītīgi turpināt nest aizvainojumu, bet tiešām piedot, jo tikai tad, jums ir iespēja turpināt veidot un attīstīt savas attiecības.
 
Lai izdodas lietišķi un vēsu prātu paskatīties uz situāciju un izejot no tā, pieņemt arī tālākos lēmumus!

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt